avcılar altus buzdolabı tamircisi

avcılar altus buzdolabı tamircisi

avcılar altus buzdolabı tamircisi Artık avcılar ‘da beyaz eşya tamircisi aramanıza gerek yok.Bize ulaşın, servisimiz olarak beyaz eşyanız tamirini, onarımını kurulumunu veya bakımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapalım

avcılar altus buzdolabı tamircisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bozulan Buzdolabınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz

başka bir deyişle bizlere  Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz

avcılar altus buzdolabı tamircisi ,avcılar altus camasir makinesi tamircisi ,avcılar altus bulasik makinesi tamircisi ,

Arıza ve Bakım tamircisi hizmeti vermekteyiz, avcılar altus buzdolabı tamircisi alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz.avcılar altus buzdolabı servisi

avcılar altus buzdolabı tamircisi

buzdolabı ve derin dondurucu ürünleriniz için avcılar buzdolabı tamircisi arayın

gezici mobil araçları ile Yerinde Tamir Hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

bu nedenle Aynı Gün Servis imkanı ile tamir – bakım – montaj hizmeti,

garantili olarak aynı gün içerisinde servis hizmeti verilmektedir

arızalanan ürünlerimiz rutin yaşamın etkilenmesine sebep olmaktadır.

bizler bu konuda size en hızlı şekilde  servis imkanı sağlamaktayız. uygun çözüm,

pratik ve düşük bütçeli onarım tamircisi olan avcılar altus buzdolabı tamircisi olarak

rutin yaşamınızı entilenmeyecek şekilde zararınızı en aza indirerek sizlere onarım hizmeti sağlamaktayız.

Ülkemizde son yıllarda beyaz eşya ve diğer elektronik aletlerin kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Şüphesiz bundaki en büyük etken insan hayatını kolaylaştıracak şekilde teknolojik sürecin ilerlemesidir.

Bugün artık sıklıkla kullandığımız altus  beyaz eşya teknolojileri

tüm ev halkı için kolaylık sağlamakta kısa sürede çok verimli sonuçlar almamıza sebep olmaktadır.

Artık dakikalarla ifade ettiğimiz sürelerde çamaşırlarımız ve bulaşıklarımız yıkanırken üstün taze tutma özellikleriyle altus buzdolapları,özellikle,

yiyecekleri bize her geçen gün daha kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Peki tüm bu altus ürünlerinizden herhangi biri birgün bozulursa ve garantisi sona ermişse alanında uzman avcılar altus buzdolabı tamircisi ne ihtiyaç duyduğunuzda neler yapabilirsiniz?

İsterseniz biraz ona değinelim.

avcılar altus buzdolabı servisi

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN !

 çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir.

Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz.

hedefimiz en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir.

sonuçta Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın

bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.avcılar altus buzdolabı servisi

avcılar en yakın altus buzdolabı tamircisi

Tüm ev tipi buzdolaplarında, birçok markada tamir tamircisi hizmeti veriyoruz.Bunun yanında alanında uzman ekibimiz  ve son teknoloji cihazlarımız ile her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz. Evlerinizde ya da işyerlerinizde arızalanan buzdolapları için bizlere ulaşabilirsiniz.size en kısa sürede geri dönüş yapacak ve yerinde ve kaliteli hizmet ile sizlerin sorununu çözeceğiz.

Şimdiye kadar personellerini teknik bilginin yanında müşteri ilişkileri ve yönetimi konusunda eğitmiş servis personelleriyle

kendi sektörü olan elektrikli ev aletlerinde yenilikleri yakından takip etmiştir.

Çünkü işletmemizde çalışan tüm personellerimiz

diğer servislerde çalışmış ve oradaki gördükleri eksiklikleri servisimizde gidermeyi amaçlayarak ekibimize dahil olmuşlardır.

altus markalı buzdolabı ,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi tamiri yapan servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla avcılar bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.Kurulduğu ilk yıllarda çizgilerini belirleyen avcılar altus buzdolabı tamircisi bugün bünyesinde barındırdığı birden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını istanbulun ilçelerinde ve mahallelerinde sürdürmeye devam etmektedir.

avcılar altus buzdolabı tamircisi

Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin göstergesi olan beyaz eşyalar istemediğiniz halde bozulabilirler.

