Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi Yılların verdiği tecrübe ile güler yüzlü genç dinamik kadromuz her gün sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendini geliştirmekte,yenilenen tüm güncel teknolojileri takip etmektedir.bu nedenle,

Görmediğimiz cihaza telefonla fiyat vermemekteyiz çünkü,

Müşterilerimizin memnun kalması Beylikduzu beko beyaz esya servisi için çok önemlidir.en önemlisi,

Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi Aradığınız andan itibaren en geç 1 saat içinde size ulaşır.

Fabrikasından orjinal yedek parça temin etmektedir.İşinde Uzman Beylikduzu beko beyaz esya servisi ekibimiz.Size garantisi dolan ürünlerde uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi Telefonu 0 212 881 25 55  nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.çünkü

Beylikduzu beko beyaz esya servisi itinalı Servis Hizmetiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadro ekibimiyle sizlere hizmet sunmaktadır

 Arıza Kaydı Bırakmak için Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak arıza kaydı bırakarak , ancak Teknisyen arkadaşlar tarafından sorunun tespit edilip onarılması ile  dolabınız da oluşabilecek büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

her şeyden önce,  Saf güzellik ve üst düzeyde yaşam tarzı dünyasında size hoş geldiniz demekten büyük mutluluk duyuyoruz.konusunda uzman olmayan ve bu cihazları tanımayan kişi veya kuruluşlar sadece müdahale esnasında farklı zararlar verirler.Bu nedenle, Beylikduzu beko beyaz esya servisi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Hizmetlerimizde Garantili Orijinal Yedek Parça Kullanıyoruz

Bilindiği üzere özellikle beyaz eşya bakım ve onarımı sırasında yedek parça ihtiyacı her zaman olabiliyor. bu noktada profesyonel Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak çok önemli bir konuya izninizle vurgu yapmak istiyoruz

Çünkü,Saygıdeğer müşterilerimizin talepleri doğrultusunda müdahalede bulunduğumuz cihazlarda her zaman orijinal yedek parça kullanmaya özen gösteriyoruz ve bir değişim söz konusu olduğunda sizleri bilgilendiriyoruz.

fakat,Dolayısıyla direkt olarak hiçbir yedek parçayı sizden habersiz cihaza aktarmıyoruz. üstelik, Eğer sizler onaylarsınız bu değişim ancak gerçekleşiyor.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi Yılların verdiği tecrübe ile güler yüzlü genç dinamik kadromuz her gün sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendini geliştirmekte,yenilenen tüm güncel teknolojileri takip etmektedir.bu nedenle,

Görmediğimiz cihaza telefonla fiyat vermemekteyiz çünkü,Müşterilerimizin memnun kalması Beylikduzu beko beyaz esya servisi için çok önemlidir.en önemlisi,

Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi Aradığınız andan itibaren en geç 1 saat içinde size ulaşır. 

her şeyden önce, Fabrikasından orjinal yedek parça temin etmektedir.İşinde Uzman Beylikduzu beko servisi ekibimiz.Size garantisi dolan ürünlerde uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi  itinalı Servis Hizmetiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadro ekibimiyle sizlere hizmet sunmaktadır

sonuç olarak, Arıza Kaydı Bırakmak için Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak arıza kaydı bırakarak , ancak Teknisyen arkadaşlar tarafından sorunun tespit edilip onarılması için Beylikduzu beko beyaz esya servisi 0 212 881 25 55  numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

beko camasir makinesi, beko bulaşık makinesi, beko kurutma makinesi, beko buzdolabı,gibi  evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servis e ulaşmak için Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.üstelik, Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak)  cihazınızın onarımını yapacaktır. Beylikduzu ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.çünkü Beylikduzu beko beyaz esya servisi tamir gibi işlerimizin yanında bakım için de  zamana değil ama, verdiğiniz paraya ve işimize saygı gösteriyoruz., örneğin,beko bulasik makinenizin bakıma ihtiyacı var. fakat,Bazı parçaların kireçlerinin temizlenmesi ve bazı parçaların yağlanması gerekiyor.Eğer bunu adresinizde yapmak uzun sürüyorsa size sıkıntı vermemek için cihazınızı  Atölyemize götürüyoruz.en iyi şekilde bakımını yapıp adresinize tekrar teslim ediyoruz.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak öncelikle nasıl hizmet verdiğimizden bahsedelim. Bir çok müşterimizin mağduriyeti beko beyaz eşya tamiri ve bakımıdır. Tek idealimiz beko kulanıcılarının şikayetlerini önlemek ve uzun ömürlü eşya kullanımını sağlamak  Bu çalışmaları yaparak siz değerli Beylikduzu ilçesi sakinlerine üst düzey hizmeti sunmaya çalışmaktayız. üstelik,Sizlerden gelen yorumlara baktığımızda emeklerimizin karşılığını sizin güzel yorumlarınızla almaktayız. Ayrıca servisimizi arayıp herhangi bir beko eşyasının bakımını tamirini yaptırmak isteyen kullanıcımız bir sonraki seferde başka bir servis aramıyor. bu yüzden, Yine Beylikduzu beko beyaz esya servisi seçiyor. Bu da demek oluyor ki her şekilde kaliteli hizmet verdiğimizi sizler de görüyorsunuz. başka bir deyişle, Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak Bu noktaya elbette basit ve ucuz işçilik yaparak gelmedik.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak  her zaman için orjinal yedek parça kullandık. Her zaman müşterimize kibar davrandık Her zaman en hızlısı olmaya çalıştık.ancak, Hiç bir zaman müşterimizin işini yarıda bırakmadık.Hiç bir zaman cihazınızın bakımını erken bitirmek için üstünkörü çalışmadık.Emeklerimizin karşılığını bu şekilde aldık. 1998 yılında başladığımız işimize bugün de aynı heyecanla devam ediyoruz. 

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi 

Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak; camasir makinelerinizin tüm arızalarını usta teknisyenlerimiz sayesinde tamir ediyoruz.

hızlı ve ekonomik servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Arızalanan cihazınızın tamirini yaptırmakistiyorsanız sizler de  0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak iletişime geçin

Beylikduzu beko beyaz esya servisi; konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
Beylikduzu beko beyaz esya servisi; olarak kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.
Beylikduzu beko beyaz esya servisi; eğitimli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz.
Beylikduzu beko beyaz esya servisi; online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.
Beylikduzu beko beyaz esya servisi; uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Beylikduzu beko camasir makinesi servis numarası

Diğer Servislerden Farkımız : Güler yüz,Profesyonel uzman kadro,

Gün içerisinde servis imkânı Beylikduzu beko beyaz esya servisi  olarak hızlı ve ekonomik servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz.0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin

Sizlere Profesyonel Ekip Anlayışı ile Hizmet vermekteyiz.Tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan Beylikduzu beko beyaz esya servisi ne ulaşmanızdır. Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak beyaz eşyanız hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim halinde sizlere gerekli bilgiler aktarılacaktır. Beylikduzu beko beyaz esya servisi size olması gereken bilgileri vererek yapılması gerekenleri ileteceğiz. Her Marka ve Model Cihazlarınıza Sorunsuz Hizmet anlayışı ile sorununuz ortadan kaldırılacaktır…Şirketimiz Beylikduzu beko camasir makinesi yetkili servisi değildir

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesi  arızaları

camasir makinesi acilmiyor

Takılı olduğu prizde enerji olmadığı için çalışmaz.camasir makinesinin enerji kablosu arızalı olduğu için çalışmaz.camasir makinesinin ana kartı arızalı olduğu için çalışmaz.camasir makinesinin parazit kondansatörü arızalı olduğu için çalışmaz.camasir makinesinin kapı kilidi arızalı olduğu için çalışmaz.camasir makinesinin On Off anahtarı olduğu için çalışmaz.camasir makinesinin beyni arızalı olduğu için çalışmaz.camasir makinesinin sigortası arızalı olduğu için çalışmaz.

tüm adımları denedikten sonra da sorun devam ederse 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko beyaz esya servisi ni arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

camasir makinesi  arızaları

camasir makinesinin motoru çalışmıyor

Makinenizin bağlı olduğu prizde sorun olup olmadığını, bir ütü ya da saç kurutma makinesi takarak kontrol edin. Prizde sorun varsa uzman bir elektrikçi çağırıp kontrol ettirin. kontrol ettikten sonra sorununuz  devam ederse 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi 

Program başlamıyor

camasir makinenizdeki tuşlar çalışmıyor ve herhangi bir program başlatamıyorsanız makinenizin ön kapağını tam olarak kapatmamış ya da program bitmeden makineyi kapatmış olabilirsiniz. Ayrıca camasir makinenizi çocuklarınızın güvenliği için makinenizin tuşlarının kilitlenmesini sağlayan çocuk kilidine ayarladıysanız bu işlevi iptal edin. Makineniz çocuk kilidine ayarlandıysa program iptali gerçekleşmez. 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

camasir Makinesi Yıkama Yaparken Neden Aniden Durur

camasir makinenizin yıkama yaparken aniden durmasına yol açabilecek karmaşık sistemi dolayısı ile birden fazla olasılık mevcuttur. camasir makinenizin yıkama programı sürerken aniden durmasına yol açabilecek pek çok neden olsa da bunlardan bazıları oldukça yaygın olarak görülmektedir.

