Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Avcilar regal buzdolabi tamircisi Artık Avcilar’da beyaz eşya tamircisi aramanıza gerek yok.Bize ulaşın, servisimiz olarak beyaz eşyanız tamirini, onarımını kurulumunu veya bakımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapalım

Avcilar regal buzdolabi tamircisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bozulan Buzdolabınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz

başka bir deyişle bizlere  Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Avcilar regal buzdolabi tamircisi ,Avcilar regal camasir makinesi tamircisi ,Avcilar regal bulasik makinesi tamircisi ,

Arıza ve Bakım tamircisi hizmeti vermekteyiz, Avcilar regal buzdolabi tamircisi alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz.

buzdolabiniz calısmazsa ne olur

Bazı yiyecekler uzun süre sıcak ortamda kaldığında bozulabilir. Yoğurt, süt, yemeklerimiz, salça, sebze ve meyveler örnek verilebilir.

Örneğin buzdolabına koymadığımız, uzun süre oda sıcaklığında kalan bezelye bozulabilir. Bozulmuş yemeklerin tadı kötü olur. Bozulmuş yemekleri yemek de oldukça sağlıksızdır, bizleri hasta edebilir.  Bu sebeple, yemeklerimizi buzdolabında saklamalıyız.

Buzdolabımız bozulduğunda ise yemeklerimizi soğutamaz ve yemeklerimiz bozulur. Bozulan yiyecekler de yenmez hale gelir ve ziyan olur. Ziyan olduğu için tekrar alışveriş yapmamız gerekir. Bu da maddi bir sorundur.

Buzdolabı bozulduğunda, soğutamadığı içindeki buzlar da erir ve su olur. Onarıldıktan sonra tekrar buzdolabını çalıştırmak için fazla suyu silmemiz gerekir. Buzdolabımız bozulduğunda Avcilar regal buzdolabi tamircisi çağırmamız gerekir.

Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Buzdolabı Arızaları Ve Çözümleri

 1. Buzdolabı soğutmuyor : gaz kalmamış olabilir veya motor arızalıdır
 2. Buzdolabı çok gürültülü çalışıyor : fan motoru kontrol edilmelidir
 3. Buzdolabı buzlanma yapıyor : soğuk hava dağılmadığı için buzlanma meydana gelmektedir, termostat ve sensörler kontrol edilmelidir
 4. Buzdolabı sigorta attrıyor : kapasitör ve motor kısa devre yapmış olabilir, kontrol edilmelidir.
 5. Buzdolabı çok ısınıyor : dar havasız bir bölgede olması olası nedenlerden, sıcak ısıtıcı ocak gibi cihazlardan uzak bölgede motor kısmı hava alacak şekilde durmalıdır.
 6. Buzdolabı dondurmuyor : buzdolabında bulunan gaz kaçakları ve gaz seviyesi azalmış olabilir ayrıca termostat kontrol edilmelidir..
 7. Buzdolabının ışıkları yanmıyor çalışmıyor : cihazınıza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir, kablolarda kopuklar elektrik gelmesini engelleyebilir.
 8. Buzdolabından buhar çıkıyor : buzdolapları yapısı gereği soğuktur, soguk hava vermektedir. Buldundugunuz ortam sıcaksa veya yaz mevsiminde sık görülen bu durum buzdolabı kapağı açınca gelen soğuk hava buharıdır.
 9. Buzdolabı yeterince soğutmuyor : buz tutmuş fan motoru istenilen verimde çalışmadığı için karşılaşabilecek arızadır. Buzdolabı kapatılıp belli bir zaman bekledikten sonra düzelecektir.Filtre arızaları tıkanmaları yine buzdolabınızı doğru sogutmasını engeller, buzdolabı fitrenizin değişmesi gereklidir.

