bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

buzdolabi 5-10 dakikada bir ‘tık’ sesi geliyor ve buzdolabi ısınma yapıyorsa, buzların erimesi, ana kart arızası, samsung buzdolabi koku yapıyor,samsung buzdolabi kar yapıyor,samsung buzdolabi gaz dolumu,samsung buzdolabi termostat arızası,samsung buzdolabi motoru çalışmıyor,samsung buzdolabi soğutma sorunu,samsung buzdolabi su akıtıyor,samsung buzdolabi ses yapıyor,samsung buzdolabi pervane sesi,samsung buzdolabi gürültülü çalışıyor,bahcesehir samsung buzdolabi kart tamiri,bahcesehir samsung buzdolabi motor değişimi,bahcesehir samsung buzdolabi lastik değişimi, gibi durumlar gözleniyorsa hemen bahcesehir samsung buzdolabi servisi arayın  ürünlerinize en kısa zamanda çözüm üretelim.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi olarak bahcesehir ilçesinde Kaliteli hizmet ve orjinal yedek parça ile +90 212 881 25 55  telefonumuzdan 7/24 hizmet vermekten gurur duymaktayız,sormak ve bilmek istediğiniz her şey için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

 

bahcesehir samsung buzdolabı servisi

samsung buzdolabi arızaları

bahcesehir samsung buzdolabi servis ücretleri,bahcesehir en yakın samsung buzdolabi servisi,bahcesehir samsung buzdolabi tamir fiyatları,en cok aranan merak edilen konulardan biridir.

Firmamız  bahcesehir samsung buzdolabi servisi Yılların verdiği tecrübe ile güler yüzlü genç dinamik kadromuz her gün sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendini geliştirmekte, Yenilenen tüm güncel teknolojileri takip etmektedir . bu sebeble görmediğimiz cihaza telefonla fiyat vermemekteyiz cünkü Müşterilerimizin memnun kalması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.

samsung buzdolabi koku yapıyor

Buzdolabının kapağını her açtığınızda yüzünüze vuran ve tüm iştahınızı kaçıran kötü kokudan kurtulmak mı istiyorsunuz? Peki buzdolabi kokusu nasıl giderilir sorusunun cevabı nedir? İşte mutfaklarda korkulu rüya haline gelen kokuları ortadan kaldırmak ve koku oluşmasını önlemek için birkaç ipucu.

Elbette ilk yapmanız gereken kokunun kaynağını belirlemek. Rafları dikkatlice kontrol edin ve kokunun nereden geldiğini bulmaya çalışın. Suçlu bozulmuş bir gıdaysa elinize bir çöp poşeti alın ve ondan kurtulun!

Kötü kokularla mücadelede buzdolabı temizliği son derece önemlidir. Buzdolabına koyduğunuz şişelerin, kapların, tencerelerin temizliğinden emin olun. Üzerinde yemek kalıntıları olan kapları, kapağından ketçap damlamış sos şişelerini buzdolabınıza yerleştirmeden önce nemli bir bezle silin. Ayrıca raflara damlayan sıvıları, yemek kalıntılarını hemen temizleyin. Aksi taktirde bunlar buzdolabı içinde kuruyarak koku oluşumuna neden olabilir. Ayrıca yiyeceklerinizi torbalayarak saklamanız koku oluşumunu engelleyecektir.

Birçok buzdolabında sebze bölümünün üzerinde ve dolabın arkasında hava tahliye filtresi bulunur. Bu filtreleri belli aralıklarla temizlemeniz gerekir. Bu, buzdolabınızın performansını korur, dolaptaki havanın tazelenmesini sağlar ve buzdolabi  kokusu sorunundan kurtulmanıza yardımcı olur.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

Koku oluşumunu önlemek için geç kaldıysanız ve kötü kokular buzdolabınızı sardıysa da üzülmeyin. Dolabın kapısını her açtığınızda burnunuza gelen kötü kokuları yok etmek hiç zor değil. Yapabileceğiniz en kolay şey buzdolabınızı düzenli olarak temizlemek. Yetkili servislerden temin edilen yüzey temizleyicileri ile temizleme işlemine ayrıca yardımcı olabilirsiniz. Temizlik sırasında gereksiz enerji tüketiminden kaçınmak için buzdolabınızı fişten çekin.