Buna göre camasir makinesinde çalışma sırasında aniden durma gibi bir soruna yol açabilecek arızalar;

Kapı anahtarı arızası,Kapı kilidi arızası,Su giriş valfi arızası,Ana kontrol panosu arızası, Zamanlayıcı arızası,Şeklindedir. Bu parçalardaki arızalanmalar camasir makineniz çalışırken aniden durmasına ve programın takılmasına neden olur. Beylikduzu beko beyaz esya servisi uzman teknikerleri, kullanıcıların bu konudaki çok yoğun şikayetleri doğrultusunda uzmanlıklarının da yardımıyla çok kısa zaman dilimleri içerisinde sorunun çözümlerini yerinde servis müdahaleleri ile sağlayabilmektedir.

camasir makinesi su almıyor 

Hortumun bağlı olduğu çeşmede su olmadığı için.Hortum filtresi tıkalı olduğu için .Ventil arızalı olduğu için çalışmaz.Ana kart arızalı olduğu için.Beyin arızalı olduğu için.Deterjan kutusunun kanalları tıkalı olduğu için.Kapı kilidi arızalı olduğu için.Ventile giden kablolarda çıkmış ya da kopukluk olduğı için.Su seviye anahtarı arızalı olduğu için.camasir makinesinin herhangi bir parçasından elektrik kaçağı olduğu için.camasir makinesinin pompa motoru arızalı olduğu için.camasir makinesinin pompa motorunda tıkalı olduğu için.camasir makinesinin su alması için arızalı olan parçanın tespit edilip değiştirilmesi gerekmektedir.  0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesine su dolar dolmaz boşalıyor.

Su tahliye hortumunun ucu, makineye göre çok alçakta veya yere düşmüş olabilir. Su tahliye hortumu uygun yüksekliğe yerleştirilmelidir.

camasir makinesinin su boşaltması için arızalı olan parçanın tespit edilip değiştirilmesi gerekmektedir ,0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi 

camasir makinesinin içine su dolmuyor

Bu durum birçok sebebe bağlıdır.Muhtemel Arıza Durumları,Emniyet ventilinde sorun olabilir.Ventile giden elektrik kablosu yerinden çıkmış olabilir.Anakart arızalı olabilir.Su seviye anahtarında sorun olabilir.Makine parçalarının birinde elektrik kaçağı olabilir.Pompa motorunda sorun olabilir.Pompa motoru tıkalı olabilir.

Bu durumlar ancak sorun yerinde görüldüğünde tespit edilebilir ve yaşanan soruna göre kullanıcı bilgilendirilerek gerekli işlemler yapılabilir. Bu arıza durumunda cihazın oluşturduğu arıza durumuna bağlı olarak cihaz yerindeyken de onarım yapılabilir, cihaz atölye şartlarında da onarıma alınabilir yani sökülerek götürülebilir.

Yalnız işlemlerin sadece uzman ekiplerce yapılması tavsiye edilir. Bu yüzden güvenilir ve profesyonel Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak yardım almanız gerekir.

camasir makinesi deterjanı almıyor

camasir makinesi deterjan almıyor nedeni nedir diye düşünüyorsanız problemin kaynağına inmeniz gerekebilir. Arızanın nereden kaynaklandığını öğrenerek camasir makinenizin eski performansına kavuşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Deterjan gözünde deterjan kalması veya bu bölgeye suyun ulaşamaması makinenin su giriş hortumundaki arızalardan kaynaklanıyor olabilir.Öncelikle su giriş hortumunun katlanıp katlanmadığını kontrol ederek doğru pozisyona almanız gerekiyor.Daha sonra hortumu ve su giriş filtresini temizlemek için makinenin arkasında bulunan su giriş hortumunu hem musluktan hem de makineden sökmelisiniz.Ardından ise hortumun makineye bağlandığı kısımdaki su filtresini çıkararak birikmiş kirleri bir fırça yardımıyla temizleyerek sorunun çözümüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz.Bu uygulamayı yaparken muslukların kapalı olduğundan emin olmalısınız.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi 

Su giriş hortumunu ve filtresini temizlemenize rağmen deterjan haznesine yeterli su aktarımı sağlanamıyorsa problem haznedeki tıkanmalardan kaynaklanıyor olabilir.Deterjan haznesini yumuşatıcı gözünün üstünde yer alan renkli mandala bastırarak makineden ayırmanız gerekiyor.Haznede biriken kireç ve deterjan tortularını sert bir fırça yardımıyla temizledikten sonra makinede bulunan hazne yuvasının temizliğine geçebilirsiniz.Deterjan haznesinin girdiği bölümün tavanında yer alan su püskürtme kanallarında herhangi bir tıkanma varsa bir diş fırçası yardımıyla bu bölgeleri temizleyebilirsiniz.

Tüm çabalarınıza rağmen sorun ortadan kalkmadıysa makinenin ana kart, pompa filtresi veya su girişi ventili bölümünde arızalar meydana gelmiş olabilir. Bu gibi ciddi arıza durumlarında 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

camasir makinesi neden sıkma yapmaz

camasir makinesinin ana kart arızalı olduğu için.camasir makinesinin beyin arızalı olduğu için.camasir makinesinin motoru arızalı olduğu için.camasir makinesinin motorunun kömürleri bittiği için.camasir makinesi su boşaltmadığı için.camasir makinesinin su seviye anahtarı arızalı olduğu için.camasir makinesinin Kayışı koptuğu için.camasir makinesinin motor rulmanları sıkışık olduğu için.camasir makinesinin kazan rulmanları sıkışık olduğu için.camasir makinesinin motor hattındaki kablo tesisatında arıza olduğu için camasir makinesinin içine çok fazla camasir atıldığı için.camasir makinesinin su boşaltma motoru arızalı olduğu için.camasir makinesinin motoruna enerji gitmediği için.camasir makinesinin motorunun tako bobini arızalı olduğu için.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi 

camasir makinesinin sıkma yapması için arızalı olan parçanın tespit edilip değiştirilmesi gerekmektedir, 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Bunun dışında camasir makinesinin kazanının dönüşünü sağlayan makine motoru, camasir makinesi kasnak lastiği gibi parçalarda arıza meydana gelmesi durumunda camasir makinesinin kazanı dönüş yapamaz. Bu tip parçalarda arıza olup, olmadığının anlaşılabilmesi için bile mutlaka bu parçalara ve temel camasir makinesi çalışma prensibine ilişkin olarak bilgi sahibi olan kişiler tarafından kontrollerin gerçekleştirilmesi gerekir. camasir makinesi kazan tamir servisi uzman ve sertifikalı teknisyenleri ile kullanıcıların bu konudaki ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesi su sızdırıyor

Öncelikle güvenliğiniz için makinenin fişini çekin. Makineye bağlanan kısmını sağa doğru çevirerek iyice sıkın. Sıkılaştırmak için farklı bir alet kullanmayın. Yeni bir program başlatarak test edin.

Tüm adımları denedikten sonra da sorun devam ederse 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Bazı camasir makinelerindeki çocuk kilidini devre dışı bırakmanın bir diğer yolu ise “rpm” ve “tamamlandı” butonlarına aynı anda yaklaşık üç saniye basılı tutmaktır. Bu sürenin sonunda bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacak.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi 

beko camasir makinenizin gelişmiş bir dokunmatik ekranı varsa alt kısmında da bir anahtar sembolü ve “3 saniyelik” aydınlatmalı kare bir buton da olmalıdır. Butona üç saniye boyunca bastıktan sonra buton kararacak ve bir bip sesi duyacaksınız bu ses, çocuk kilidinin devre dışı bırakıldığı anlamına gelmektedir.

camasir makinesi titriyor ve hareket ediyor

Yıkama sırasındaki aşırı sarsıntı ve hareketlenme camasir makinenizde performans düşüklüğüne ve arızalara yol açabilir. Bunun birkaç farklı nedeni olabilir. Öncelikle camasir makinenizi kapasitesinin üzerinde doldurmayın. Havlu ya da nevresim gibi ağır parçaları tek başına yıkamayın. Bir parça camasir daha ekleyerek daha dengeli bir yıkama elde edebilirsiniz. Özellikle sıkma sırasında yüksek hızda dönen tamburdaki dengesizlik ya da aşırı yük, makinenizin titremesine neden olabilir.

Dengesiz Yük Kontrolü özelliği olan bir beko camasir makinesi kullanıyorsanız, makineniz tamburdaki dengesiz yükü otomatik olarak seçilen programda sıkma işlemini iptal etmek ya da daha düşük devirde sıkma yapmak gibi değişiklikler yapar. Böylece makine korunurken daha sessiz ve daha az titreşimli bir yıkama sağlanır. Sarsıntı ya da yürümenin bir diğer sebebi makinenin dengeli durmaması olabilir. Makinenizi yerleştirdiğiniz yerin engebeli olması ya da ayak ayarının doğru yapılmamış olması denge kaybına yol açar. Bir su terazisi yardımıyla makinenizin dengeli durduğundan emin olabilirsiniz. 

Bu önerileri uygulamanıza rağmen sorun devam ediyorsa 0 212 881 25 55  numaralı  Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

camasir makinesi kapağından  su akıtıyor 

Bu durumda, aşağıda size önereceğimiz adımları izleyebilirsiniz.

camaşırlarınız, kapak ile kapak lastiği arasına sıkışmış olabilir, kontrol edin. Ardından ön kapağı “tık” sesi duyana kadar hafifçe ittirin ve yerine tam oturmasını sağlayın.