diğer arıza nedenleri

 • Regal buzdolabı anakart arızası
 • Regal buzdolabı beyin arızası
 • Regal buzdolabı buzlanma arızası
 • Regal buzdolabı bobin arızası
 • Regal buzdolabı termostat arızası belirtileri
 • Regal buzdolabı kart arızası belirtileri
 • Regal buzdolabı dondurmuyor
 • Regal buzdolabı e4 arızası
 • Regal buzdolabı ekran arızası
 • Regal buzdolabı fan arızası
 • Regal buzdolabı f3 arızası
 • Regal buzdolabı ısıtıcı arızası
 • Regal buzdolabı kompresör arızası
 • Regal buzdolabı kart arızası
 • Regal buzdolabı motor arızaları
 • Regal buzdolabı otomatik arızası
 • Regal buzdolabı rezistans arızası
 • Regal buzdolabı termik röle arızası
 • Regal buzdolabı soğutma arızası

 

buzdolabı ve derin dondurucu ürünleriniz için Avcilar regal buzdolabi tamircisi arayın

gezici mobil araçları ile Yerinde Tamir Hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

bu nedenle Aynı Gün Servis imkanı ile tamir – bakım – montaj hizmeti,

garantili olarak aynı gün içerisinde servis hizmeti verilmektedir

arızalanan ürünlerimiz rutin yaşamın etkilenmesine sebep olmaktadır.

bizler bu konuda size en hızlı şekilde  servis imkanı sağlamaktayız. uygun çözüm,

pratik ve düşük bütçeli onarım tamircisi olan Avcilar regal buzdolabi tamircisi olarak

rutin yaşamınızı entilenmeyecek şekilde zararınızı en aza indirerek sizlere onarım hizmeti sağlamaktayız.

Ülkemizde son yıllarda beyaz eşya ve diğer elektronik aletlerin kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Şüphesiz bundaki en büyük etken insan hayatını kolaylaştıracak şekilde teknolojik sürecin ilerlemesidir.

Bugün artık sıklıkla kullandığımız regal beyaz eşya teknolojileri

tüm ev halkı için kolaylık sağlamakta kısa sürede çok verimli sonuçlar almamıza sebep olmaktadır.

Artık dakikalarla ifade ettiğimiz sürelerde çamaşırlarımız ve bulaşıklarımız yıkanırken üstün taze tutma özellikleriyle regal  buzdolapları,özellikle,

yiyecekleri bize her geçen gün daha kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Peki tüm bu regal ürünlerinizden herhangi biri birgün bozulursa ve garantisi sona ermişse alanında uzman Avcilar regal buzdolabi tamircisi ne ihtiyaç duyduğunuzda neler yapabilirsiniz?

İsterseniz biraz ona değinelim.

Buzdolabı İç Fan Motorunun Yanması

Bu tip arızada, buzdolabınızdan hiç fan sesi gelmez. Bazı buzdolapları fan motoru yanınca kendisini otomatik olarak kapatır. Buzdolabı fan motoru yandığında, yani çalışamaz hale geldiğinde buzdolabı soğutma işini tamamen keser. Buzdolabınızda, kötü bir koku oluşur. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Yetkili servisin motoru tamamen değiştirmesi gerekir.

Regal buzdolabi kart arızası nasıl anlaşılır

1 – Yüksek Voltaj Buzdolabı Kart Arızasına Neden Olur

Ani gelen ve yüksek elektrik akım voltaj buzdolabına zarar verebilir. Her ne kadar eski nesil cihazlarda bu sorun ender görülsede yeni teknoloji ürünler daha hassas olup bu konuda dikkat etmelisiniz. Buzdolabının bağlı olduğu pirizden aşırı akım gelmesi halinde buzdolabı kartı yanabilmektedir. Bu durumda yapılması gereken kartın değişimi olacaktır.

Bu sorunu aslında bir çok cihaz sahibi baştan önlemini alabilmektedir. Artık bir çok yerde satışı yapılan Voltaj koruma ürünleri ile bir çok elektronik eşyada bu sorun ortadan kalkmaktadır. Ortalama 4000 wat yüksek voltaj dalgalanmalarından bu ürün buzdolabınızı korumaktadır. Piyasada 2022 yılı fiyatları 120-200₺ arasında değişmektedir.