Bir ölçü elma sirkesini üç ölçü sıcak suyla karıştırın. Yumuşak bir bezi bu karışımla ıslatarak buzdolabınızın içini iyice silin. Antiseptik özelliğe sahip elma sirkesi buzdolabındaki bakterileri öldürürken, kötü kokuları da ortadan kaldırır. Sirkenin kokusu gözünüzü korkutmasın. Elma sirkesi uçucudur, buzdolabınızı kısa bir süre havalandırarak kokusundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sirke kullanmak istemiyorsanız aynı etkiyi yarım litre suyla bir çay kaşığı karbonatı karıştırarak da elde edebilirsiniz.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

samsung buzdolabi kar yapıyor samsung buzdolabi buzlanma yapıyor

samsung buzdolabi karlanma yapıyor buzlanma yapıyor şikayeti üzerine seren servis teknik servisimizden yardım isteyen müşterilerimizin cihazlarını incelediğimizde aynı sorunlar ile karşılaşıyoruz.

Buzdolabının kapıları açık kalmış olabilir,Buzdolabının kapı lastikleri aşınmış olabilir,Sistemde gaz eksilmesi (gaz kaçağı) olabilir,Dondurucu bölmenin fan motoru burçları aşınmış olabilir,Evap ısıtıcı arızalı veya değer kaybı olabilir buda karlanmaya sebep olabilir.

Bu arızalarda çözüm için sizin çok fazla yapabileceğiniz işlem yoktur. Ancak soğutucunuzun fişini çekip iki kapı açık iki gün dinlendirin. Kaplar kapalı veya daha az süre dinlendirirseniz, fayda göremezsiniz. Siz bu işlemi yaptıktan sonra buzdolabınızdaki arıza kesin düzelecektir. Fakat gelecek düzelmeden sonra – günlük bir periyotta arıza tekrar ederse soğutucunuzun bahcesehir samsung buzdolabi servisi ne gelmesi gerekecektir.

samsung buzdolabi Karlanma Yapıyor sa yapıyorsa bahcesehir samsung buzdolabi servisi  ile irtibata geçiniz hemen servis gönderelim bahcesehir samsung buzdolabi servisi çözsün.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

samsung buzdolabi su akıtıyor bahcesehir samsung buzdolabı servisi

samsung buzdolabı su akıtıyor,samsung buzdolabı buzluktan su damlatıyor,sa 

Buzdolabı su akıtması can sıkıcı sorunlardan biridir. Genel olarak kullanıcı hatasından ortaya çıkan bu duruma sebep buzdolabı kapılarının iyi kapatılamaması veya çok sık açılıp kapatılması diyebiliriz. Buzdolabına sıcak gıdaların soğutulmadan konması da iç kısımda terleme ve akabinde su akıtmaya neden olur. Buzdolabının su akıtma durumunda su tahliye gider ikontrol edilmelidir. Bu gider özel çubupu yardımı ile temizlenebilir. No frost buzdolabında buluınan motor üstündeki su kabı çatlamış olabilir ve su akıtabilir.

Buzdolabından su akıtmasına engel olmak için kullanıcı olarak dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de dolabın haddinden fazla doldurulmamasıdır. Su akıtma sorunu sizin halledemeyeceğiniz bir nedenden kaynaklanıyorsa servis çağırmanız gerekir.

Öncelikle su akıtma nedenini bulmak gerekir. Genellikle bu başarısızlığın nedeni buzdolabının drenaj sisteminin bir ihlalidir.