Bu kısımların temizleyin.tüm adımları denedikten sonra da sorun devam ederse 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesinin kazanı dönmüyor yada kazanı düştü 

  camasir makinesinin kazanının dönüşünü sağlayan makine motoru, camasir makinesi kasnak lastiği gibi parçalarda arıza meydana gelmesi durumunda camasir makinesinin kazanı dönüş yapamaz. Bu tip parçalarda arıza olup, olmadığının anlaşılabilmesi için bile mutlaka bu parçalara ve temel camasir makinesi çalışma prensibine ilişkin olarak bilgi sahibi olan kişiler tarafından kontrollerin gerçekleştirilmesi gerekir. camaşır makinesi kazan tamir servisi uzman ve sertifikalı teknisyenleri ile kullanıcıların bu konudaki ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

camasir makinesi dönmüyor

camasir Makinesi Kazanı Dönmüyor sa  Ve Yalnızca Suyu Alarak Hiç Bir şey Yapmadan Bekliyorsa akla gelen ihtimal Makinemizin Motor Ve Kazan Arasındaki Kayışının Kopmuş Olma İhtimaldir, Kayışlar Kolay Kolay Kopmazlar Genellikle Kazana Birşey Sıkışması Durumunda Zorlanarak Koparlar Ve Elimizle Makinenin Kazanını Çevirmeye Kalktığımızdada Kazan Hiç Dönmez Yada Çok Zor Döner, Bu Durumda Kayış Atmış Yada Kopmuştur, Ama Kayışı Değiştirmekten Önce Kazan İyice Kontrol Edilmelidir Sıkışıklığa Neden Olan Sorunun Giderilmesi Gerekmektedir, Örneğin Kazana Kaçmış Bir camasirda Sıkışmaya Neden Olmuş Olabilir.

tüm adımları denedikten sonra da sorun devam ederse 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

camasir makinesi su alıyor fakat çalışmıyor

camasir makinelerinin su alabilmesi ama yıkama yapamasının rastlanılan en büyük sebebi motor ve kazan arasında yer alan kayışın kopmuş veyahut bir sebeple zarar görmüş olmasıdır. Bu kayışlar kolay kolay kopan bir yapıya sahip değillerdir, ama kazana sıkışan bazı eşyalar kayışın zorlanarak kopmasına sebep olabilmektedir. Elinizle kazanı çevirmeye çalıştığınızda zorlanıyorsa kayışın kopmuş olması ihtimali akla gelebilir. Daha kesin bilgi için makinenizi sıkma programına alıp çalıştırabilirsiniz. Kayış kopmuş veya sıkışmış ise kazan dönmeyecek ve motor döndürebilmek için devir arttıracaktır. Bu esnada çıkan ses giderek yükselen bir ses olacaktır

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

Sorun Motorda Olabilir

camasir makinesi su alma işlemini gerçekleştiriyor ama buradan sonraki işlemlere geçemiyorsa sorunun motordan kaynaklanıyor olması da yüksek bir ihtimaldir. Günümüzde makinelerin motor cinsleri farklılık göstermektedir. Bazı makineler indüksüyon fırçası yani kömürlü motora sahipken bazı makineler manyetik motora sahiptir. Kömürlü motora sahip makinelerde yaşanan problemler motorun yanması veya motorda bulunan kömürlerin tükenmesiyle görülür. Kömür bitmesi ise daha çok 5 yılı aşmış makinelerde görülmektedir. Evde bulunan yoğun rutubet ise motorda bulunan kömürleri şişirebilir ve sıkıştırabilir. Manyetik motora sahip makinelerde ise ya direk motorun yanması ya da hareket kondansatörünün arızalanması makinenizin su almasına rağmen yıkama yapamamasına sebep olmaktadır.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

beko camasir makinesi  kömürü degisimi

camasir makinesinin hiç tepki vermemesi durumunda birden fazla ihtimal söz konusudur. Bu ihtimaller arasında hangisinin camasir makinesinde mevcut olduğunun belirlenebilmesi için Beylikduzu beko beyaz esya servisi uzman teknikerleri tarafından kontrolde bulunulması gerekir. Yapılan kontrollerde camasir makinesinin çalışmaması motorundaki kömürün bitmiş olmasına bağlı olduğu tespit edilirse, yeni motor kömürü takılmaktadır. Bunun için camasir makinesinin altı açılarak burada bulunan motorun bağlantılarının yerinden sökülmesi gerekir.

Daha sonra motor içerisinde bulunan kömür haznelerine yeni motor kömürleri takılarak, soruna çözüm sağlanabilir. Bu işlemler teknik gereklilikler sebebi ile son derece hassas şekilde gerçekleştirilmelidir. Aksi halde camasir makinesinin motorunda çok daha yüksek maliyetli ve ciddi uğraşılar gerektirebilecek teknik arızalara neden olunabilir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak için camasir makinesi motor kömürü değişimi işlemleri için profesyonel yardım alınması çok önemlidir. Beylikduzu beko camasir makinesi servisi  Profesyonel uygulamalarla camasir makinesinin kömürü sorunsuz bir şekilde değiştirilebilmektedir.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

Elektronik Kart Zarar Görmüş Olabilir

Bir diğer sebep ise camasir makinesinin motoruna komut gönderen elektronik kartın zarar görmüş olmasıdır. Bu zarar kartın yanması ile meydana gelebilmektedir. Eğer elektronik kart gerekli komutları gönderemez ise makine kazanı devreye giremez ve makine su almasına rağmen yıkama ve sıkma yapamaz.

camasir makinesinin motoru ile elektronik kartı arasında bağlantı sağlanamamasının bir diğer sebebi ise makinenin motoruna giden veya motordan elektronik karta giden kabloların çıkmış, hasar görmüş ya da kopmuş olmasıdır. Kabloların zarar görmesine ise kazanın dengesiz ve savrularak dönmesi sebep olabilir. Bu aynı zamanda makinenizin sıkma işleminde çok fazla ses çıkarmasına ve sarsılmasına da sebep olabilmektedir.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesi çok ses yapıyor, gürültülü çalışıyor,camasir makinesi sallanarak çalışıyor 

Sabit olmayan camasir makinesinde kuvvetli ihtimalle özellikle yüksek devir hızında çalışırken hareket problemleri olacaktır. Su terazisi kullanarak makinenin yere paralel olmasını sağlayın. Eğer sabit değilse, makinenin ayaklarını zemine göre ayarlayın ve yerine sabitleyin.

camasir makinesinin zemin üzerinde titremesi ve hareket etmesi gibi problemler makinenin kurulduğu yüzey ile ilişkilendirilebilir. Özellikle ahşap yüzeyler uygun değildir. camasir makinenizi ideal olarak sert bir zemin üzerine odanın en köşe noktasına kurun. camasir makinesinin hareket etmesini ve kaymasını önlemek için makinenizi nasıl kurmanız gerektiği hakkında Beylikduzu beko camasir makinesi servisi’nden daha fazla bilgi alın

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesinin beyin kart arızası Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesi çalışmıyor ise Ana Kart (Beyin) arızası olduğunu anlamazsınız aslında. Bu bir takım testlerden sonra ortaya çıkar. Ekranda hiç ışık yoksa anakart arızasından bahsedebilirizEğer Ekrandan elektrik var ve istediğiniz işlemi yapmıyorsanız bu da bir anakart arızasıdır.

Neden olur bu arıza dalgalı gelen elektrikten olur,

böceklenmeden kaynaklı olur, herhangi bir hayvan girmiştir ondan olur, aşırı nemli ortamdadır oksitlenmiş olabilir.

Birçok sebepten camasir makinesi beyin(anakart) arızalanmış diyebiliriz.

Buna göre camasir makinesinde çalışma sırasında aniden durma gibi bir soruna yol açabilecek arızalar;

Kapı anahtarı arızası,Kapı kilidi arızası,Su giriş valfi arızası,Ana kontrol panosu arızası,Zamanlayıcı arızası,

Şeklindedir. Bu parçalardaki arızalanmalar camasir makineniz çalışırken aniden durmasına ve programın takılmasına neden olur.Beylikduzu beko camasir makinesi servisi uzman teknikerleri, kullanıcıların bu konudaki çok yoğun şikayetleri doğrultusunda uzmanlıklarının da yardımıyla çok kısa zaman dilimleri içerisinde sorunun çözümlerini yerinde servis müdahaleleri ile sağlayabilmektedir.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesi suyu ısıtmıyor

camasir makineniz soğuk su ile yıkama yapıyorsa aşağıda size önereceğimiz adımları izleyebilirsiniz.
Makinenizin ön kapak camına dokunarak suyun sıcaklığını anlamanız mümkün değildir. Bu durumu çözebilmek için makinenizin arka tarafında yer alan kirli su boşaltma hortumunu elinizle kontrol edin. Hortumun sıcak olması makinenizin sıcak suyla yıkama yaptığı anlamına gelir.

camasir makinesi aşırı derecede ısınıyor camasir makinenizin ısınma sorununu aşağıda sıralı bir şekilde yazacağım.

Termistör arızası

Elektronik kontrollü camaşır makinelerinin aşırı bir derecede ısınmanın en yaygın sebebi termistörün yanlış çalışmasıdır. Suyun sıcaklığını algılayamayan bir sensör. Makine ayarlanan su sıcaklığına kadar ısındığından, termistör bu bilgiyi kontrol kartına rapor etmektedir. Buna karşılık olarak, kontrol panosu ısıtmayı kapamak için ısıtıcı rölesine bir sinyal göndermektedir.  Fakat bazen termistör, oluşan ölçekten bozulmaya başlamıştır ve sıcaklığı doğru olarak ölçemeyecektir. Bu durumda, kireç çözücü madde kullanarak makineyi temizlemek yeterli olacaktır. Bazen ise, çoğu durumlarda, termistör tamamen çalışmaz olur, buda yandığının işaretidir.

Böyle durumlarda termistörün değiştirilmesi gerekmektedir. Yetkili servisi arayarak değişimini sağlamalısınız.

Isıtıcı rölesinde arıza  

Makineniz ayarlanan su sıcaklığına ulaştığında, termistör kontrol kartına bir sinyal vermektedir. Buna karşılık olarak, kart ısıtıcı rölesine ısıyı kapatması için bir sinyal iletmektedir. Fakat röle durumunda TENA çubuklar  ısıtma sinyale yanıt vermeyerek çalışmasına devam eder. Sonuç olarak da, su aşırı ısınıp ve kaynar. Isıtma sürekli olarak devam eder: yıkama zamanında durmaz ise, durulama esnasında bile su ısınacaktır. Bu da camasir makinesinin aşırı derecede ısınmasına neden olacaktır. Rölenin değişimi gerekir.