2 – Kart Kullanım Ömrü Tükendiyse Arıza Yapar

Kullanım ömrü tükenmiş yada yakın olan buzdolaplarıda kart arızası vermeye başlayabilir. Şayet buzdolabının daha yıllarca kullanmayı planlıyorsanız buzdolabı modeline uygun bir kart değişimi yaparak tekrar kullanıma devam edebilirsiniz. Buzdolabı kartının ömrünün bitip bitmediğine Avcilar regal buzdolabi tamircisi karar vermelidir.

3 – Buzdolabı Diğer Aksamlarının Karta Zarar Vermesi

Buzdolabı kart arızası nasıl anlaşılır? sorusuna son verilecek yanıt ise buzdolabının diğer aksam ve parçalarındaki bir arızanın karta verdiği zarardır. Bunun kesin olarak bilinmesi için buzdolabında detaylı bir arıza tespit işlemi yapılması gerekir.

Regal buzdolabi buzlanma arızası

Buzdolabının içi neden buzlanır, bu problem nasıl çözülür gibi sorular pek çok kullanıcının kafasını karıştırır. En sık karşılan sorunlardan biri olan buzlanma problemi buzdolap kapağının lastiklerinin yıpranmış olması, eskimesi ve lastiklerin eskisi kadar güçlü tutunmamasından kaynaklanmaktadır. Bu sorunların dışında teknik bir sorun ile de karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durum makinenin termostatıyla alakalı olabilir.

Regal buzdolabi termostat arızası belirtileri

Termostat buzdolabında soğutma sisteminin sıcaklık değerlerinin değişkenliğini kontrol etmek için kullanılır. Termostat sayesinde ürün sahibinin buzdolabını istenen soğutma seviyesine ayarlamasını sağlar.

Önce güvenlik önlemlerini aldıktan sonra başlamalısınız. Elektrikle çalışmak tehlikeli olduğundan dikkat etmek lazımdır.

Termostat açılmıyor ise

Termostat düğmesini maksimum ayara (en soğuk) getirdikten sonra kompresörün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Şayet çalışmıyorsa, aşağıda listelenen problemlerden biri var mı kontrol edilir.

 • Termostat temaslarında akım geçişi yok ise

Termostat terminalleri arasına bir kablo köprüsü koyun. Eğer ki kompresör çalışmaya başlarsa, termostatı değiştirmeniz gerekir.

 • Termostat kapanmıyor ise

Termostat hazne ayarı kontrol edilmelidir. Hazne ayarı doğru olup olmadığını kontrol edilir. Termostat düğmesini minimum ayara (en az soğuk) getirmeniz gerekir. Sonra kompresörün kapandığını kontrol edin. Eğer problem devam ediyorsa, termostatı değiştirin.

 • Termostat gürültü yapıyorsa

Termostat açıldığında ve kapandığında bir klik sesi çıkması muhtemeldir endişelenecek bir durum yoktur. Fakat termostatın uygun bir şekilde kapatıldığından emin olmak gerekir.

 • Gevşek Hazneli termostatsa

Termostat haznesini uygun bir şekilde güvence altına almanız gerekiyor

Haznesi orijinal konumunda olmayıp başka bir yerde bulunuyorsa hazneyi, üreticinin tavsiyesine göre konumlandırmanız gerekir.

 • Uygun olmayan termostat

Kullanılan termostat modelinin üretilen modellerden olup olmadığı kontrol edilir. Gerekirse, soğutma sisteminin üreticisinden bilgi alınır. Termostatı değiştirirken, üreticinizin önerilerini dinlemeyi ve uygun bir cihaz seçmeyi kesinlikle unutmayın.

Regal buzdolabi dondurmuyor

Buzdolabının arka kısmında yer alan kompresörün arızalanması bu duruma sebep olabilir. -Fandan kaynaklanan bir problemden dolayı yeterli soğutma işlemi gerçekleşmeyebilir. -Mekanik zaman saati arızalanmış olabilir. -Buzdolabındaki borular eskimiş veya tıkanmış olabilir.