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi makinelerin ve buzdolaplarınında bir ömrü vardır ve

ilgili parçalardan herhangi biri ömrünü doldurdu mu altus  cihazınız eski performansında çalışmayabilir.

Peki bu durum makinenizi atıp yenisini aldıracak kadar zor bir durum mudur ? Tabiki de hayır.

Bizler avcılar altus buzdolabı tamiri ekibi olarak yola çıktığımızda garantisi biten ürünleri tekrar geri kazandırmak amacıyla yola çıktık.Bugüne kadar ofis ve atölyelerimizde birçok beyaz eşya markasının garantisi satış sonrası sona ermiş ürünlerinde tamir ve bakım yaptık.Özverili çalışmamız ve üstün hizmetimizin neticesi olarak birçok müşteri kazandık.

Özellikle işini severek yapan bir topluluğu bir araya getirerek sağladığımız inovatif çözümlerle

müşterilerimizin çoğundan olumlu rağbetler almamız ise iş motivasyonumuzu her daim yüksekte tuttu.

Usta çırak hiyerarşisinde sebatla personellerini kendi yetiştirmiş işinin ehli ustalarımızla garantisi sona eren

altus beyaz eşyalarınızın arıza tespitini yerinde yapıyor

bozulan cihazlarınızı tamir ederek tekrar geri dönüşümüne imkan sağlıyoruz.

avcılar altus buzdolabı tamircisi

Buzdolapları günümüzde önem arz eden ürünlerden birisidir.Farklı marka ve modellerde kullanılan buzdolapları zaman zaman arıza meydana getirdiğindebuzdolabı arızalarının çözümlerini bulmak için avcılar altus buzdolabı tamircisi ekibinden destek alınması gerekir.kısacası, ustalarımız garanti süresi dolan

her marka ve model buzdolabı arızalarında kalıcı çözümler üretmektedir.

Buzdolabı arıza onarımı desteği sunan teknik servis çalışanlarımıza ulaşmak için size bir telefon kadar yakınız.İster servis talep formu doldurarak isterseniz de  0 212 881 25 55 iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşarak buzdolabı arıza tamiri hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz,garantili tamir işlemi gerçekleştirilerek, ilk günkü performanslarına getirilerek sizlere teslim ediliyor.Çünkü Tecrübeli teknik servis çalışanlarımıza arızalanan altus buzdolabı modellerinizi, buzdolabı tamiri hizmeti için gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

altus buzdolabı motor değişim fiyatları vb. gibi tüm konularda piyasada ki bir çok firmadan kaliteli malzeme +işçilik+ garanti sunan avcılar altus buzdolabı tamircisi sizlere her zaman müşteri memnuniyetinde hizmet sağlıyor

avcılar altus buzdolabı tamircisi

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere avcılar altus buzdolabı tamircisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz.başka bir deyişle,

avcılar altus buzdolabı tamircisi olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.

Çünkü Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.Bu durumda yapmanız gereken tek şey online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşmak.Uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Buzdolaplarınızın tamiri aynı gün içinde yapılmadığı takdirde mağduriyetiniz artacaktır. Bu noktada beyaz eşya servis hizmeti olarak buzdolabı arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Tüm servislerimizde müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

avcılar altus buzdolabı servisi

avcılar altus buzdolabı tamircisi

avcılar altus buzdolabı tamircisi olarak yaptığımız tamir sonrasında kullandığımız parçalar için garanti veriyoruz.alanında uzmanlaşmış ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. avcılar altus buzdolabı tamircisi buzdolabınızın arızasını gidermekle birlikte, bir daha arıza yaşamamanız için sizlere gereken bilgileri vermektedir.Beyaz eşya servis merkezi olarak tüm hizmetlerde parça garantisi sunmaktayız.