Buzdolabı su akıtıyor şikayetinin başka bir nedeni de;  sıkça karşılaştığımız sorunlar arasındadır. Yazımızdan sorunlarınıza çözüm bulmanızı umuyoruz. İlk olarak buzdolabının su akıtmasının bir çok sebebi olduğundan kesinlikle şundandır diyerek tek bir sebep gösteremeyiz. Fakat en çok karşılaştığımız sorunun sebeplerinden ilk olarak kapının tam kapatılmaması yada kapak contalarından hava alması hem buz yapmasına sebep olur hemde su akıtmasına. Buzdolabında no frost modellerınde ısıtıcı problemi de olabilir. Isıtıcı tam olarak görev yapmadığından buzları çözemez ve dolabın içine akıtabilir.

Bir diğer sebep moturun üstüne giden su kanalarının tıkalı olması. En çok bu sebeplerden dolayı dolabınız su akıtabilir. Tabiki en güzel çözüm yöntemi bahcesehir samsung buzdolabi servisi arayarak arıza kaydı bırakmanız olacaktır. Teknisyen arkadaşlar tarafından sorun tespit edilip onarılması hem dolabınız da oluşabilecek büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz. Bizlere  0 212 881 25 55  numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

samsung buzdolabi kapı contası,samsung buzdolabi contası,bahcesehir samsung buzdolabi lastik değişimi,gerektiyorsa dogru adres bahcesehir samsung buzdolabi servisi arayarak arıza kaydı bırakmanız olacaktır. Teknisyen arkadaşlar tarafından sorun tespit edilip onarılması hem dolabınız da oluşabilecek büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz. Bizlere  0 212 881 25 55  numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

samsung buzdolabi termostat arızası

Termostat, soğutma sisteminin sıcaklık değişkenliklerini kontrol eden bir aygıttır. Bu aygıt, kullanıcının buzdolabını istenen soğutma seviyesine ayarlamasına olanak sağlar. Bir kez ayarlandığında termostat, istenen sabit bir sıcaklık sağlamak için kompresörün açılmasına veya kapanmasına neden olacaktır.

Böylece termostat, buzdolabının düzgün bir şekilde çalışması için önemli bir parçadır. Bununla ilgili herhangi bir problem tüm soğutma sistemine zarar verecektir. Bu aygıt üzerinde bakım işlemleri gerçekleştirmek için,termostat ile ilgili olası problemlerin, bunların nedenlerini ve bunları nasıl çözmek gerektiğini belirten bir listeyi girişimciler için hazırladık:

Termostat açılmıyor

Termostat düğmesini maksimum ayara (en soğuk) getirin ve kompresörün çalışmaya başladığını görün. Şayet çalışmıyorsa, aşağıda listelenen problemlerden birinin olup olamayacağını kontrol edin.

Temasları ile herhangi bir akım geçişine sahip olmayan termostat

Termostat terminalleri arasına bir kablo köprüsü yerleştirin. Şayet kompresör çalışmaya başlarsa, termostatı değiştirin.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

Termostat kapanmıyor

Termostat hazne ayarının doğru olup olmadığını kontrol edin. Termostat düğmesini minimum ayara (en az soğuk) getirin ve kompresörün kapandığını kontrol edin. Şayet problem sürüyorsa, termostatı değiştirin.

Termostat gürültü yapıyor

Termostat açıldığında ve kapandığında bir klik sesinin duyulmasının normal olduğu konusunda kullanıcıyı bilgilendirin. Ancak, termostatın uygun bir şekilde kapatıldığından emin olun.

Gevşek Hazneli termostat

Termostat haznesini uygun bir şekilde güvence altına alın.

Haznesi orijinal konumundan başka bir yerde bulunan termostat

Hazneyi, üreticinin tavsiyesine göre konumlandırın.

Uygun olmayan termostat

Kullanılan termostat modelinin üretici tarafından belirtilen modellerden biri olup olmadığını doğrulayın. Gerekirse, soğutma sisteminin üreticisine danışın.