Regal buzdolabi ekran arızası

Buzdolabınızın ayar düğmeleri ve ayar ekranı sürekli açık kalmak için tasarlanmamıştır. Bu nedenle siz bu ayar ekranını ve düğmeleri kullanmadığınız zamanlarda ışıkları sönebilir. Buzdolabınızın kapısı açılıp kapatıldığında veya ayarlamak için ekrandaki tuşlara dokunulduğunda ekran aktif olarak aydınlanıp belli bir süre sonra tekrar kararır. Bu durum elektrik tasarrufu sebebiyle olur.Hiç ışık yoksa Avcilar regal buzdolabi tamircisi aramak faydanıza olacaktır

Regal buzdolabi ısıtıcı arızası

Elektrik rezistans boyunca akarken tüpü ısıtır ve yakındaki buz erir. Damla tepsisi, sonunda tencereden buharlaşan sıvı ve yoğunlaşmayı yakalamak için buharlaştırıcının altında oturur ve devir daim ilkesi ile sürer. Buzdolabınızda karlanma veya buzlanma görürseniz muhtemelen rezistans buz çözmeyi bırakmış demektir.

 

Regal buzdolabi kompresör arızası

Motor kompresörünün arızalanması buzdolabının başına gelecek ciddi arızalardandır. Bu kompresör arızalarının birçok farklı nedeni olabilir. Kompresör de arıza olduğunu düşündüren durumlar; Buzdolabının ışığı yanıyor fakat motor çalışmıyor,

Buzdolabı açılıyor fakat hemen geri kapanıyor. Buzdolabı tam soğutmuyor, Gibi sorunlar arızalı bir kompresör arızasının habercisidir. Bu gibi durumlarda Avcilar regal buzdolabi tamircisi ile iletişime geçmeniz cihaz için daha sağlıklı bir durumdur.

Dayanıklı cihazlar olarak da adlandırılan buzdolapları her ne kadar uzun ömürlü olsa da arıza oluşturmaya müsait durumdadırlar.

Sık voltaj düşüklükleri ve ani dalgalanmalar buzdolabınızın kompresörünün çalışmasını engelleyecektir.  Kompresör soğutma sistemleri arasında en önemli parçadır. Bu yüzden kompresörün zarar görmesi yıpranması buzdolabı kompresör arızası sorununa yol açacaktır.

Regal buzdolabi motor arızaları

İlk olarak starter sorunu oluşmuş olabilir. Starter de bir arıza oluşmuşsa buzdolabınız kısa devre yapabilir ve çalışmaz.

Buzdolabınızın dış yüzeyine dokunduğunuzda fazla ısınmışsa, motor pompalama işlemini yapamadığı için ısındığı anlamına gelir.

Hermetik kompresörde sorun çıkmış olabilir. Hermetik kompresörler, kaynaklı sızdırmaz bir gövdenin içerisine yerleştirilmiş olan motor ve pistonların bulunduğu kapalı bir yapıdadır. Elektrik motorunda gerçekleşen dairesel hareketi biyel kolu ve piston mekanizması ile doğrusal harekete çevirme prensibine göre çalışır.

Kondanserde yıkanma veya soğutucu akışında bir azalma ve eksilme olabilir. Yoğuşturucu, kondenser veya kondansör, buharlı güç sistemleri (termik santral, nükleer santral, gemi vb.) ve gazlı soğutma-iklimlendirme sistemlerinde (klima, buzdolabı vb.) buhar ya da soğutucu gazın (freon, amonyak) ısısını çevreye ya da başka bir soğutucuya vererek sıvı hale geçtiği ısı değiştirici bir makinedir. Buzdolabının dışında veya yalıtım malzemesinin içinde saklı olarak yer almaktadır. Buzdolabının dışında yer aldığında, düz boruların kıvrılarak kat kat yapılmasıyla oluşturulan geçişlerin sayısı arttırılarak, yoğuşturucunun ısıyı havaya atması kolaylaştırılmakta, soğutkanın aşırı soğutulmuş sıvı haline geçmesi sağlanmaktadır.