Seren Servis İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlar.Bunun yanında, servis merkezi olarak bizlere başvuruda bulunan ve teknik destek ve tamir ihtiyacı olan  tüm müşterilerimize,gerekli ihtiyaçlarınızı,hem ekonomik hem de profesyonel olarak karşılıyoruz. Bu noktada profesyonel ekibimiz, müşterilerimize yardımcı olmak için sürekli teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Hızlı servis olanağımız ile müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlıyor ve bunun için sürekli çalışıyoruz. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik.

avcılar altus buzdolabı servis numarası

 Etkili ve güler yüzlü destek veren müşteri temsilcilerimiz sayesinde yetkili servis elemanlarımız adresinize derhal yönlendirilecektir. avcılar altus buzdolabı numarası 0 212 881 25 55 ile fiyat ve hizmetlerimiz konusunda ön bilgilendirme alabilirsiniz.

avcılar altus beyaz eşya ustası mı arıyorsun ? O zaman doğru yerdesin 🙂 Whatsapp numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Ayrıca haftanın yedi günü avcılar altus buzdolabı tamircisi olarak buzdolabı tamiri, bakımı veya gaz dolumu en uygun fiyat üzerinden yapılmaktadır.

avcılar altus yetkili tamircisi

avcılar beyaz esya tamircisi olarak 24 yıldır avcılar ve tüm çevre semtlerin de hizmet vermekteyiz. Orijinal parça değişim imkanı ile garantili tamir hizmeti.En çok tercih edilen ve en çok satışı yapılan tüm markalara 2 yıl garantili şekilde hizmet vermekteyiz. avcılar beyaz eşya tamircisi sayfasından hizmet verdiğimiz beyaz eşya markalarına göz atabilir veya bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

avcılar beyaz esya tamircisi olarak; 11 teknik personeli ve sadece avcılar bölgesine hizmet veren 4 adet gezici teknik servis aracı ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.Yerinde Tamir imkanı ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Mevcut teknik servis araçlarımızın hepsi donanımlı ve yerinde tamir için gerekli tüm imkanlara sahiptir.

avcılar altus buzdolab servis telefonu

avcılar altus buzdolabı tamircisi telefonu numaralarımız web sitemizdeki iletişim bölümünde mevcuttur. Müşteri temsilcilerimiz 0 212 881 25 55  destek hatlarımız üzerinden sizlere hizmet vermektedir.

avcılar altus buzdolabı servisiavcılar altus buzdolabı tamircisi telefon numarası

Beyaz eşyanızın garantisi sona erdiyse Seren Servis Teknik Servis sizlere en uygun fiyatlarla tüm ütünlerinize montaj ve parça değişim desteği sunmaktadır.Lütfen bireysel anlamda hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durunuz.Bizler avcılar altus buzdolabı tamircisi olarak satış sonrası garantisi sona eren tüm ürünlerinize sizlerin talepleri doğrultusunda 1 yıl garantili teknik destek sunuyoruz.

Bütçe dostu fiyatlarımızdan kısa sürede faydalanmak ve servis kaydı oluşturmak isterseniz telefonlarınızı bekliyor olacağız. Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için … Saygılarımızla.

Çekinmeden Hemen Bizi Arayın

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

avcılar en yakın altus buzdolabı tamircisi

Birbirinden farklı o kadar çok beyaz eşya tamircisi var ki anlatamam.

Bu tamirciler arasında avcılar en yakın altus buzdolabı tamir ve bakımını da yapabilen birilerini bulup diğer firmaları elemeniz gerekmektedir.

Çok uzaklarda gelen buzdolabı servisinin yüksek fiyatlara söylemesi normal karşılanmaktadır. Uzakta olan kişinin yakın olan teknik servise göre daha fazla masrafının olduğu aşikâr.sonuçta

Beyaz eşya servisleri diğer bazı işletmeler gibi işlek caddeler de dükkan açmadıklarından dolayı

avcılar en yakın altus buzdolabı tamircisi ni bulup randevu almanız için

biraz gayret sarf etmeniz gerekecek. en önemlisi

Bozulan buzdolabını hemen tamir ettirmek istiyorsanız lütfen bizi arayıp bilgi alınız.

Evinizde klasik veya nofrost özellikli buzdolabı kullanıyor olabilirsiniz.Birgün istemediğiniz bir şekilde buzdolabınızın soğutmadığını fark ettiniz.

avcılar en yakın altus buzdolabı tamircisi

Ve bugün avcılar bölgesinin her noktasına hitap edecek bir teknik servis haline geldi

Şimdi ise aynı özveri ve çalışmayla servis kapasitesini arttırıyor sağladığı bütçe dostu fiyatlarla müşteri çevresini arttırmaya devam ediyor.

kısaca özetlemek gerekirse Eğer evinizdeki buzdolabı arızalandıysa fiyat ve tamir konusunda endişe etmeyin bütçe dostu fiyatlarımız,

özellikle,birden çok seçeneğimiz ile sizleri pahalı fiyatlarla karşı karşıya bırakmıyor buzdolabınızı en kısa sürede tamir ediyoruz.

avcılar altus buzdolabı tamircisi fiyatları

avcılar altus buzdolabı tamircisi ,tarafından tamiri yapılan cihazınız 1 Yıl servis garantisi altındadır. Aynı parçanın tekrar bozulması durumunda ücret talep etmiyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elimizden gelen her türlü garantiyi vermekteyiz.

ama Gittiğimiz bir çok işlerde müşteri şikayetlerinden en belirgin olanı tamirci yaptığı işe garanti vermemesi..!