Termostatı değiştirirken, üreticinin tavsiyelerini takip etmeyi ve uygun bir aygıt seçmeyi hiçbir zaman unutmayın. Uygun bakım, kompresör ve soğutucunun kendisi için daha uzun bir ömür sağlayacaktır.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

samsung buzdolabi motoru çalışmıyor

Her mevsim kullanılan buzdolaplarında karşılaşılan en önemli arızalardan biri motor arızasıdır. buzdolabi motoru neden çalışmaz? Kullanıcı olarak servis öncesi yapılabilecek bir işlem ya da uygulama var mıdır? Hangi durumlar söz konusu olabilir? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu sayfamızda bulabileceksiniz.

Bu arıza durumunda kullanıcı olarak yapabileceğiniz hiçbir işlem yoktur. Klima motorunun çalışmamasının teknik sebepleri vardır. Yani arıza durumları söz konusudur. Bazen klimalar motor çalışmasına rağmen soğutma yapmaz. Tabi farklılık gösteren diğer arıza durumları da vardır.

Starteri arızalanmış olabilir. Buna bağlı olarak buzdolabi kısa devre yapar.

2.Buzdolabınızın dış yüzeyinde aşırı bir sıcaklık durumu varsa eğer motor pompalama işlemini yapamıyor demektir. Bu durumu anlamak için; buzdolabınızın arkasında bulunan bakır tellerden ve buzluğun içinden gelen “tıs” sesini dinlemelisiniz.

3.Hermatik kompresörde sorun olabilir.

4.Kondanserde yıkanma veya soğutucu akışkanda azalma olabilir.

5.Elektrik aksağında sorun olabilir.

Muhtemel arıza durumları bu şekilde sıralanabilir. Ancak yine de sorunu yerinde görerek net bir teşhis yapmak gerekir.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi arayarak arıza kaydı bırakmanız yararınıza olacaktır. Teknisyen arkadaşlar tarafından sorun tespit edilip onarılması hem dolabınız da oluşabilecek büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz. Bizlere  0 212 881 25 55  numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

samsung buzdolabi soğutma sorunu,samsung buzdolabi buzluğu soğutmuyor,samsung buzdolabi derin dondurucu soğutmuyor,

Önce buzdolabınızın içini tamamen boşaltın.Sonra dolabın fişini çekin.4 saat kadar fişi çekili şekilde bekletin.Bu sırada buzdolabınızın kapağını kapatmayın, kapak açık olsun.4 saat bekledikten sonra buzdolabınızın fişini yeniden takın ve soğutma olup olmadığını kontrol edin.Buzdolabınız çalışırken kapakları ve kapak lastiklerini kontrol edin.Buzdolabınızın lastiklerinde esneme varsa eğer dışarıdan hava aldığı için soğutma yapmıyordur.Bu şekilde buzdolabınız soğutmadığı gibi içerisinde yer alan besinlerin de erken bozulmasına neden olabilmektedir.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi arayarak arıza kaydı bırakmanız yararınıza olacaktır. Teknisyen arkadaşlar tarafından sorun tespit edilip onarılması hem dolabınız da oluşabilecek büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz. Bizlere  0 212 881 25 55  numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

samsung buzdolabi ses yapıyor,samsung buzdolabi pervane sesi,samsung buzdolabi gürültülü çalışıyor,

Tıklama /Uğultu sesi; Bir işlemi başlatırken veya bitirirken, buzdolabı bir araba motorunun çalışmasına benzer sesler çıkartabilir. İşlem dengelendikçe, sesler azalır. Çevre dostu gazlar kullanan tüm modern soğutmalar için bu sesler normaldir. Eski ürünlere göre farklılıklar olabilecektir.