Termostat arızası

Eski tip makinelerin elektromekanik kontrolleri termostat ile iki işlev birleşir: suyun sıcaklığını belirleyip ısıtıcıyı kapatır.  Aşırı ısınırsa da makinede aşırı ısınma yapacaktır

Elektronik modül arızası veya programcı

Bu arıza kontrol kartı sorunu olarak da bilinir ayrıca suyun aşırı ısınmasının yaygın bir sebebidir.

Makinenin beyni, ısıtma sistemini kapanması için bir sinyal iletmez,

bunun sonucunda da su kaynama noktasına kadar gelir veya tahta termostattan iletilen bilgileri yanlış bir şekilde yorumlayabilir

ve suyun henüz istenen sıcaklığa ısıtılmadığına inanmaktadır. Sonuç  ise aşırı ısınmadır. Kontrol kartının değiştirilmesi gerekmektedir.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

Deterjan gözüne su doluyor

camasir makinesinin yumuşatıcı bölmesi,

camasir makineniz yıkama programında camaşırlarınızın yumuşak ve etkileyici bir kokulara sahip olmasına yardımcı olmakta.

her yıkama yaptığınızda kullanmanız gerekmektedir. camaşır makinenizin deterjan bölmesinde bir adette yumuşatıcı bölümü bulmaktadır.

Seçtiğiniz yıkama programı ve yıkayacağınız camaşırın miktarına uygun seviyede yumuşatıcıyı buraya doldurabilirsiniz,başka bir deyişle

Eğer yıkama programı sonra camaşır makinenizin deterjan gözüne su doluyor ise

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi’nden teknik yardım alabilirsiniz.

Camasir Makinesi Deterjan Bölmesinde Neden Su Kalır 

 Böyle bir durumlarda yetkili servis teknikerleri, camasir makinenizin deterjan bölmesinin ortasındaki mavi parçaya bastırıp,

yerinden çıkartıp, iyice temizlemenizi tavsiye etmektedirler.

Bu işlem, camasir makinenizin deterjan haznesinde bulunan yumuşatıcı bölmesindeki su kalması şikayetinizi ortadan kaldırabilir. Fakat bu müdahale yetersiz kaldıysa çözüm için mutlaka yetkili servis elemanlarından destek almalısınız.

Beylikduzu beko camasir makinesi su pompası arızası 

camasir makinesini kendi elinizle sökmek için acele etmeden ve pompayı değiştirmeden önce,

arızanın nedenini doğru bir şekilde belirlemelisiniz. Sebebin hiç pompada olmaması çok olası, burada mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde anlamanız gerekiyor. Aşağıdaki şekilde devam ediyoruz.başka bir deyişle,

İlk önce pompayı dinlemeniz gerekir.Gerekirse tahliye filtresini açın ve temizleyin.

Tahliye hortumunu kontrol edin ve temizleyin.Pompa çarkının dönüşünü kontrol edin,

sıkışma olabilir.Pompaya giden sensörleri ve temas noktalarını kontrol edin.

 Makine programa göre suyu tahliye etmeye veya doldurmaya başlayana kadar bekleyin.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi hizmeti vermekte olan servisimiz,

garanti süresi bitmiş ancak daha sonra arıza yapmış olan camasir makinelerinin tamiri,

bakımı ve onarımını hızlı ve ekonomik olarak yapmayı kendisine Prensip olarak belirlemiştir.

Makineniz arıza yaptıktan sonra yada arıza yapmaya başladığını fark ettiğiniz anda

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi teknik servisimizi arayarak

şikayetinizi ilgili arkadaşa iletmeli ve teknisyen ekiplerimizle görüşerek ön bilgi vererek ilgili servis sürecini başlatabilirsiniz.

başka bir deyişle,Hemen akabinde teknisyen arkadaşlarımız sizlerle irtibata geçerek

sizlere ve ekiplerimize uygun olan ortak bir randevu zamanı belirlerler.

Beylikduzu bölgesinin mahalle, cadde ve sokak ve numara olarak adres bilgilerinizi tam olarak bildirmeniz durumunda

ekiplerimiz belirtilen randevu zamanından önce tekrar sizleri arayarak servisin sizin için yola çıkar.

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

Bu esnada eğer akıllı telefon kulanıyor iseniz teknik ekiplerimize yada Bu tespit yapıldıktan sonra, sizlere camasir makinesi arızasının ne olduğu, Eğer ilgili arızanın yedek parçası ekiplerimizin yanında mevcut ise onarım hemen anında yapılacaktır ve kontrol edilip sizlere teslim edilecektir. ancak,mevcut arızanın yedek parçası hazırda mevcut değil ise ya sizlere randevu günü verilecektir. Uygun ve anlaşılan gün ve saatte Beylikduzu beko camasir makinesi servisi cihazınızı teslim eder.

Beylikduzu beko camasir makinesi servis numarası

Diğer Servislerden Farkımız : Güler yüz,Profesyonel uzman kadro, Kapıda ödeme kolaylığı,Güvenilir tecrübeli hizmet,

Gün içerisinde servis imkânı Beylikduzu beko camasir makinesi servisi  olarak

hızlı ve ekonomik servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz. 0 212 881 25 55  numaralı

Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin

camasir makinesinin kapağı açılmıyor yada kapanmıyor ,camasir makinesi su boşaltmıyor ,camasir makinesi çok ses yapıyor, gürültülü çalışıyor ,camasir makinesi sallanarak çalışıyor ,camasir makinesi kapağından yada altından su akıtıyor ,camasir makinesinin kazanı dönmüyor yada kazanı düştü ,camasir makinesinin kartı (beyni) yada pompası arızalandı ve çalışmıyor,

Beylikduzu beko camasir makinesi servisi

camasir makinesinin motoru çalışmıyor ,camasir makinesi açılmıyor,Program başlamıyor,camasir makinesi dönmüyor,camasir makinesi içindeki suyu tahliye etmiyor,camasir makinesinin içine su dolmuyor,camasir makinesi deterjanı almıyor,Çocuk kilidi aktif,Filtre tıkalı,camasir makinesi sızdırıyor,Tambur dönmüyor,Kapak açılmıyor veya kapanmıyor,camasir makinesi titriyor ve hareket ediyor,camasir makinesi program sırasında arada bir duruyor,camasir makinesi garip bir ses çıkarıyor,camasir makinesi suyu ısıtmıyor,camasir makinesi aşırı dolu,camasir makinesi aşırı derecede ısınıyor,Deterjan gözüne su doluyor

Beylikduzu beko servisi

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

haftanın altı günü Beylikduzu buzdolabı tamircisi olarak buzdolabı tamiri,bakımı veya gaz dolumu en uygun fiyat üzerinden yapılmaktadır.

Suyu çekmeyen, gürültülü çalışan veya hiç çalışmayan camasir makineleriniz için Beylikduzu beko servisi size bir telefon kadar yakında.

Beylikduzu beyaz esya tamircisi olarak 21 yıldır Beylikduzu ve tüm çevre semtlerin de hizmet vermekteyiz. Orijinal parça değişim imkanı ile garantili tamir hizmeti.

Beylikduzu beko servisi sayfasından hizmet verdiğimiz beyaz eşya markalarına göz atabilir veya Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

çünkü, 11 teknik personel ve sadece Beylikduzu bölgesine hizmet veren 4 adet gezici teknik servis aracı ile hizmetinizdeyiz.Yerinde Tamir imkanı ile %100 müşteri memnuniyeti ni esas almaktayız.

Mevcut teknik servis araçlarımızın hepsi donanımlı ve yerinde tamir için gerekli tüm imkanlara sahiptir. Beylikduzu beko  buzdolabı servisi  Artık Beylikduzu ‘nde beyaz eşya servisi aramanıza gerek yok.

Bozulan Buzdolabınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz başka bir deyişle Beylikduzu beko beyaz esya servisi Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz

 Beylikduzu beko buzdolabı servisi

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

buzdolabı ve derin dondurucu ürünleriniz için Beylikduzu buzdolabı servisi arayın gezici mobil araçları ile Yerinde Tamir Hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.üstelik,Aynı Gün Servis imkanı ile tamir – bakım – montaj hizmeti,

garantili olarak aynı gün içerisinde servis hizmeti verilmektedirarızalanan ürünlerimiz rutin yaşamın etkilenmesine sebep olmaktadır.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi bu konuda size en hızlı şekilde  servis imkanı sağlamaktayız. uygun çözüm, pratik ve düşük bütçeli onarım servisi olan Beylikduzu beko buzdolabı servisi olarak rutin yaşamınızı entilenmeyecek şekilde zararınızı en aza indirerek sizlere onarım hizmeti sağlamaktayız. Ülkemizde son yıllarda beyaz eşya ve diğer elektronik aletlerin kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Şüphesiz bundaki en büyük etken insan hayatını kolaylaştıracak şekilde teknolojik sürecin ilerlemesidir.

Artık dakikalarla ifade ettiğimiz sürelerde çamaşırlarımız ve bulaşıklarımız yıkanırken üstün taze tutma özellikleriyle beko buzdolapları,özellikle, yiyecekleri bize her geçen gün daha kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Peki tüm bu beko ürünlerinizden herhangi biri birgün bozulursa ve garantisi sona ermişse

alanında uzman Beylikduzu beko beyaz esya servisi ne ihtiyaç duyduğunuzda neler yapabilirsiniz?

İsterseniz biraz ona değinelim.

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN !

 çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması Beylikduzu beko beyaz esya servisi için çok önemlidir.üstelik,

Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite Beylikduzu beko beyaz esya servisi için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz.hedefimiz en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir.

