büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı servisi olarak büyükcekmece ilçesinde Kaliteli hizmet ve orjinal yedek parça ile +90 212 881 25 55  telefonumuzdan 7/24 hizmet vermekten gurur duymaktayız

Buzdolabınızdan 5-10 dakikada bir ‘tık’ sesi geliyor ve buzdolabında ısınma yapıyorsa, buzların erimesi, ana kart arızası, gaz dolum, gibi durumlar gözleniyorsa hemen büyükcekmece lg buzdolabı servisi arayın

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı arızaları

büyükcekmece lg buzdolabı tamir fiyatları,lg buzdolabı koku yapıyor, lg buzdolabı kar yapıyor,lg buzdolabı buzlanma yapıyor, büyükcekmece lg buzdolabı yedek parça,lg buzdolabı su akıtıyor,lg buzdolabı arızaları,lg buzdolabı servis ücretleri,lg buzdolabı kapı contası,lg buzdolabı kapı lastiği fiyatı,lg buzdolabı termostat arızası,lg buzdolabı motoru çalışmıyor,lg buzdolabı soğutma sorunu,lg buzdolabı buzluktan su damlatıyor, lg buzdolabı bozuldu,lg buzdolabı derin dondurucu soğutmuyor,lg buzdolabı ses yapıyor,lg buzdolabı hata kodları,lg buzdolabı pervane sesi,lg buzdolabı gürültülü çalışıyor,lg buzdolabı contası,lg buzdolabı buzluğu soğutmuyor,büyükcekmece lg buzdolabı tamircisi, büyükcekmece lg buzdolabı servis ücretleri,büyükcekmece lg buzdolabı lastik değişimi, buzdolapı lambası nasıl değiştirilir,büyükcekmece lg buzdolabı termostat fiyatları,büyükcekmece lg buzdolabı kompresör fiyatı,büyükcekmece lg buzdolabı buzdolabı servis ücretleri,büyükcekmece lg Buzdolabı  motor değişimi,büyükcekmece Buzdolabı Servisi, büyükcekmece buzdolabı tamircisi,büyükcekmece En yakın lg buzdolabı servisi,büyükcekmece lg buzdolabı tamircisi tel,büyükcekmece lg beyaz eşya tamircisi,büyükcekmece lg buzdolabı kart tamiri,büyükcekmece lg buzdolabı  tamir fiyatları,büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı Buzdolabı Tamircisi  

büyükcekmece lg buzdolabı Buzdolabı Tamircisi buzdolabınızda oluşabilecek her türlü arıza için 7 / 24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı almaktadır.büyükcekmece lg buzdolabı Buzdolabı Tamircisi buzdolaplarınızda orijinal yedek parça kullanmaktadır. büyükcekmece lg buzdolaıi Buzdolabı Tamircisi  vermiş olduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl parça ve onarım garantisi vermektedir. gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı amaç edinmiştir.

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg beyaz eşya servisi

Siz değerli müşterilerimizin buzdolabı cihazları sürekli kullanıldığın da ve elektrikler gidip geldiğinde, yanlış kullanımlardan dolayı arızalanma söz konusu olabilir.Tüm elektrikli aletler gibi beyaz eşyalarında doğru şekilde montajının ve düzenli bakımının yapılması gerekir.büyükcekmece beyaz eşya servisi ile montaj, bakım, yedek parça ve aksesuar, arıza gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir sorun oluştuğunda büyükcekmece beyaz eşya servisi ile irtibata geçerek sorununuzu bize iletebilirsiniz. Bu sayede firmamız büyükcekmece lg buzdolabı servisi beyaz eşya cihazlarınızın veriminin artmasını sağlıyor ve size daha kolay bir yaşam sağlamış oluyor

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

lg buzdolabı koku yapıyor

Buzdolabının kapağını her açtığınızda yüzünüze vuran ve tüm iştahınızı kaçıran kötü kokudan kurtulmak mı istiyorsunuz? Peki buzdolabı kokusu nasıl giderilir sorusunun cevabı nedir? İşte mutfaklarda korkulu rüya haline gelen kokuları ortadan kaldırmak ve koku oluşmasını önlemek için birkaç ipucu.