Fan sesi; Fan çalıştığında, bu sesler oluşabilir. Buzdolabı ayarlanan sıcaklığa ulaştığında, fan sesi oluşmayacaktır. Çevre dostu gazlar kullanan tüm modern soğutmalar için bu sesler normaldir. Eski ürünlere göre farklılıklar olabilir.

Tıslama; Buz çözme döngüsü sırasında, buz çözme ısıtıcısında su damlayabilir ve cızırtılı seslere neden olabilecektir.

Çevre dostu gazlar kullanan tüm modern soğutmalar için bu sesler normaldir. Eski ürünlere göre farklılıklar olabilir.

Fokurdama; Buzdolabı soğuduğunda veya donduğunda, soğutucu gaz kapalı borulardan geçerek fokurdama seslerine neden olur. Çevre dostu gazlar kullanan tüm modern soğutmalar için bu sesler normaldir. Eski ürünlere göre farklılıklar olabilir.

Çatlama; Buzdolabı sıcaklığı arttıkça veya azaldıkça, plastik parçalar büzülür ve genişler, çarpma sesleri yaratır. Bu sesler buz çözme döngüsü sırasında veya elektronik parçalar çalışırken meydana gelir. Çevre dostu gazlar kullanan tüm modern soğutmalar için bu sesler normaldir. Eski ürünlere göre farklılıklar olabilir.

Buzdolaplarında duyulan bu gibi sesler belirli bir zaman sonrasında kesilecektir/azalacaktır.

Buzdolabının sesli çalışması ile ilgili lütfen aşağıdaki adımları takip edin:

Buzdolabının kapılarını kontrol etmelisiniz kapı açılınca ses kesiliyor mu? Ses kesiliyor ise;

Buzdolabınızın üzerinde veya yanlarında cihaza temas eden eşyalar alınmalı sesin düzelip düzelmediği gözlemlenmelidir.

Buzdolabı zemin dengesiz olduğunda ses çıkartabilir. Buzdolabının bulunduğu zemin düz değil ise çalışma esnasında titreşim sesi duyulacaktır. Buzdolabının bulunduğu zeminin düz olması gerekmektedir. 

Buzdolabı ayakları dengesiz olduğunda sesli çalışabilir. Ayak ayarlarının dengesiz olması durumunda çalışma esnasında titreşim olacaktır. Buzdolabının ayak ayarlarını anahtar yardımıyla dengeleyip buzdolabınızı gözlemleyiniz.

Buzdolabı üzerinde farklı cisim var ise çalışma esnasında ses çıkartabilir. Buzdolabı üzerinde farklı cisim olması durumunda çalışma esnasında buzdolabına çarpacağından titreşim sesi gibi duyulabilir. Buzdolabı üzerinde yanında ve arkasında farklı cisim olmamasına dikkat edin.

Buzdolabınızın yanlarından 3 cm, arkasından 5 cm boşluk olmalıdır. Buzdolabı duvara yakın ise hava dolaşımı engelleneceğinden ses oluşur. Buzdolabının arkasında ve yanlarında 3 cm arkasında 5 cm aralık olması gerekmektedir.

Sorunun devam etmesi durumunda bahcesehir samsung buzdolabi servisi arayarak arıza kaydı bırakmanız yararınıza olacaktır. Teknisyen arkadaşlar tarafından sorun tespit edilip onarılması hem dolabınız da oluşabilecek büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz. Bizlere  0 212 881 25 55  numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung buzdolabi kartı arızası bahcesehir samsung buzdolabi kartı tamiri

Teknik servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Nitekim buzdolabı kartı yandıysa ya da bozulduysa, tamir edildikten kısa bir süre sonra yine fonksiyon bozuklukları gösterebilir. Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır. Ancak teknik servisler bu değişimi her zaman ücretsiz yapmıyor.