Motor arızası için son olarak elektrik aksamında bir sorun oluşmuş olabilir.

ÖNEMLİ NOT: Buzdolabı markanıza göre Avcilar regal buzdolabi tamircisi çağırılması ve uzmanlar tarafından arızanın tespit edilmesi ve gereken işlemlerin yapılması çok daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Avcilar regal buzdolabi tamircisi

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN !

Avcilar regal buzdolabi tamircisi çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir.

Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz.

hedefimiz en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir.

sonuçta Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın

bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Avcilar en yakın regal buzdolabi tamircisi

Tüm ev tipi buzdolaplarında, birçok markada tamir tamircisi hizmeti veriyoruz.Bunun yanında alanında uzman ekibimiz  ve son teknoloji cihazlarımız ile her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz. Evlerinizde ya da işyerlerinizde arızalanan buzdolapları için bizlere ulaşabilirsiniz.size en kısa sürede geri dönüş yapacak ve yerinde ve kaliteli hizmet ile sizlerin sorununu çözeceğiz.

Şimdiye kadar personellerini teknik bilginin yanında müşteri ilişkileri ve yönetimi konusunda eğitmiş servis personelleriyle

kendi sektörü olan elektrikli ev aletlerinde yenilikleri yakından takip etmiştir.

Çünkü işletmemizde çalışan tüm personellerimiz

diğer servislerde çalışmış ve oradaki gördükleri eksiklikleri servisimizde gidermeyi amaçlayarak ekibimize dahil olmuşlardır.

regal markalı buzdolabı ,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi tamiri yapan servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla Avcilar bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.Kurulduğu ilk yıllarda çizgilerini belirleyen Avcilar regal buzdolabi tamircisi bugün bünyesinde barındırdığı birden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını istanbulun ilçelerinde ve mahallelerinde sürdürmeye devam etmektedir.

Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin göstergesi olan beyaz eşyalar istemediğiniz halde bozulabilirler.

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi makinelerin ve buzdolaplarınında bir ömrü vardır ve

ilgili parçalardan herhangi biri ömrünü doldurdu mu regal cihazınız eski performansında çalışmayabilir.

Peki bu durum makinenizi atıp yenisini aldıracak kadar zor bir durum mudur ? Tabiki de hayır.

Bizler Avcilar regal buzdolabi tamiri ekibi olarak yola çıktığımızda garantisi biten ürünleri tekrar geri kazandırmak amacıyla yola çıktık.Bugüne kadar ofis ve atölyelerimizde birçok beyaz eşya markasının garantisi satış sonrası sona ermiş ürünlerinde tamir ve bakım yaptık.Özverili çalışmamız ve üstün hizmetimizin neticesi olarak birçok müşteri kazandık.

Özellikle işini severek yapan bir topluluğu bir araya getirerek sağladığımız inovatif çözümlerle

müşterilerimizin çoğundan olumlu rağbetler almamız ise iş motivasyonumuzu her daim yüksekte tuttu.

Usta çırak hiyerarşisinde sebatla personellerini kendi yetiştirmiş işinin ehli ustalarımızla garantisi sona eren

regal beyaz eşyalarınızın arıza tespitini yerinde yapıyor

bozulan cihazlarınızı tamir ederek tekrar geri dönüşümüne imkan sağlıyoruz.

Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Buzdolapları günümüzde önem arz eden ürünlerden birisidir.Farklı marka ve modellerde kullanılan buzdolapları zaman zaman arıza meydana getirdiğindebuzdolabı arızalarının çözümlerini bulmak için Avcilar regal buzdolabi tamircisi ekibinden destek alınması gerekir.kısacası, ustalarımız garanti süresi dolan

her marka ve model buzdolabı arızalarında kalıcı çözümler üretmektedir.