Elbette ilk yapmanız gereken kokunun kaynağını belirlemek. Rafları dikkatlice kontrol edin ve kokunun nereden geldiğini bulmaya çalışın. Suçlu bozulmuş bir gıdaysa elinize bir çöp poşeti alın ve ondan kurtulun!

Kötü kokularla mücadelede buzdolabı temizliği son derece önemlidir. Buzdolabına koyduğunuz şişelerin, kapların, tencerelerin temizliğinden emin olun. Üzerinde yemek kalıntıları olan kapları, kapağından ketçap damlamış sos şişelerini buzdolabınıza yerleştirmeden önce nemli bir bezle silin. Ayrıca raflara damlayan sıvıları, yemek kalıntılarını hemen temizleyin. Aksi taktirde bunlar buzdolabı içinde kuruyarak koku oluşumuna neden olabilir. Ayrıca yiyeceklerinizi torbalayarak saklamanız koku oluşumunu engelleyecektir.

Birçok buzdolabında sebze bölümünün üzerinde ve dolabın arkasında hava tahliye filtresi bulunur. Bu filtreleri belli aralıklarla temizlemeniz gerekir. Bu, buzdolabınızın performansını korur, dolaptaki havanın tazelenmesini sağlar ve buzdolabı kokusu sorunundan kurtulmanıza yardımcı olur.

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

Koku oluşumunu önlemek için geç kaldıysanız ve kötü kokular buzdolabınızı sardıysa da üzülmeyin. Dolabın kapısını her açtığınızda burnunuza gelen kötü kokuları yok etmek hiç zor değil. Yapabileceğiniz en kolay şey buzdolabınızı düzenli olarak temizlemek. Yetkili servislerden temin edilen yüzey temizleyicileri ile temizleme işlemine ayrıca yardımcı olabilirsiniz. Temizlik sırasında gereksiz enerji tüketiminden kaçınmak için buzdolabınızı fişten çekin.

Bir ölçü elma sirkesini üç ölçü sıcak suyla karıştırın. Yumuşak bir bezi bu karışımla ıslatarak buzdolabınızın içini iyice silin. Antiseptik özelliğe sahip elma sirkesi buzdolabındaki bakterileri öldürürken, kötü kokuları da ortadan kaldırır. Sirkenin kokusu gözünüzü korkutmasın. Elma sirkesi uçucudur, buzdolabınızı kısa bir süre havalandırarak kokusundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sirke kullanmak istemiyorsanız aynı etkiyi yarım litre suyla bir çay kaşığı karbonatı karıştırarak da elde edebilirsiniz.

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

lg Buzdolabı Karlanma Yapıyor

lg Buzdolabı Karlanma Yapıyor sa yapıyorsa büyükcekmece lg buzdolabı servisi ile irtibata geçiniz hemen servis gönderelim Altus buzdolabınızdaki karlanmayı çözsün.

lg Buzdolabı Karlanma Yapıyor  şikayeti üzerine seren servis teknik servisimizden yardım isteyen müşterilerimizin cihazlarını incelediğimizde aynı sorunlar ile karşılaşıyoruz.

Buzdolabının kapıları açık kalmış olabilir,Buzdolabının kapı lastikleri aşınmış olabilir,Sistemde gaz eksilmesi (gaz kaçağı) olabilir,Dondurucu bölmenin fan motoru burçları aşınmış olabilir,Evap ısıtıcı arızalı veya değer kaybı olabilir buda karlanmaya sebep olabilir.