üstelik,Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve Beylikduzu beko beyaz esya servisi bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

Beylikduzu en yakın beko buzdolabı servisi

Tüm ev tipi buzdolaplarında, birçok markada tamir servisi hizmeti veriyoruz.Bunun yanında alanında uzman ekibimiz  ve son teknoloji cihazlarımız ile her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz. Evlerinizde ya da işyerlerinizde arızalanan buzdolapları için Beylikduzu beko  beyaz esya servisi ne ulaşabilirsiniz.

Şimdiye kadar personellerini teknik bilginin yanında müşteri ilişkileri ve yönetimi konusunda eğitmiş servis personelleriyle kendi sektörü olan elektrikli ev aletlerinde yenilikleri yakından takip etmiştir.

üstelik,Beylikduzu beko beyaz esya servisi tüm personelleri diğer servislerde çalışmış ve oradaki gördükleri eksiklikleri servisimizde gidermeyi amaçlayarak ekibimize dahil olmuşlardır.her şeyden önce, beko markalı buzdolabı ,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi tamiri yapan servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla Beylikduzu bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

üstelik,Kurulduğu ilk yıllarda çizgilerini belirleyen Beylikduzu beko buzdolabı servisi  bugün bünyesinde barındırdığı birden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını istanbulun ilçelerinde ve mahallelerinde sürdürmeye devam etmektedir.

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin göstergesi olan beyaz eşyalar istemediğiniz halde bozulabilirler.

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi makinelerin ve buzdolaplarınında bir ömrü vardır ve ilgili parçalardan herhangi biri ömrünü doldurdu mu beko cihazınız eski performansında çalışmayabilir. Peki bu durum makinenizi atıp yenisini aldıracak kadar zor bir durum mudur ? Tabiki de hayır.her şeyden önce, bizler Beylikduzu beko buzdolabı tamiri ekibi olarak yola çıktığımızda garantisi biten ürünleri tekrar geri kazandırmak amacıyla yola çıktık.Bugüne kadar ofis ve atölyelerimizde birçok beyaz eşya markasının garantisi satış sonrası sona ermiş ürünlerinde tamir ve bakım yaptık.Özverili çalışmamız ve üstün hizmetimizin neticesi olarak birçok müşteri kazandık.

Özellikle işini severek yapan bir topluluğu bir araya getirerek sağladığımız inovatif çözümlerle müşterilerimizin çoğundan olumlu rağbetler almamız ise iş motivasyonumuzu her daim yüksekte tuttu.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi,Usta çırak hiyerarşisinde sebatla personellerini kendi yetiştirmiş işinin ehli ustalarımızla garantisi sona eren beko beyaz eşyalarınızın arıza tespitini yerinde yapıyor bozulan cihazlarınızı tamir ederek tekrar geri dönüşümüne imkan sağlıyoruz.

Beylikduzu beko buzdolabı servisi 

Buzdolabı arıza onarımı desteği sunan teknik servis çalışanlarımıza ulaşmak için size bir telefon kadar yakınız.

İster servis talep formu doldurarak isterseniz de  0 212 881 25 55 iletişim numaraları üzerinden

Beylikduzu beko beyaz esya servisi ne ulaşarak buzdolabı arıza tamiri hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

üstelik,Arızalanan ürünleriniz,garantili tamir işlemi gerçekleştirilerek, ilk günkü performanslarına getirilerek sizlere teslim ediliyor.

Çünkü , Beylikduzu beko beyaz esya servisi,Tecrübeli teknik servis çalışanlarımıza arızalanan beko buzdolabı modellerinizi,

buzdolabı tamiri hizmeti için gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere Beylikduzu beko buzdolabı servisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz.başka bir deyişle,

Beylikduzu beko buzdolabı servisi olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.

Çünkü Beylikduzu beko beyaz esya servisi, Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyor.Bu durumda yapmanız gereken tek şey online servis talebi formunu doldurarak, Beylikduzu beko beyaz esya servisi ne ulaşmak.Uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.üstelik,

Buzdolaplarınızın tamiri aynı gün içinde yapılmadığı takdirde mağduriyetiniz artacaktır. Bu noktada Beylikduzu beko beyaz esya servisi, hizmeti olarak buzdolabı arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Tüm servislerimizde müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

Beylikduzu beko buzdolabı servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak yaptığımız tamir sonrasında kullandığımız parçalar için garanti veriyoruz.alanında uzmanlaşmış ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Beylikduzu beko buzdolabı servisi buzdolabınızın arızasını gidermekle birlikte, bir daha arıza yaşamamanız için sizlere gereken bilgileri vermektedir.Beyaz eşya servis merkezi olarak tüm hizmetlerde parça garantisi sunmaktayız.başka bir deyişle

Beylikduzu beko beyaz esya servisi, İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlar.Bunun yanında, servis merkezi olarak bizlere başvuruda bulunan ve teknik destek ve tamir ihtiyacı olan  tüm müşterilerimize,

gerekli ihtiyaçlarınızı,hem ekonomik hem de profesyonel olarak karşılıyoruz. başka bir deyişle, Beylikduzu beko beyaz esya servisi,profesyonel ekibimiz, müşterilerimize yardımcı olmak için sürekli teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi,olarak Hızlı servis olanağımız ile müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlıyor ve bunun için sürekli çalışıyoruz. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi numarası

 Etkili ve güler yüzlü destek veren müşteri temsilcilerimiz sayesinde yetkili servis elemanlarımız adresinize derhal yönlendirilecektir. Beylikduzu beko buzdolabı numarası 0 212 881 25 55 ile fiyat ve hizmetlerimiz konusunda ön bilgilendirme alabilirsiniz.

Beylikduzu beko beyaz eşya ustası mı arıyorsun ? O zaman doğru yerdesin 🙂 Whatsapp numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Ayrıca haftanın yedi günü Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak buzdolabı tamiri, bakımı veya gaz dolumu en uygun fiyat üzerinden yapılmaktadır.

Beylikduzu beko yetkili servisi

Beylikduzu beyaz esya servisi olarak 24 yıldır Beylikduzu  ve tüm çevre semtlerin de hizmet vermekteyiz. Orijinal parça değişim imkanı ile garantili tamir hizmeti.En çok tercih edilen ve en çok satışı yapılan tüm markalara 2 yıl garantili şekilde hizmet vermekteyiz. Beylikduzu beyaz eşya servisi sayfasından hizmet verdiğimiz beyaz eşya markalarına göz atabilir veya Beylikduzu beko beyaz esya servisi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beylikduzu beyaz esya servisi olarak; 11 teknik personeli ve sadece Beylikduzu bölgesine hizmet veren 4 adet gezici teknik servis aracı ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.Yerinde Tamir imkanı ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Mevcut teknik servis araçlarımızın hepsi donanımlı ve yerinde tamir için gerekli tüm imkanlara sahiptir.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi telefonu numaralarımız web sitemizdeki iletişim bölümünde mevcuttur. Müşteri temsilcilerimiz 0 212 881 25 55  destek hatlarımız üzerinden sizlere hizmet vermektedir.

Beylikduzu beko buzdolabı servisiBeylikduzu beko buzdolabı servisi telefon numarası

Beyaz eşyanızın garantisi sona erdiyse Beylikduzu beko  beyaz esya servisi, sizlere en uygun fiyatlarla tüm ürünlerinize montaj ve parça değişim desteği sunmaktadır.Lütfen bireysel anlamda hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durunuz.

Bizler Beylikduzu beko buzdolabı servisi olarak garantisi sona eren tüm ürünlerinize sizlerin talepleri doğrultusunda 1 yıl garantili teknik destek sunuyoruz.başka bir deyişle

Bütçe dostu fiyatlarımızdan kısa sürede faydalanmak ve servis kaydı oluşturmak isterseniz telefonlarınızı bekliyor olacağız. Beylikduzu beko beyaz esya servisi,Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için … Saygılarımızla.

Çekinmeden Hemen Beylikduzu beko beyaz esya servisi Arayın

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

Beylikduzu en yakın beko buzdolabı servisi

Birbirinden farklı o kadar çok beyaz eşya servisi var ki anlatamam.

Bu tamirciler arasında Beylikduzu en yakın beko buzdolabı tamir ve bakımını da yapabilen birilerini bulup diğer firmaları elemeniz gerekmektedir.

Çok uzaklarda gelen buzdolabı servisinin yüksek fiyatlara söylemesi normal karşılanmaktadır. Uzakta olan kişinin yakın olan teknik servise göre daha fazla masrafının olduğu aşikâr.sonuçta

Beyaz eşya servisleri diğer bazı işletmeler gibi işlek caddeler de dükkan açmadıklarından dolayı Beylikduzu en yakın beko buzdolabı servisi ni bulup randevu almanız için biraz gayret sarf etmeniz gerekecek.

en önemlisi Bozulan buzdolabını hemen tamir ettirmek istiyorsanız Beylikduzu beko beyaz esya servisi,arayıp bilgi alınız

başka bir deyişle,Evinizde klasik veya nofrost özellikli buzdolabı kullanıyor olabilirsiniz.Birgün istemediğiniz bir şekilde buzdolabınızın soğutmadığını fark ettiniz.

Beylikduzu en yakın beko buzdolabı servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi  bugün Beylikduzu bölgesinin her noktasına hitap edecek bir teknik servis haline geldi

Şimdi ise aynı özveri ve çalışmayla servis kapasitesini arttırıyor sağladığı bütçe dostu fiyatlarla müşteri çevresini arttırmaya devam ediyor.

kısaca özetlemek gerekirse Eğer evinizdeki buzdolabı arızalandıysa fiyat ve tamir konusunda endişe etmeyin

bütçe dostu fiyatlarımız, özellikle,birden çok seçeneğimiz ile sizleri pahalı fiyatlarla karşı karşıya bırakmıyor buzdolabınızı en kısa sürede tamir ediyoruz.