Buzdolabı arıza onarımı desteği sunan teknik servis çalışanlarımıza ulaşmak için size bir telefon kadar yakınız.İster servis talep formu doldurarak isterseniz de  0 212 881 25 55 iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşarak buzdolabi arıza tamiri hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz,garantili tamir işlemi gerçekleştirilerek, ilk günkü performanslarına getirilerek sizlere teslim ediliyor.Çünkü Tecrübeli teknik servis çalışanlarımıza arızalanan regal buzdolabı modellerinizi, buzdolabı tamiri hizmeti için gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

regal buzdolabi motor değişim fiyatları vb. gibi tüm konularda piyasada ki bir çok firmadan kaliteli malzeme +işçilik+ garanti sunan Avcilar regal buzdolabi tamircisi sizlere her zaman müşteri memnuniyetinde hizmet sağlıyor

Avcilar  regal buzdolabi tamircisi

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere Avcilar regal buzdolabi tamircisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz.başka bir deyişle,

Avcilar regal buzdolabi tamircisi olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.

Çünkü Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.Bu durumda yapmanız gereken tek şey online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşmak.Uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Buzdolaplarınızın tamiri aynı gün içinde yapılmadığı takdirde mağduriyetiniz artacaktır. Bu noktada beyaz eşya servis hizmeti olarak buzdolabı arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Tüm servislerimizde müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Avcilar regal buzdolabi tamircisi olarak yaptığımız tamir sonrasında kullandığımız parçalar için garanti veriyoruz.alanında uzmanlaşmış ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Avcilar regal buzdolabi tamircisi buzdolabınızın arızasını gidermekle birlikte, bir daha arıza yaşamamanız için sizlere gereken bilgileri vermektedir.Beyaz eşya servis merkezi olarak tüm hizmetlerde parça garantisi sunmaktayız.

Seren Servis İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlar.Bunun yanında, servis merkezi olarak bizlere başvuruda bulunan ve teknik destek ve tamir ihtiyacı olan  tüm müşterilerimize,gerekli ihtiyaçlarınızı,hem ekonomik hem de profesyonel olarak karşılıyoruz. Bu noktada profesyonel ekibimiz, müşterilerimize yardımcı olmak için sürekli teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Hızlı servis olanağımız ile müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlıyor ve bunun için sürekli çalışıyoruz. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik.

Avcilar regal buzdolabi servis numarası

 Etkili ve güler yüzlü destek veren müşteri temsilcilerimiz sayesinde yetkili servis elemanlarımız adresinize derhal yönlendirilecektir. Avcilar regal buzdolabi numarası 0 212 881 25 55 ile fiyat ve hizmetlerimiz konusunda ön bilgilendirme alabilirsiniz.

Avcilar regal beyaz eşya ustası mı arıyorsun ? O zaman doğru yerdesin 🙂 Whatsapp numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Ayrıca haftanın yedi günü Avcilar regal buzdolabi  tamircisi olarak buzdolabı tamiri, bakımı veya gaz dolumu en uygun fiyat üzerinden yapılmaktadır.

Avcilar regal yetkili tamircisi

Avcilar beyaz esya tamircisi olarak 24 yıldır Avcilar ve tüm çevre semtlerin de hizmet vermekteyiz. Orijinal parça değişim imkanı ile garantili tamir hizmeti.En çok tercih edilen ve en çok satışı yapılan tüm markalara 2 yıl garantili şekilde hizmet vermekteyiz. Avcilar beyaz eşya tamircisi sayfasından hizmet verdiğimiz beyaz eşya markalarına göz atabilir veya bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avcilar beyaz esya tamircisi olarak; 11 teknik personeli ve sadece Avcilar bölgesine hizmet veren 4 adet gezici Avcilar regal buzdolabi tamircisi aracı ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.Yerinde Tamir imkanı ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Mevcut teknik servis araçlarımızın hepsi donanımlı ve yerinde tamir için gerekli tüm imkanlara sahiptir.