Bu arızalarda çözüm için sizin çok fazla yapabileceğiniz işlem yoktur. Ancak soğutucunuzun fişini çekip iki kapı açık iki gün dinlendirin. Kaplar kapalı veya daha az süre dinlendirirseniz, fayda göremezsiniz. Siz bu işlemi yaptıktan sonra buzdolabınızdaki arıza kesin düzelecektir. Fakat gelecek düzelmeden sonra – günlük bir periyotta arıza tekrar ederse soğutucunuzun Servise gelmesi gerekecektir.

büyükcekmece lg buzdolabı servisi

büyükcekmece lg buzdolabı kartı arızası

Akıllı cihaz teknolojisini bugün beyaz eşyalarda ve ev aletlerinde de görmek mümkün. Fonksiyonel olarak üretilen ev aletleri hem enerji tasarrufu hem de verim sağlıyor. Örneğin buzdolaplarındaki fonksiyonel özellikler besinlerin çok daha uzun süre taze olarak muhafaza edilmesine yardımcı oluyor. Ancak buzdolabı kartı arızası her zaman var olan bir risk ve önlem almak gerekiyor.

Buzdolabı Kartı Ne İşe Yarar?

Akıllı ev aletlerinin çalışma sistemlerini bilgisayarlara benzetebiliriz. Cihazın fonksiyonları belli komuta merkezlerinden ayarlanır. Buzdolabı kartı olarak bildiğimiz sistem parçası da cihazın beynidir. Tıpkı kombilerde ve diğer ev aletlerinde olduğu gibi, cihazın fonksiyonları bu merkez tarafından yönetilir. Bu kartın bozulması da cihazın çalışmaz hâle geldiğini gösterir.

Nitekim kart bozulduktan sonra ilk olarak fonksiyonel soğutma özelliği ortadan kalkacaktır. Yani buzdolabı soğutmaya devam etse bile bunun ölçüsünü ayarlamak imkânsız bir hâl alır. Gereğinden fazla soğutabilir, buzlanma yapabilir veya ısıyı eşit yaymakta zorlanarak buzların erimesine, yemeklerin bozulmasına sebep olabilir. Bu durumda buzdolabı kartının değiştirilmesi ya da tamir edilmesi gerekecektir.

büyükcekmece lg buzdolabı kartı tamiri

Teknik servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Nitekim buzdolabı kartı yandıysa ya da bozulduysa, tamir edildikten kısa bir süre sonra yine fonksiyon bozuklukları gösterebilir. Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır. Ancak teknik servisler bu değişimi her zaman ücretsiz yapmıyor.

Garanti belgelerinde kullanıcı kaynaklı hataların ve şebeke kaynaklı problemlerin ücretsiz teknik destek kapsamına alınmayacağı taahhüt edilir. Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa, bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir, değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir. Zira buzdolabı kartı yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır.

Buzdolabı Bakımı

Buzdolabınızda bakıma muhtaçtır, aynı arabanız gibi motorunuz gibi bakım yapılarak daha uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu sebeple buzdolabınıza bakım hizmetleri alabildiğinizi firmamızın bu hizmetleri sunduğunu bilmenizi isterim. Bakım hizmetlerinde buzdolabınızın arka petekler indeki tozları temizliyoruz, Buzdolabınıza gaz ilavesi yapıyoruz, fan motoru gerekirse yenileniyor gerekmezse fan motoru yağlama hizmeti sunuyoruz. Yani sizlere en kısa sürede bakım hizmeti vererek yardımcı oluyoruz.

lg buzdolabı su akıtıyor

Buzdolabının su akıtmasının çeşitli nedenleri olup bunlar; filtrelerin bozulması, tahliye borusunda tıkanma oluşması, soğutma aksamlarında meydana gelen arızalar, sıcak havalarda yetersiz soğutma olarak sıralanabilir.

Aşağıda sıralanan durumlara göre su sızıntısının nedenini anlayabilirsiniz:

Buzdolabının yerini sık değiştirme,Yaz aylarında oluşan su akıntıları,Buzdolabınızı kullandığınız süre; en azından 3 senelik buzdolaplarında akıntı görülme ihtimali fazladır.

Ne sıklıkla servis çağırıyorsunuz? Rutin bakımlar beyaz eşyalar için oldukça önemlidir ve mümkünse olduğu kadar sık yapılmalıdır.

-Buzdolabınızda meydana gelen başka bir sıkıntıdan ötürü yan sanayi yedek parça değişimi yapıldı ise bu da buzdolabının su akıtmasına neden olabilir.

-Bunların dışında kalabalık aileler tarafından özensiz şekilde kullanılan buzdolapları da su akıntısı yapabilmektedir.

dolab su akitiyor

Su Tahliye Kanalı Temizleme

Buzdolabınızın su sızdırması tahliye borusundan oluşan kirlilikten veya tıkanıklıktan meydana gelebilmektedir. Tahliye kanalını temizlemek için ince ve uzun bir telden yardım alabilirsiniz. Bunun dışında kuvvetli çekim gücü olan bir hortumunda yardımı olabilir.

Buzdolabınızın altından su gelmesi durumunda büyükcekmece lg buzdolabı servisi ekiplerinden destek yardım alabilirsiniz. Bu şekilde hızlı bir işlemle buzdolabınızın su akıtma problemini çözmüş olursunuz. Bu işlem kısa sürmekle birlikte gündelik hayatınızda size iş çıkartan su sızıntısından kurulmanızı sağlar. Ancak görmezden gelinen buzdolabının su akıtması durumu daha sonra buzdolabınızda farklı arızaların oluşmasına neden olabilmektedir. Size ufak bir problem olarak gelse de buzdolabınızın ömrünü kısaltabilen bir durumdur.

İnsanlar genelde bu problemi görmezden gelip su akıntısının olduğu yere bir örtü sermek ile yetinirler. Ancak bu şekilde hem sorun çözülmemiş olur hem de buzdolabının çevresine zamanla ağır bir koku yaymasına neden olur. Uygulanacak teknik destek sizi bu rahatsız edici durumdan kurtararak buzdolabınızı rahatça kullanmaya devam etmenizi sağlar.

lg buzdolabı derin dondurucu soğutmuyor

Derin dondurucunuz çevresel etkiler veya tesisat kaynaklı durumlar nedeniyle doğru biçimde çalışmayı durdurabilir. Bu durumun üstesinden gelmek için bazı tesisat kontrollerinin yapılması ve ayar adımlarının takip edilmesi gerekir. Derin dondurucunuz soğutma işlemi yapmıyor olabilir. size önereceğimiz adımları izleyerek bu duruma çözüm bulabilirsiniz.

Öncelikle kapının tam kapandığından emin olun. Kapı açık kalmış ve lastikler birbirine yapışmıyor olabilir. Bu durumda sıcak hava içeri girer ve soğutma azalır. Bir bezi sıcak su ile ıslatıp, lastikleri sildikten sonra kapağı iki saat boyunca açmayın. Lastikler yumuşayarak birbirine yapışacaktır. 

büyükcekmece lg Buzdolabı  motor değişimi

Servisimiz büyükcekmece lg Buzdolabı  motor değişimi kompresör değişim hizmetleri sunuyor. Aynı gün içinde tüm buzdolabı modelleri için motor montajı yapıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile tüm işlemleri yerinde yapıyor ve yapılan işlemlere 1 sene garanti veriyoruz. Cihazınıza en uygun motor tipi ve değişim fiyatı almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Dilerseniz 0212 881 25 55 numaralı  destek alabilirsiniz.

Buzdolabı motoru değiştirmeden önce tüm ölçümler yapılır ve arıza net olarak tespit edilir. Motor arızası kesin ise motor yerinden sökülür ve yeni motor yerine takılır. Tüm bağlantılar ve sibop oksijen kaynağı ile kaynatılır. Eski motorun zarar verme ihtimaline karşı cihaza vakum motoru ile vakum yapılır. Bar göstergesi baz alınarak vakum bitince yeni gaz şarjı yapılır. Bu sırada cihazın derin dondurucu kısmına yerleştirilen ısı sensörü ile derece kontrolü sürekli yapılır. Gaz şarjı bittikten sonra tüm bağlantılar kontrol edilir ve cihaz toparlandıktan sonra yerine yerleştirilir. Takılan motorun 1 sene garantisi vardır.