Beylikduzu beko buzdolabı servisi fiyatları

Beylikduzu beko buzdolabı servisi ,tarafından tamiri yapılan cihazınız 1 Yıl servis garantisi altındadır. Aynı parçanın tekrar bozulması durumunda ücret talep etmiyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elimizden gelen her türlü garantiyi vermekteyiz. ama Gittiğimiz bir çok işlerde müşteri şikayetlerinden en belirgin olanı tamirci yaptığı işe garanti vermemesi..!

Değiştirdiği parçanın arkasında durmaması,son olarak Müşteriye gereken ehemmiyeti göstermemesi, telefona çıkmaması gibi sorunlar başta yer almaktadır

bu nedenle, Beylikduzu beko beyaz esya servisi,bu mağduriyetlerin yaşanmaması için müşteri haklarını tam olarak korumaktayız. Müşteri ödediği paranın tam olarak karşılığını hatta fazlasını vermekteyiz. Ayrıca elimizden geldiği kadar arıza yapan buzdolabını yerinde tamir vede bakımını yapmaktayız.

 Beylikduzu beko buzdolabı kartı tamiri

buzdolabı Kart Tamiri

Teknik servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır. Ancak teknik servisler bu değişimi her zaman ücretsiz yapmıyor. Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa, bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir, değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir.Zira beko buzdolabı karti yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır. bu nedenle

Buzdolabın beyni sayılan buzdolabı kartı da bu cihazlar içine girmektedir. Tıpkı diğer ev aletleri gibi bu cihazsal ana beyin de ana makineyi komut haline getirmekte yaramaktadır. bu yüzden, Bu buzdolabı kartının da bozulması buzdolabı makinesinin işlevsel anlamda etkisiz hale getirmiş demektir. Kart bozulduktan sonra ilk işletim görevi olarak soğutma fonksiyonlarını devre dışı bırakmaktadır. Bu durumda yapılması gerek şey buzdolabı kartının değiştirilmesi ve ya tamiratının Beylikduzu beko beyaz esya servisi tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

buzdolabı fanı neden çalışmaz

Buzdolaplarında iç ve dış olmak üzere iki farklı fan motoru bulunmaktadır.Bu yazımızda iç fan motoru arıza ve çözümleri konusuna değineceğiz.Üç nedende de farklı belirtiler olur.

buzdolabı İç Fan Motorunun Buz Tutması

Arızanın en yavaş hissedildiği arıza tipidir. Buzdolabınız soğukluğunu yavaş yavaş kaybeder.Bu durumda buzdolabınızın içini dinleyin.

Buzdolabının marka ve modeline bağlı olarak buzdolabının kapandığını belirten düğmeler vardır. Örneğin dijital buzdolaplarında “swich” ya da “lock” tuşu vardır. Bunlara basarak buzdolabına kapandı sinyali gönderip fanı dinleyin. Fanın çalışmasında bir sıkıntı varsa aşağıdaki çözümü uygulayın. 

buzdolabı İç Fan Motorunun Yanması

Bu tip arızada, buzdolabınızdan hiç fan sesi gelmez. Bazı buzdolapları fan motoru yanınca kendisini otomatik olarak kapatır.

Neden Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Tamir yaptırmayı kabul ediyorsanız servis ücreti alınmaz,Gizli ücretler olmadan önceden fiyatlandırma, Sadece kaliteli OEM parçalar kullanıyoruz,Müşterilerimiz ve itibarımız bizim önceliğimizdir,

bu yüzden, Tüm tamirlerimiz 1 yıl garantili,Dürüst hizmet Çamaşır makinesi servisi ,Bulaşık makinesi servisi ,buzdolabı ve tüm Beyaz Eşyalarınızda çözüm Beylikduzu beko beyaz esya servisitüm markalara beyaz esya servisi

 sosyal ağlardaki hiçbir sitede şikayet barındırmayarak vermiş olduğu hizmetin arkasında sonuna kadar duran bir işletmedir.bundan dolayı

beko markalı ürünlere yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz. Yetkili servislerin bile yüzlerce şikayet aldıkları sektörde özel servis anlayışını ileri seviyelere taşıyan seren servis

teknik servis hizmetleri bu alanda lider firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Seren Servis Beyaz Eşya Servisi,Beylikduzu beko beyaz esya servisi,Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi,Beylikduzu beko bulaşık makinesi tamiri,Beylikduzu beko bulaşık makinesi tamir fiyatları,Beylikduzu beko bulaşık makinesi kart tamiri fiyatı,Beylikduzu beko bulaşık makinesi kart tamiri,Beylikduzu beko bulaşık makinesi kart tamiri servisleri,Beylikduzu beko en uygun fiyatta kart tamiri,
Beylikduzu beko bulaşık makinesi kart tamircisi,Beylikduzu En yakın beko bulaşık makinesi kart tamir servisi,Beylikduzu beko bulaşık makinesi ustası, Beylikduzu beko beyaz eşya servisi, Beylikduzu beko beyaz eşya tamircisi,Beylikduzu beko bulaşık Makinesi kart tamiri,
Beylikduzu beko bulaşık  makinesi tamircisi,Beylikduzu  En yakın beko bulaşık makinesi  servisi,Beylikduzu beko bulaşık makinesi tamircisi telefonu,Beylikduzu beko bulaşık makinesi motor değişimi,konularında Profesyonel ve hızlı servis hizmetini firma prensibi olarak kabul etmiş firmamız, 2004 yılından beri siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektedir. Yıllara dayanan tecrübemiz ile hatasız hizmetlerimiz size bir telefon kadar yakın

Beylikduzu beko servisi

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi  seren servis 15  yılı aşan süre zarfında sizlere her daim hizmet vererek cihazlarınızın en iyi şekilde tamir edilmesi için tüm çabalarımızı sarf ediyoruz.
çünkü,Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve güler yüzlü olmak ilkemizdir.
Bizler almak istediğiniz servis hizmetinin kaliteli olabilmesi için daima çalışır ve bu hizmeti sürdürülebilir kılmak için daima yenilikleri takip ederiz.
Profesyonel ve hızlı servis hizmetini firma prensibi olarak kabul etmiş Beylikduzu beko beyaz esya servisi, 2004 yılından beri siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektedir. Yıllara dayanan tecrübemiz ile hatasız hizmetlerimiz size bir telefon kadar yakın

örneğin,Bazı bulaşık makinesi tamir servisleri sizlerin cihazlarında daha büyük hasarların oluşmasına neden olmasının tek sebebi,

siz müşterilerimizin kurumsal olmayan servisleri tercih etmenizdir. bu hizmette işinin ehli olmayan bulaşık makinesi tamir servislerine itibar etmeyiniz.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi Siz müşterilerimizin işini en iyi şekilde karşılayarak bulaşık makinelerinizin eskisinden daha iyi çalışma sağlaması için ,

tüm çabalarımızı sarf ediyoruz. haftanın her günü 0212 881 25 55 iletişim numaralarımızdan aynı gün içerisinde yardım alabilirsiniz.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Sizlere daha fazla bilgi vermek amaçlı yazmış olduğumuz 

Çamaşır makinesi tamir servisiDerin Dondurucu servisiBuzdolabı tamir servisiKlima tamir bakım servisi, makalelerimize göz atabilirsiniz.

Seren Servis Beyaz Eşya Servisi olarak Beylikduzu ve bölgelerinde

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi hizmeti sunmaktayız. bulaşık Makinesi Kapak ve Conta değişimi,

Kablo Arıza, bulaşık Makinesi Beyin arızası, ısıtıcı rezistans ayarlanması işleri için

Beylikduzu beko beyaz esya servisi,ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan tecrübe ile “Garantili Hizmet” vermekteyiz. Cihazınızı daha verimli ve zahmetsiz hale getirmek isterseniz, yedek parça ve aksesuar departmanımız dan yararlanabilirsiniz.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi  olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi; aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

örneğin,Ekiplerimiz bozulan çamaşır, bulaşık makinesi ve buzdolabınızı yerinde tamir ediyor, günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemiyorsunuz. Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi olarak kusursuz servisi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Yaşam alanlarımızın her yerinde kullanmak zorunda olduğumuz Beyaz eşyaların arasında bulaşık makinesi de en önemli rol oynamakta

örneğin,bulaşık makineleri zamanla çeşitli arızalar ile karşı karşıya gelmenize neden olabilir.

Arızasına göre Beylikduzu beko beyaz esya servisi tamir fiyatları hakkında bilgi alabilmeniz için

+90 212 694 46 76 numaralı hattımızdan arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

bulasık makinesi arızaları

bulaşık makinem açılıyor; fakat yıkama programını başlatmıyor.

Bu sorun, elektronik bir arızadan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, makinenizi yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Aç/Kapat düğmesine basarak bulaşık makinesini kapatın. Makineyi tekrar çalıştırmadan önce birkaç saniye bekleyin ve aynı düğmeye tekrar basın. Sorun çözüldü mü?sorun devam ediyorsa

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi 0212 88125 55 numaralı cagrı merkesımızı  arayınız

Cihazın fişini prizden çekin ve birkaç saniye sonra tekrar takın. bulaşık makinesi suyu düzgün bir şekilde boşaltmıyor olabilir. Böyle bir durumda, program lambaları yanıp sönmeye başlar.Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmadığından emin olun.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

bulaşık makinesinin düğmeleri çalışmıyor.