Avcilar regal buzdolabi servis telefonu

Avcilar regal buzdolabi tamircisi telefonu numaralarımız web sitemizdeki iletişim bölümünde mevcuttur. Müşteri temsilcilerimiz 0 212 881 25 55  destek hatlarımız üzerinden sizlere hizmet vermektedir.

Avcilar regal buzdolabi tamircisiAvcilar regal buzdolabi tamircisi telefon numarası

Beyaz eşyanızın garantisi sona erdiyse Seren Servis Teknik Servis sizlere en uygun fiyatlarla tüm ütünlerinize montaj ve parça değişim desteği sunmaktadır.Lütfen bireysel anlamda hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durunuz.Bizler Avcilar regal buzdolabi tamircisi olarak satış sonrası garantisi sona eren tüm ürünlerinize sizlerin talepleri doğrultusunda 1 yıl garantili teknik destek sunuyoruz.

Bütçe dostu fiyatlarımızdan kısa sürede faydalanmak ve Avcilar regal buzdolabi tamircisi kaydı oluşturmak isterseniz telefonlarınızı bekliyor olacağız. Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için … Saygılarımızla.

Çekinmeden Hemen Bizi Arayın

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

Avcilar en yakın regal buzdolabi tamircisi

Birbirinden farklı o kadar çok beyaz eşya tamircisi var ki anlatamam.

Bu tamirciler arasında Avcilar en yakın regal buzdolabi tamir ve bakımını da yapabilen birilerini bulup diğer firmaları elemeniz gerekmektedir.

Çok uzaklarda gelen buzdolabı servisinin yüksek fiyatlara söylemesi normal karşılanmaktadır. Uzakta olan kişinin yakın olan teknik servise göre daha fazla masrafının olduğu aşikâr.sonuçta

Beyaz eşya servisleri diğer bazı işletmeler gibi işlek caddeler de dükkan açmadıklarından dolayı

Avcilar en yakın regal buzdolabi tamircisi ni bulup randevu almanız için

biraz gayret sarf etmeniz gerekecek. en önemlisi

Bozulan buzdolabını hemen tamir ettirmek istiyorsanız lütfen bizi arayıp bilgi alınız.

Evinizde klasik veya nofrost özellikli buzdolabı kullanıyor olabilirsiniz.Birgün istemediğiniz bir şekilde buzdolabınızın soğutmadığını fark ettiniz.

Avcilar en yakın regal buzdolabi tamircisi

Ve bugün Avcilar bölgesinin her noktasına hitap edecek bir teknik servis haline geldi

Şimdi ise aynı özveri ve çalışmayla servis kapasitesini arttırıyor sağladığı bütçe dostu fiyatlarla müşteri çevresini arttırmaya devam ediyor.

kısaca özetlemek gerekirse Eğer evinizdeki buzdolabı arızalandıysa fiyat ve tamir konusunda endişe etmeyin bütçe dostu fiyatlarımız,

özellikle,birden çok seçeneğimiz ile sizleri pahalı fiyatlarla karşı karşıya bırakmıyor buzdolabınızı en kısa sürede tamir ediyoruz.

Avcilar regal buzdolabi tamircisi fiyatları

Avcilar regal buzdolabi tamircisi ,tarafından tamiri yapılan cihazınız 1 Yıl Avcilar regal buzdolabi tamircisi garantisi altındadır. Aynı parçanın tekrar bozulması durumunda ücret talep etmiyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elimizden gelen her türlü garantiyi vermekteyiz.

ama Gittiğimiz bir çok işlerde müşteri şikayetlerinden en belirgin olanı tamirci yaptığı işe garanti vermemesi..!

Değiştirdiği parçanın arkasında durmaması,son olarak Müşteriye gereken ehemmiyeti göstermemesi, telefona çıkmaması gibi sorunlar başta yer almaktadır bu nedenle

Bizde bu mağduriyetlerin yaşanmaması için müşteri haklarını tam olarak korumaktayız. Müşteri ödediği paranın tam olarak karşılığını hatta fazlasını vermekteyiz. Ayrıca elimizden geldiği kadar arıza yapan buzdolabını yerinde tamir vede bakımını yapmaktayız.