Buzdolabı filtresi ne işe yarar? Motor gazı güçlü bir basın ile sisteme gönderir. Sistemden geri dönen gaz zamanla kirlenir ve parçacıklar olma ihtimaline karşı geri dönüşe bir filtre takılır. Bu filtre motora geri gelen gazı temizler ve borudan kaynaklı bir parça varsa burada tutar. Filtre sayesinde tıkanma sorunu olmaz ve motor sorunsuz çalışır.

Buzdolabı gaz şarjı nasıl yapılır

Buzdolabınızın özelliğine göre aynı gaz şarjı yapılır. R600 ve 34 gaz modellerinden hangisi varsa direkt olarak o kullanılmalıdır. Aksi taktirde cihaz çalışmaz. Gaz şarjı için cihazın girişine sibop takılır. Bu siboptan direkt olarak tüp ile gaz şarjı yapılır. Manometre ile gaz verilir ve her dolabın ölçüsü farklıdır. Buzdolabına gaz şarjı yapılır yapılmaz cihaz soğutmaya başlar. Manometre dışında cihazın verdiği tepkiler ile de gaz şarjı tamamlandı mı tamamlanmadı mı anlaşılır.

Buzdolabı gazı biter mi? En çok bu yanılgıya düşülür. Buzdolabını delmediğiniz sürece gaz kaçmaz veya bitmez. Muhakkak bir yerde kaçak vardır. Gövde kaçaklarını bulmak uğraş ister. Fakat görünürdeki tüm kaçaklar oksijen kaynağı ile kapatılır.

BUZDOLABI MOTOR DEĞİŞİM FİYATI NEDİR 

Buzdolabı motorlarının standart bir değişim fiyatı yoktur. Her cihazda aynı motor yoktur. Gazları bile farklıdır. R600, 134 gaz çeşidine ve cihazın üstündeki motorun beygirine göre fiyat değişir. Fakat cihazınızın modelini öğrenip 0212 881 25 55  numaramızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız kaliteli motor kullanmaktadır. Motor kalitesini nasıl anlarsınız ? Motor aluminyum sarma ise basittir. Bakır ise kalitelidir. Peki bunu nasıl anlayacaksınız? Ağırlıktan. Ağır olan kalitelidir. Aralarında 3 kg fark vardır.

İtinalı Servis Hizmetimizle siz müşterilerimizin memnunuyetini sağlamak için yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman kadro ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız..

büyükcekmece Beyaz eşya Servisi Arıza Kaydı Bırakmak İçin Lütfen Çağrı Merkezimizi  Arıyarak Bizlere İletiniz İlginiz İçin Teşekkür Ederiz…

büyükcekmece Beyaz eşya Servis,bahçeşehir Beyaz eşya Servisi,büyükcekmece buzdolabı Servisi, büyükcekmece Bulaşık Makinesi Servisi, büyükcekmece Çamaşır Makinesi Servisi

ETİKETLER: Seren Servis Beyaz Eşya Servisi,büyükcekmece lg buzdolabı servisi,buzdolabı tamircisi büyükcekmece , buzdolabı servisi büyükcekmece , büyükcekmece buzdolabı tamircisi, beyaz eşya servisi büyükcekmece , büyükcekmece buzdolabı tamircisi, büyükcekmece buzdolabı servis, buzdolabı markaları, buzdolabı modelleri,büyükcekmece Buzdolabı Servisi, Buzdolabı Tamircisi büyükcekmece , Buzdolabı Servisi büyükcekmece ,büyükcekmece Buzdolabı Tamircisi,Beyaz Eşya Servisi büyükcekmece ,büyükcekmece Buzdolabı Servisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS CAGIRMAK ICIN TIKLAYIN