Aç/Kapat düğmesine basarak bulaşık makinesini kapatın. Makineyi tekrar çalıştırmadan önce birkaç saniye bekleyin ve aynı düğmeye tekrar basın. Böyle bir durumda, program lambaları yanıp sönmeye başlar.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Su vanasının açık olup olmadığını kontrol edin ve su tesisatında kesinti bulunmamasına dikkat edin. Su şebekesinin basıncı çok düşük olabilir: su basıncının 0.5 bar’ın altına düşmemesine dikkat edin. Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmış kalmadığından emin olun.

Program seçme düğmesi çalışmıyor

Bu sorun, elektronik bir arızadan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, makinenizi yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Aç/Kapat düğmesine basarak bulaşık makinesini kapatın. Makineyi tekrar çalıştırmadan önce birkaç saniye bekleyin ve aynı düğmeye tekrar basın. Sorun çözüldü mü?sorun devam ediyorsa

Beylikduzu beko beyaz esya servisi 0212 88125 55 numaralı cagrı merkesımızı  arayınız

Cihazın fişini prizden çekin ve birkaç saniye sonra tekrar takın. Sorun çözüldü mü? sorun devam ediyorsa Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi 0212 88125 55 numaralı cagrı merkesımızı  arayınız 

bulaşık makinesi suyu düzgün bir şekilde boşaltamıyor olabilir. Böyle bir durumda, program lambaları yanıp sönmeye başlar.Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmadığından emin olun.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Cihazın kurulumunu yapan yetkili servis personeli su boşaltım hortumunun başlığını çıkarmayı unutmuş olabilir:

hortumun evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışına düzgün bir şekilde bağlandığından emin olun.Evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışı tıkanmış olabilir:

Hortumu su çıkış yerinden çıkarın ve kalan suyu bir kovaya boşaltın.bulaşık makinesi, düzgün bir şekilde su alamıyor olabilir. Bu durumda makine durur.Su şebekesinin basıncı çok düşük olabilir: su basıncının 0.5 bar’ın altına düşmemesine dikkat edin.
Ya da: Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmış kalmadığından emin olun.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

bulaşık makinesi hep aynı programı çalıştırıyor ya da yıkama sırasında program değiştiriyor.

En çok kullanılan program hafızası fonksiyonu en çok kullanılan programı hafızaya kaydeder. Makine her çalışmaya başladığında bu programı tekrar eder. Programı değiştirmek için P düğmesine basarak istediğiniz programı seçin ve bulaşık makinesinin kapağını kapatın.

Cihazın fişini prizden çekin ve birkaç saniye sonra tekrar takın. Sorun çözüldü mü? bulaşık makinesi suyu düzgün bir şekilde boşaltmıyor olabilir. Böyle bir durumda, program lambaları yanıp sönmeye başlar.

Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkıştırılıp sıkıştırılmadığını kontrol edin.Cihazın kurulumunu yapan yetkili servis personeli su boşaltım hortumunun başlığını çıkarmayı unutmuş olabilir: hortumun evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışına düzgün bir şekilde bağlandığından emin olun. Hortumu su çıkış yerinden çıkarın ve kalan suyu bir kovaya boşaltın.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Makineyi her açtığımda ekranda aynı program lambası yanmaya başlıyor.

bulaşık makinesi seçtiğiniz programda çalışıyor.

En çok kullanılan program hafızası fonksiyonu en çok kullanılan programı hafızaya kaydeder. Makine her çalışmaya başladığında bu programı tekrar eder. Programı değiştirmek için P düğmesine basarak istediğiniz programı seçin ve bulaşık makinesinin kapağını kapatın.

bulaşık makinesi, yıkama sırasında çok ses çıkarıyor.

Çok fonksiyonlu tablet deterjan (örn. 3-in-1 deterjanlar gibi) kullanıldığı zaman makinenin sarsılmasının ya da tıslama sesi çıkarmasının sebebi aşırı derecede çok köpüğün birikmesi olabilir. bulaşık makinenizde eğer mevcut ise, her yıkama için, tablet opsiyonunu ayarlayın.

Çamaşır makinenizde tablet opsiyonu yoksa, her yıkamada yarım tablet kullanmayı deneyin.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

bulaşık makinesinin kapağından su sızıyor.

Bir önceki yıkama programında fazla miktarda parlatıcı kullandığınız için sıvının bir kısmı, parlatıcı bölmesinden taşmış olabilir.bundan dolayı Parlatıcı bölmesinden taşarak soğuk suyla temas eden parlatıcı aşırı miktarda köpük oluşmasına neden olur. Ortaya çıkan köpük bulaşık makinesinin kapağından dışarı sızabilir. Makinenize parlatıcı eklerken bölmenin dışına dökülen sıvıyı bir bezle silin.

bulaşık makinemin kapağının kenarında tuhaf mavimsi lekeler meydana geldi.

Mavimsi lekelerin oluşmasının sebebi contaların bozulması olabilir. Çelik yüzeyleri temizlemek için kullanılan standart bir temizlik ürünü kullanın.

Program sona erdiği halde tablet deterjan hiç kullanılmamış halde duruyor.

Tablet nemi emerek etkisiz hale gelmiş olabilir: tablet suyla temas eder etmez erimelidir. Bu tür bir durumda, deterjanı değiştirin ya da tablet deterjanı birkaç parçaya ayırarak ekleyin. Tam bir yıkama programı yerine hızlı yıkama ya da durulama programını çalıştırmış olabilirsiniz. bundan dolayı,Hızlı yıkama programını çalıştıracağınız zaman deterjan tabletini mutlaka kırarak koyun.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Bulaşık makinemin yıkama performansından memnun değilim

Bulaşıklarınızı sepetlere düzgün bir şekilde yerleştirmezseniz fıskiyelerin çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Yıkama programını başlatmadan önce fiskiyeleri hafifçe oynatarak düzgün bir şekilde dönüp dönmediğini kontrol edebilirsiniz bundan dolayı,Makineye koyduğunuz bulaşıklara uygun olmayan bir program seçmiş olabilirsiniz. İnatçı lekelere uygun bir yıkama programı seçmeyi deneyin.Yiyecek kalıntıları fıskiyeleri tıkamış olabilir. sonrasında,Cımbız kullanarak delikleri temizleyin; bu sırada filtreye zarar vermemeye özen gösterin.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Parlatıcı bölmesinden taşarak soğuk suyla temas eden parlatıcı aşırı miktarda köpük oluşmasına neden olur.  Makinenize parlatıcı eklerken bölmenin dışına dökülen sıvıyı bir bezle silin.Bulaşıklar makineye yerleştirilmeden önce ıslak bir sünger ve deterjanla elde yıkanmış olabilir. Elde bulaşık yıkama deterjanları çok miktarda köpük oluşmasına neden olur ,

Bu deterjanları, az miktarda bile olsa makineye temas ettirmeden, eviyenin içinde kalacak biçimde kullanın.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

bulaşık makinem, yıkama programı bittikten sonra bulaşıkların üzerinde

kalıcı beyaz lekeler bırakıyor ve bulaşıkları suyun altında yıkayınca bile bu lekeler çıkmıyor.

Bu lekeler, multi fonksiyonlu tablet deterjan (örn. 3-in-1 deterjanlar gibi) kullanıldığı zaman biriken köpükten kaynaklanıyor olabilir.

bulaşık makinenizde eğer mevcut ise, her yıkama için, tablet opsiyonunu ayarlayın. sonrasında,Çamaşır makinenizde tablet opsiyonu yoksa, her yıkamada yarım tablet kullanmayı deneyin.

Bulaşıklarınızın üstünde oluşan beyaz lekeler, su şebekesindeki yüksek kireç miktarından ve makinenizin yanlış parametre ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. 

Sorun devam ederse, cihazınıza Calblock (kireç önleyici) aygıtı monte edin. Bu aygıtı Yetkili Servislerden ücretli olarak temin edebilirsiniz.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

bulaşık makinemin kurutma performansından memnun değilim.

Çok fonksiyonlu tablet deterjan (örn. 3-in-1 deterjanlar gibi) kullanıldığı zaman biriken köpük bulaşık makinesinin kurutma performansını düşürebilir. Makinenin kurutma performansı öncelikli olarak parlatıcının kalitesine bağlıdır. Tablet deterjan kullanmayı tercih ediyorsanız, sonrasında,Durulama bölmesine sirke mi eklediniz?

Sanılanın aksine parlatıcı ile karşılaştırıldığında sirke, bulaşıklarınızda tam ters bir etki yaratır. Bulaşıklarınızın üzerinde kalın bir tabaka oluşmasına neden olur. Bu durum, makinenizin kurutma performansını düşürür.Ayarladığınız yıkama programında kurutma fonksiyonu yer almıyor.

Örneğin, Günlük Yıkama Programı, hızlı yıkama programları (1 saatlik programlar) arasında yer aldığı için kurutma fonksiyonuna sahip değildir.

bulaşık makinesine dokununca, hafif şiddette elektrik çarpıyor.

Evinizin elektrik devresinde topraklama sistemi olup olmadığını ve bunun makinenin takılı olduğu prize düzgün bir şekilde takılı olup olmadığını kontrol edin. Ana güç kablosundaki SHUKO tipi fişi doğrudan İTALYAN tipi prize mi taktınız? bulaşık makinenizin kablosunun takılı olduğu elektrik prizini değiştirin:

mutlaka uzman ve/veya yetkili servis personelinden yardım isteyin ve uygun 16A adaptör kullanın.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Ayarladığım yıkama programı, kullanım kılavuzunda belirtilen süreden daha uzun sürüyor.

Kullanım kılavuzunda belirtilen yıkama programı süreleri tahmini verilere dayanmaktadır ve bulaşıkların miktarına,

türüne ve en önemlisi kirlilik derecesine göre değişiklik gösterir.

ancak,Yıkama programının süresi %10 oranında değişiklik gösterir.

Kısa süre, Tablet ve İyi Geceler fonksiyonlarının süreleri,

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Öncelikle bu adımları kontrol edin. Sorun devam ederse 0 212 881 25 55  numaralı Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi  çağrı merkezi hattını arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Program iptali

bulaşık makinesini düğmesinden açın.Tuşların olduğu bölümde üzerinde Başla ya da İptal yazan düğmeye 
3 saniye basılı tutun ve çekin. ya da ekranda “end” yazısı çıkacaktır. Ardından makineyi kapatıp açın. Yeniden program verip çalıştırabilirsiniz.

Çocuk kilidi iptali

Ekranda kilit şekli varsa, Üzerinde kilit şekli olan tuşa parmağınızı basın,
ekranda 3, 2, 1 şeklinde geri sayım olacak ve çocuk kilidi devreden çıkacak

Kapak kilidi kontrolü

Kapak kilidi yuvasından çıkmış olabilir.Kapağı tutamağından tutun,
kilit tam yuvasına oturacak şekilde avuç içinizle hafifçe itin, çıt sesi duyduğunuzda sorun düzelmiş olacaktır

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Hortum ve musluk kontrolü

Yakın zamanda makinenizin arkasını temizlemek için bulaşık makinesini yerinden oynattıysanız

bulaşık makinesinin su ısıtmama problemi

bulaşık makinesinin su ısıtmama problemi birçok kişinin sıkıntısı olarak kendisini göstermektedir. böyle bir durumda Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi ile irtibata geçmek yerinde olacaktır. Beylikduzu beko beyaz esya servisi, çağırmadan da bu problemi çözmek mümkündür.ancak,

Yıkama işlemi sırasında su ısınmıyorsa seçilen programın takılı kalma ihtimali bulunmaktadır. Bu noktada, kullanıcının seçilen programı iptal etmesi ve yeniden programlaması gerekir. Program kontrolü yapılmalıdır. Tüm bu işlemlerden hiçbir şekilde fayda sağlanmadığı takdirde Beylikduzu beko beyaz esya servisi aranmalıdır. bulaşık makinesi; açma kapama düğmesinden açılmalıdır.

Bu sırada, elektrik geldiğinden kesinlikle emin olunmalıdır.

sonrasında,bulaşık makinesi üzerinde bulunan tuşların olduğu bölümdeki başla/beklet/iptal yazan düğmeye üç saniye basılı tutulmalıdır. İki dakika içerisinde bitti ışığı yanacaktır. Bunun yanı sıra, ekranda end yazısı ortaya çıkacaktır.

Seçilen programdan dolayı bulaşık makinesinin su ısıtmamasına rastlanılıyorsa program değiştirilmelidir. Örneğin, bulaşıklar, yalnızca ön yıkama programı tanımlanarak yıkanıyorsa bu gibi hallerde bulaşık makinesinde su ısınmayacaktır.

Bu yüzden, yoğun program gibi uzun programlar seçildikten sonra bulaşık makinesi çalıştırılmalıdır.

Tüm bunların yanı sıra cihazı sıfırlamak farklı bir alternatif olarak dikkat çekmektedir. Ardından, tekrardan prize takılmalıdır.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

bulaşık makinesinde su kaçırma problemi

bazı durumları saymazsak genellikle makinenin kendi parçalarından kaynaklanan bir durumdur. Bu durumlardan bazılarını aşağıda sıralayacağız. böyle bir durumda Beylikduzu beko beyaz esya servisi ile irtibata geçmek yerinde olacaktır.

Makine, bulaşıklari temiz yıkamıyor, leke bırakıyor.sonrasında Makinenin tuzu veya parlatıcısı azalmış olabilmekle birlikte,

makinenin fıskiyelerinin arızalı olma ihtimali, bulaşıkların dikey olarak yerleştirilmemiş olması gibi görsel kontroller yapabilirsiniz.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi Kart Tamiri 

 Beylikduzu beko bulaşık Makinesi kart tamiri 

sıklıkla başımıza gelen problemlerden biridir. bu nedenle,bulaşık makinesi kart tamir fiyatları her bulaşık makinesi kart tamiri servislerine göre değişkenlik göstermektedir. Beylikduzu en uygun fiyatta kart tamiri yaparak

 bulaşık makinenizin güvenle çalışması için  servisimiz her zaman sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir

bulaşık makinesi kart tamiri her teknik servis tarafından sıklıkla yapılması mümkün değildir,alanında uzman tecrübeli bulaşık makinesi tamir servisleri tarafından yapılması gereklidir. sonuç olarak,Sizlere uzun yıllardır titiz ve özenle bulaşık makinesi kart tamiri yapan servisimiz

Her zaman canlı destek çağrı merkezi Beylikduzu beko beyaz esya servisi, elemanlarımız ve bulaşık makinesi kart tamiri teknisyen personellerimiz detaylı bilgiyi vererek sorununuzun giderilmesine en iyi şekilde yardımcı olacaktır. sonrasında,En yakın bulaşık makinesi kart tamir servisimiz sizlere aynı gün içerisinde yardımcı olmaktadır.

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi

telefon numaralarımızdan arayarak aynı gün içerisinde arızanızın giderilmesine yardımcı oluyoruz. Sizlerde aynı gün hizmet için Beylikduzu beko beyaz esya servisi hemen arayabilirsiniz.

Beylikduzu bulaşık Makinesi Servisleri ,Beylikduzu da en yakın bulaşık makinesi Tamircileri ,

Beylikduzu beko beyaz esya servisi,Beylikduzu bulaşık makinesi ustası gibi sonuç olarak,her Google’de arama yaptığınızda sizlere en yakın olarak Şehrimizin en kalabalık ilçesine hizmet veren Beylikduzu beko beyaz esya servisi servisimizle karşılaşacaksınız.

bulaşık makineleri arızası ile karşılaşarak uzun süre sorunun devam etmesi özellikle, kalabalık bir yaşantınız varsa sizleri çok fazla zorlamaya sebep olacaktır. 

bulaşık makinesi su boşaltamaması arızası, bulaşık makinesi rezidans değişimi, bulaşık makinesi pervane değişimi,bulaşık makinesi kart tamiri gibi her türlü arızalarınızda Beylikduzu beko bulaşık makinesi servisi hizmet alarak sorunlarınızın giderilmesine yardımcı oluyoruz.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi,sonuç olarak

Değişen her bir parça ve işçilik için siz müşterilerimizin ödemiş olduğu paraların boşa gitmemesiiçin bir (1) yıl kullanım garantisi veriyoruz. fakat,İşinde başarılı kart tamiri yapmayan kişilerden yardım almanız durumunda kartınızın tamamen zarar görmesine neden olabilirsiniz. Bu nedenle sizlere her zaman en yakın bölgelerde hizmet veren Beylikduzu beko bulaşık makinesi kart tamiri servisimizden her zaman yardım alabilirsiniz.

Diğer Servislerden Farkımız

Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak; Cihazlarınızın tüm arızalarını deneyimli ve işinin ehli olan  usta teknisyenlerimiz sayesinde tamir ediyor ve profesyonellik ile gideriyoruz.üstelik,

Arızalanan cihazınızın tamirini yaptırmak ya da bu arızaya ilişkin bilgi almak istiyorsanız sizler de hemen Beylikduzu beko beyaz esya servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

üstelik, Beylikduzu beko beyaz esya servisi sizlerin yalnızca bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır. online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın.örneğin,

Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın. uzman ekibimiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi işletmemiz tüm yapılanması ile verdiği hizmetin kalitesini yüksek tutar. Bu nedenledir ki müşteri memnuniyeti de yüksek olur.çünkü

Beylikduzu beko beyaz esya servisi,tüketicinin sahip olduğu mevcut durumu korumak adına hizmetlerini maksimum fayda üstüne kurmuş ve bunu ilke edinmiştir. üstelik, Deneyimli ve güvenilir bir teknisyenin sisteminizi incelemesi önemlidir;bu nedenle,

Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak, bu konuda kalifiye teknisyenlerimizin deneyimine güveniyoruz ve bütçenize uygun fiyatlar ile beyaz eşya arıza onarım ve beyaz eşya bakım hizmetleri sağlıyoruz. Çünkü, odak noktamız olan memnuniyetinizi sağlamak için sizin onayınızı almadan herhangi bir işlem gerçekleştirmiyoruz.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Teknik Servisimizde Hizmetten Önce Bulabilecekleriniz

Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak özellikle,fabrikasından orjinal yedek parça temin etmekteyiz. İşinde Uzman servis ekibimiz mevcuttur. garantisi dolan ürünlerde uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi, için müşteri hizmetleri memnuniyeti önemlidir.çünkü

Dostane cana yakınlık,Verilen hizmet için üst düzey en İyi sunum,Zamanında dakik,Doğru ifadeli, Müşteri Memnuniyeti odaklı,Mesai esnasında motivasyonu yüksek, Güvenilir, Dürüst , Mükemmel bir sözlü ve yazılı iletişimci,Hızlı, etkili ve tasarruflu hizmet için bizi arayın. Beylikduzu beko beyaz esya servisi olarak hızlı ve ekonomik servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Beylikduzu beko servisi

Beylikduzu beko beyaz esya servisi

Sizlere daha fazla bilgi vermek amaçlı yazmış olduğumuz Bulasik makinesi servisi,camasir makinesi tamir servisiDerin Dondurucu servisi,Buzdolabi tamir servisi,Klima tamir bakım servisi, makalelerimize de göz atabilirsiniz.

Beylikduzu beko beyaz esya servisi,olarak Kaliteli Hizmet için Beylikduzu beko beyaz esya servisi tercih edeceğinize inanıyoruz ve mutlu günler diliyoruz

Hizmet Bölgeleri

Alkent 2000,Bahcesehir ,Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Gürpınar,Yakuplu,Kıraç ,Büyükçekmece ve Çevresine Hizmet Vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?