Garanti belgelerinde kullanıcı kaynaklı hataların ve şebeke kaynaklı problemlerin ücretsiz teknik destek kapsamına alınmayacağı taahhüt edilir. Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa, bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabi kartı arızası durumunda tamir, değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir. Zira buzdolabı kartı yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

Buz dolaplarımız çalışma şeklini bilgisayarlara benzetebiliriz. Cihazımızın fonksiyonları belli komuta sistemlerine bağlıdır. Buzdolabı anakartımız cihazımızın esasen beynidir. Tıpkı bilgisayar ya da diğer ev eşyalarında olduğu gibi cihazın fonksiyonları buradan yönetilir.

Anakart üzerinde bulunan tüm bileşenlerin güç almasında en önemli bileşendir. Anakart çalışmaya başladığında diğer mekanizmalara güç dağılımı yaparak çalışmaya başlar.

Yapı olarak karmaşık bir yapısı vardır. Her devrenin oluşumu bu yapı üzerindedir. Anakart fiberglastan yapılmış, üzerinde bakır yolların olduğu, genellikle koyu yeşil levhadır.

Anakart buzdolabımızın her tarafına yeterli ısıyı ayarlar. Anakartta meydana gelen bir hasar durumda buzdolabımız çalışamaz hale gelir.

bahcesehir samsung buzdolabi kart tamiri, servisi olarak anakartınızdaki sorunu gidererek buzdolabınızı kullanabilir duruma getiriyoruz.

Anakart teknik desteğinde uzman kişilere başvurmalısınız. Buzdolabının beyni olan Anakart uzman olmayan kişilerinin elinde işlevsiz hale gelebilir

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung buzdolabi motor değişimi

Servisimiz bahcesehir samsung buzdolabi motor değişimi kompresör değişim hizmetleri sunuyor. Aynı gün içinde tüm buzdolabı modelleri için motor montajı yapıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile tüm işlemleri yerinde yapıyor ve yapılan işlemlere 1 sene garanti veriyoruz. Cihazınıza en uygun motor tipi ve değişim fiyatı almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Dilerseniz 0212 881 25 55 numaralı  destek alabilirsiniz.

buzdolabi motoru değiştirmeden önce tüm ölçümler yapılır ve arıza net olarak tespit edilir. Motor arızası kesin ise motor yerinden sökülür ve yeni motor yerine takılır. Tüm bağlantılar ve sibop oksijen kaynağı ile kaynatılır. Eski motorun zarar verme ihtimaline karşı cihaza vakum motoru ile vakum yapılır. Bar göstergesi baz alınarak vakum bitince yeni gaz şarjı yapılır. Bu sırada cihazın derin dondurucu kısmına yerleştirilen ısı sensörü ile derece kontrolü sürekli yapılır. Gaz şarjı bittikten sonra tüm bağlantılar kontrol edilir ve cihaz toparlandıktan sonra yerine yerleştirilir. Takılan motorun 1 sene garantisi vardır.

buzdolabi filtresi ne işe yarar? Motor gazı güçlü bir basın ile sisteme gönderir. Sistemden geri dönen gaz zamanla kirlenir ve parçacıklar olma ihtimaline karşı geri dönüşe bir filtre takılır. Bu filtre motora geri gelen gazı temizler ve borudan kaynaklı bir parça varsa burada tutar. Filtre sayesinde tıkanma sorunu olmaz ve motor sorunsuz çalışır.

buzdolabi gaz şarjı nasıl yapılır

Buzdolabınızın özelliğine göre aynı gaz şarjı yapılır. R600 ve 34 gaz modellerinden hangisi varsa direkt olarak o kullanılmalıdır. Aksi taktirde cihaz çalışmaz. Gaz şarjı için cihazın girişine sibop takılır. Bu siboptan direkt olarak tüp ile gaz şarjı yapılır. Manometre ile gaz verilir ve her dolabın ölçüsü farklıdır. Buzdolabına gaz şarjı yapılır yapılmaz cihaz soğutmaya başlar. Manometre dışında cihazın verdiği tepkiler ile de gaz şarjı tamamlandı mı tamamlanmadı mı anlaşılır.

buzdolabi gazı biter mi? En çok bu yanılgıya düşülür. Buzdolabını delmediğiniz sürece gaz kaçmaz veya bitmez. Muhakkak bir yerde kaçak vardır. Gövde kaçaklarını bulmak uğraş ister. Fakat görünürdeki tüm kaçaklar oksijen kaynağı ile kapatılır.