Değiştirdiği parçanın arkasında durmaması,son olarak Müşteriye gereken ehemmiyeti göstermemesi, telefona çıkmaması gibi sorunlar başta yer almaktadır bu nedenle

Bizde bu mağduriyetlerin yaşanmaması için müşteri haklarını tam olarak korumaktayız. Müşteri ödediği paranın tam olarak karşılığını hatta fazlasını vermekteyiz. Ayrıca elimizden geldiği kadar arıza yapan buzdolabını yerinde tamir vede bakımını yapmaktayız.

 

Teknik servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır.

Ancak teknik servisler bu değişimi her zaman ücretsiz yapmıyor. Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa,

bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir,

değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir.Zira altus buzdolabı karti yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır. bu nedenle

Buzdolabın beyni sayılan buzdolabı kartı da bu cihazlar içine girmektedir.

Tıpkı diğer ev aletleri gibi bu cihazsal ana beyin de ana makineyi komut haline getirmekte yaramaktadır.

bu yüzden, Bu buzdolabı kartının da bozulması buzdolabı makinesinin işlevsel anlamda etkisiz hale getirmiş demektir.

Kart bozulduktan sonra ilk işletim görevi olarak soğutma fonksiyonlarını devre dışı bırakmaktadır. Bu durumda yapılması gerek şey buzdolabı kartının değiştirilmesi ve ya tamiratının

avcılar altus buzdolabı tamircisi tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

avcılar altus beyaz esya servisi

buzdolabı fanı neden çalışmaz

Buzdolaplarında iç ve dış olmak üzere iki farklı fan motoru bulunmaktadır.Bu yazımızda iç fan motoru arıza ve çözümleri konusuna değineceğiz.Üç nedende de farklı belirtiler olur.

buzdolabı İç Fan Motorunun Buz Tutması

Arızanın en yavaş hissedildiği arıza tipidir. Buzdolabınız soğukluğunu yavaş yavaş kaybeder.Bu durumda buzdolabınızın içini dinleyin.

Buzdolabının marka ve modeline bağlı olarak buzdolabının kapandığını belirten düğmeler vardır.

Örneğin dijital buzdolaplarında “swich” ya da “lock” tuşu vardır.

Bunlara basarak buzdolabına kapandı sinyali gönderip fanı dinleyin. Fanın çalışmasında bir sıkıntı varsa aşağıdaki çözümü uygulayın. 

buzdolabı İç Fan Motorunun Yanması

Bu tip arızada, buzdolabınızdan hiç fan sesi gelmez. Bazı buzdolapları fan motoru yanınca kendisini otomatik olarak kapatır.

Neden Seren Servis

Tamir yaptırmayı kabul ediyorsanız servis ücreti alınmaz,Gizli ücretler olmadan önceden fiyatlandırma,

Sadece kaliteli OEM parçalar kullanıyoruz,Müşterilerimiz ve itibarımız bizim önceliğimizdir,

bu yüzden, Tüm tamirlerimiz 1 yıl garantili,Dürüst hizmet Çamaşır makinesi servisi ,Bulaşık makinesi servisi ,buzdolabı ve tüm Beyaz Eşyalarınızda çözüm SEREN SERVİStüm markalara beyaz esya servisi

 sosyal ağlardaki hiçbir sitede şikayet barındırmayarak vermiş olduğu hizmetin arkasında sonuna kadar duran güvenirliğini kanıtlamış bir işletmedir.bundan dolayı

altus markalı ürünlere yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz.

Yetkili servislerin bile yüzlerce şikayet aldıkları sektörde özel servis anlayışını ileri seviyelere taşıyan

seren servis teknik servis hizmetleri bu alanda lider firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?