Avcilar regal buzdolabi kartı tamiri

buzdolabı Kart Tamiri

Teknik servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır.

Ancak teknik servisler bu değişimi her zaman ücretsiz yapmıyor. Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa,

bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir,

değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir.Zira regal buzdolabi karti yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır. bu nedenle

Buzdolabın beyni sayılan buzdolabı kartı da bu cihazlar içine girmektedir.

Tıpkı diğer ev aletleri gibi bu cihazsal ana beyin de ana makineyi komut haline getirmekte yaramaktadır.

bu yüzden, Bu buzdolabı kartının da bozulması buzdolabı makinesinin işlevsel anlamda etkisiz hale getirmiş demektir.

Kart bozulduktan sonra ilk işletim görevi olarak soğutma fonksiyonlarını devre dışı bırakmaktadır. Bu durumda yapılması gerek şey buzdolabı kartının değiştirilmesi ve ya tamiratının

Avcilar regal buzdolabi tamircisi tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Avcilar regal beyaz esya servisi

buzdolabı fanı neden çalışmaz

Buzdolaplarında iç ve dış olmak üzere iki farklı fan motoru bulunmaktadır.Bu yazımızda iç fan motoru arıza ve çözümleri konusuna değineceğiz.Üç nedende de farklı belirtiler olur.

buzdolabı İç Fan Motorunun Buz Tutması

Arızanın en yavaş hissedildiği arıza tipidir. Buzdolabınız soğukluğunu yavaş yavaş kaybeder.Bu durumda buzdolabınızın içini dinleyin.

Buzdolabının marka ve modeline bağlı olarak buzdolabının kapandığını belirten düğmeler vardır.

Örneğin dijital buzdolaplarında “swich” ya da “lock” tuşu vardır.

Bunlara basarak buzdolabına kapandı sinyali gönderip fanı dinleyin. Fanın çalışmasında bir sıkıntı varsa aşağıdaki çözümü uygulayın. 

buzdolabi İç Fan Motorunun Yanması

Bu tip arızada, buzdolabınızdan hiç fan sesi gelmez. Bazı buzdolapları fan motoru yanınca kendisini otomatik olarak kapatır.

Neden Avcilar regal buzdolabi tamircisi

Tamir yaptırmayı kabul ediyorsanız servis ücreti alınmaz,Gizli ücretler olmadan önceden fiyatlandırma,

Sadece kaliteli OEM parçalar kullanıyoruz,Müşterilerimiz ve itibarımız bizim önceliğimizdir,

bu yüzden, Tüm tamirlerimiz 1 yıl garantili,Dürüst hizmet Çamaşır makinesi servisi ,Bulaşık makinesi servisi ,buzdolabi ve tüm Beyaz Eşyalarınızda çözüm SEREN SERVİStüm markalara beyaz esya servisi

sosyal ağlardaki hiçbir sitede şikayet barındırmayarak vermiş olduğu hizmetin arkasında sonuna kadar duran güvenirliğini kanıtlamış bir işletmedir.bundan dolayı

regal markalı ürünlere Avcilar regal buzdolabi tamircisi olarak hizmet vermemekteyiz.

Yetkili servislerin bile yüzlerce şikayet aldıkları sektörde özel servis anlayışını ileri seviyelere taşıyan

seren servis teknik servis hizmetleri bu alanda lider firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Beyaz Eşya Buzdolabı Markaları

Altus , Arçelik, Awox, Baseus, Beko, Bexel, Bosch, Caso, Dijitsu, Electrolux, Elektromarla, Esty, Finlux, Flavel, Franke, Grundig, Hitachi, Hoover, Hotpoint, Ariston, Kleo, Leisure, LG, Liebherr, Lifetech, Miele, Nexon, Profilo, Regal, Samsung, Seg, Senox, Sharp, Siemens, Silverline, Smeg, Sunny, Şenocak, Teka, Uğur, Vestel, Vestfrost, Windsor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?