BUZDOLABI MOTOR DEĞİŞİM FİYATI NEDİR 

Buzdolabı motorlarının standart bir değişim fiyatı yoktur. Her cihazda aynı motor yoktur. Gazları bile farklıdır. R600, 134 gaz çeşidine ve cihazın üstündeki motorun beygirine göre fiyat değişir. Fakat cihazınızın modelini öğrenip 0212 881 25 55  numaramızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız kaliteli motor kullanmaktadır. Motor kalitesini nasıl anlarsınız ? Motor aluminyum sarma ise basittir. Bakır ise kalitelidir. Peki bunu nasıl anlayacaksınız? Ağırlıktan. Ağır olan kalitelidir. Aralarında 3 kg fark vardır.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung buzdolabi Tamircisi  

bahcesehir samsung buzdolabi Tamircisi buzdolabınızda oluşabilecek her türlü arıza için 7 / 24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı almaktadır.bahcesehir samsung buzdolabi Tamircisi buzdolaplarınızda orijinal yedek parça kullanmaktadır. bahcesehir samsung buzdolabi  Tamircisi  vermiş olduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl parça ve onarım garantisi vermektedir. gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı amaç edinmiştir.

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung beyaz eşya servisi

Siz değerli müşterilerimizin buzdolabı cihazları sürekli kullanıldığın da ve elektrikler gidip geldiğinde, yanlış kullanımlardan dolayı arızalanma söz konusu olabilir.Tüm elektrikli aletler gibi beyaz eşyalarında doğru şekilde montajının ve düzenli bakımının yapılması gerekir.bahcesehir beyaz eşya servisi ile montaj, bakım, yedek parça ve aksesuar, arıza gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir sorun oluştuğunda bahcesehir beyaz eşya servisi ile irtibata geçerek sorununuzu bize iletebilirsiniz. Bu sayede firmamız bahcesehir samsung buzdolabi servisi beyaz eşya cihazlarınızın veriminin artmasını sağlıyor ve size daha kolay bir yaşam sağlamış oluyor

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung buzdolabi servisi

bahcesehir samsung buzdolabi tamircisi telefonu

İtinalı Servis Hizmetimizle siz müşterilerimizin memnunuyetini sağlamak için yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman kadro ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız..Dilerseniz Arıza Kaydı Bırakmak İçin Lütfen Çağrı Merkezimiz 0212 881 25 55 Arıyarak Bizlere İletiniz İlginiz İçin Teşekkür Ederiz…

Sizlere daha fazla bilgi vermek amaçlı yazmış olduğumuz Çamaşır makinesi tamir servisiDerin Dondurucu servisiBuzdolabı tamir servisiKlima tamir bakım servisi, makalelerimize de göz atabilirsiniz.

bahcesehir samsung buzdolabi servisiETİKETLER: Seren Servis Beyaz Eşya Servisi,bahcesehir samsung buzdolabi servisi,buzdolabi tamircisi bahcesehir ,buzdolabi servisi bahcesehir ,bahcesehir buzdolabi tamircisi, beyaz eşya servisi bahcesehir ,bahcesehir buzdolabi tamircisi,bahcesehir buzdolabi  servis, buzdolabı markaları, buzdolabı modelleri,bahcesehir buzdolabi Servisi, buzdolabi Tamircisi bahcesehir ,buzdolabi Servisi bahcesehir ,bahcesehir buzdolabi Tamircisi,Beyaz Eşya Servisi bahcesehir ,bahcesehir buzdolabi Servisi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN