Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Kirac ariston bulasik makinesi servisi  seren servis 15 yılı aşan süre zarfında sizlere her daim hizmet vererek cihazlarınızın en iyi şekilde tamir edilmesi için tüm çabalarımızı sarf ediyoruz.

çünkü,Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve güler yüzlü olmak ilkemizdir
Profesyonel ve hızlı servis hizmetini firma prensibi olarak kabul etmiş firmamız,

2004 yılından beri siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektedir.

Yıllara dayanan tecrübemiz ile hatasız hizmetlerimiz için Kirac ariston bulasik makinesi servisi size bir telefon kadar yakın,bu nedenle,

Bazı bulasik makinesi tamir servisleri sizlerin cihazlarında daha büyük hasarların oluşmasına neden olmasının tek sebebi

siz müşterilerimizin kurumsal olmayan servisleri tercih etmenizdir.

çünkü,kısaca özetlemek gerekirse İşinde başarılı olmayan ve uzun yıllardır bu hizmette işinin ehli olmayan bulasik makinesi tamir servislerine itibar etmeyiniz.üstelik, Siz müşterilerimizin işini en iyi şekilde karşılayarak bulasik makinelerinizin eskisinden daha iyi çalışma sağlaması için tüm çabalarımızı sarf ediyoruz.haftanın her günü 0212 881 25 55 iletişim numaralarımızdan Kirac ariston bulasik makinesi servisi ni arayarak aynı gün içerisinde yardım alabilirsiniz.

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Seren Servis Beyaz Eşya Servisi,Kirac ariston bulasik makinesi servisi,Kirac ariston bulasik makinesi tamiri,Kirac ariston bulasik makinesi tamir fiyatları,Kirac ariston bulasik makinesi kart tamiri fiyatı,Kirac ariston bulasik makinesi kart tamiri,Kirac ariston bulasik makinesi kart tamiri servisleri,Kirac ariston en uygun fiyatta kart tamiri,Kirac ariston bulasik makinesi kart tamircisi,Kirac En yakın ariston bulasik makinesi kart tamir servisi,Kirac ariston bulasik makinesi ustası, Kirac ariston beyaz eşya servisi, Kirac ariston beyaz eşya tamircisi,Kirac ariston bulasik Makinesi kart tamiri,Kirac ariston bulasik makinesi tamircisi,Kirac En yakın ariston bulasik makinesi  servisi,Kirac ariston bulasik makinesi tamircisi telefonu,Kirac ariston bulasik makinesi motor değişimi,konularında Profesyonel ve hızlı servis hizmetini firma prensibi olarak kabul etmiş firmamız, 2004 yılından beri siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektedir.üstelik, Yıllara dayanan tecrübemiz ile hatasız hizmetlerimiz size bir telefon kadar yakın

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Seren Servis Beyaz Eşya Servisi olarak Kirac ve bölgelerinde Kirac ariston bulasik makinesi servisi hizmeti sunmaktayız.

bulasik Makinesi Kapak ve Conta değişimi, Kablo Arıza, bulasik Makinesi Beyin arızası, ısıtıcı rezistans ayarlanması işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

çünkü,Uzun yıllara dayanan tecrübe ile “Garantili Hizmet” vermekteyiz. Cihazınızı daha verimli ve zahmetsiz hale getirmek isterseniz, yedek parça ve aksesuar departmanımız dan yararlanabilirsiniz.

Kirac ariston bulasik makinesi servisi olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi; aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.sonuç olarak,Ekiplerimiz bozulan çamaşır, bulasik makinesi ve buzdolabınızı yerinde tamir ediyor üstelik,günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemiyorsunuz.

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Yaşam alanlarımızın her yerinde kullanmak zorunda olduğumuz bulasik makinesi de en önemli rol oynamakta.

bulasik makineleri evlerde kullanılmanın dışında özellikle büyük işletmelerde ya da restaurantta sıklıkla kullanılan sanayi tipi bulasik makineleri bulunmakta.

üstelik,Arızasına göre Kirac ariston bulasik makinesi tamir fiyatları hakkında bilgi alabilmeniz için her zaman bizleri 0212 881 25 55 numaralı telefon hattımızdan arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

ariston bulasik makineleri, diğer markalara göre daha hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, bu makinelerin tamirini gerçekleştirecek teknisyenin deneyimli olması önemlidir.En önemli nokta, firmanın deneyimidir.
Kirac ariston bulasik makinesi arızaları için servis hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır.üstelik,
Bu firmalar arasından en iyisini seçmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.ancak,
Bir diğer önemli nokta,

firmanın kullandığı yedek parçalardır.ariston bulasik makinelerinde kullanılan yedek parçaların orijinal olması,

makinenin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.Son olarak,

firmanın fiyat politikası da dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

Kirac ariston bulasik makinesi arızaları

ariston bulasik makinelerinde en sık görülen arızalar şunlardır

ariston bulasik makinesi çalışmıyor sorunu ile karşılaşanlar maalesef cihazlarını kullanamazlar.

bulasik makinenizin çalışmamasında birçok neden bulunmaktadır. Gerekli bakımlar ve tamirler yapılarak bulasik makineniz eskisi gibi çalışacaktır. Bu konuda servis yardımı almanız gerekir.

bulasik makinesi servisi cihazınızın çalışmama nedenlerini tespit edecek ve gerekli tamir yöntemini uygulayacaktır. Arızalı parçanın değiştirilmesiyle sorun halledilecektir.en önemlisi,Sizler öncelikle bulasik makinenizin düz bir zeminde olmasına dikkat etmelisiniz. Ayak ayarlarının aynı olmasını sağlamalısınız. Prizinizde sorun var mı diye kontrol sağlayabilirsiniz.üstelik,

bulasik makinesine elektrik gelmiyor olabilir. Makinenin kablosunda ya da prizde sorun olabilir,

Kapağın kilit mekanizması bozulmuş olabilir.Motorunda arıza olabilir.Musluk arızası gündeme gelmiş olabilir.Valf arızası oluşmuş olabilir.Filtresi, gider boruları tıkanmış olabilir,Anakart sorun yapmış olabilir.Temiz ve pis su borularını da kontrol ederek gözlem yapabilirsiniz.sonuç olarak Bütün bu kontrollerden sonra bulasik makinesinin çalışmama nedenleri şunlar olabilir

ariston bulasik makinesi program seçme düğmesi çalışmıyor

Bu durumda, makinenizi yeniden başlatmanız gerekmektedir
Aç/Kapat düğmesine basarak bulasik makinesini kapatın. Makineyi tekrar çalıştırmadan önce birkaç saniye bekleyin ve aynı düğmeye tekrar basın. Cihazın fişini prizden çekin ve birkaç saniye sonra tekrar takın. Sorun çözüldü mü? sorun devam ediyorsa Kirac ariston bulasik makinesi servisi 0212 88125 55 numaralı cagrı merkesımızı  arayınız 

bulasik makinem açılıyor; fakat yıkama programını başlatmıyor

Bu sorun, elektronik bir arızadan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, makinenizi yeniden başlatmanız gerekmektedir.Aç/Kapat düğmesine basarak bulasik makinesini kapatın. Makineyi tekrar çalıştırmadan önce birkaç saniye bekleyin ve aynı düğmeye tekrar basın. Sorun çözüldü mü?sorun devam ediyorsa Kirac ariston bulasik makinesi servisi 0212 88125 55 numaralı cagrı merkezımızı  arayınız

Cihazın fişini prizden çekin ve birkaç saniye sonra tekrar takın,Böyle bir durumda, program lambaları yanıp sönmeye başlarCihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmadığından emin olun.Cihazın kurulumunu yapan yetkili servis personeli su boşaltım hortumunun başlığını çıkarmayı unutmuş olabilir: hortumun evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışına düzgün bir şekilde bağlandığından emin olun Evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışı yeri tıkanmış olabilir: Hortumu su çıkış yerinden çıkarın ve kalan suyu bir kovaya boşaltın.

ariston bulasik makinesi su almıyor

bulasik makinesi, düzgün bir şekilde su alamıyor olabilir.Bu durumda makine durur.Su giriş hortum filtresi kum/kireçten dolayı tıkanmış olabilir su vanasına bağlı olan su giriş hortumunu gevşetin ve filtreyi temizleyin.Su vanasının açık olup olmadığını kontrol edin ve su tesisatında kesinti bulunmamasına dikkat edin.Su şebekesinin basıncı çok düşük olabilir: su basıncının 0.5 bar’ın altına düşmemesine dikkat edin.Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun bükülmüş kalmadığından emin olun.En az 5 dakika bekleyin: eski selenoid vanalarla karşılaştırıldığında mevcut selenoid su girişi vanası son derece sessiz ve daha yavaştır.

ariston bulasik makinesi  su boşaltmıyor

Cihazın kurulumunu yapan yetkili servis personeli su boşaltım hortumunun başlığını çıkarmayı unutmuş olabilir: hortumun evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışına düzgün bir şekilde bağlandığından emin olun.üstelik,Evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışı tıkanmış olabilir: Hortumu su çıkış yerinden çıkarın ve kalan suyu bir kovaya boşaltın.bulasik makinesi, düzgün bir şekilde su alamıyor olabilir. Bu durumda makine durur

Su giriş hortum filtresi kum/kireçten dolayı tıkanmış olabilir: su vanasına bağlı olan su giriş hortumunu gevşetin ve filtreyi temizleyin.Su vanasının açık olup olmadığını kontrol edin ve su tesisatında kesinti bulunmamasına dikkat edin.Ya da Cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmış kalmadığından emin olun.En az 5 dakika bekleyin: eski selenoid vanalarla karşılaştırıldığında mevcut selenoid su girişi vanası son derece sessiz ve daha yavaştır.

ariston bulasik makinesi temiz yıkamıyor

Bulasiklarınızı sepetlere düzgün bir şekilde yerleştirmezseniz fıskiyelerin çalışmasını engelleyebilirsiniz.ancak,Yıkama programını başlatmadan önce fiskiyeleri hafifçe oynatarak düzgün bir şekilde dönüp dönmediğini kontrol edebilirsiniz.Makineye koyduğunuz bulasiklara uygun olmayan bir program seçmiş olabilirsiniz,İnatçı lekelere uygun bir yıkama programı seçmeyi deneyin.Yiyecek kalıntıları fıskiyeleri tıkamış olabilir.Cımbız kullanarak delikleri temizleyin; bu sırada filtreye zarar vermemeye özen gösterin.en önemlisi,Parlatıcı bölmesinden taşarak soğuk suyla temas eden parlatıcı aşırı miktarda köpük oluşmasına neden olur. Bu deterjanları, az miktarda bile olsa makineye temas ettirmeden, eviyenin içinde kalacak biçimde kullanın.

ariston bulasik makinesi sesli çalışıyor

bulasik makinenizde eğer mevcut ise, her yıkama için, tablet opsiyonunu ayarlayın.makinenizde tablet opsiyonu yoksa, her yıkamada yarım tablet kullanmayı deneyin.Bulasiklarınızda daha etkili sonuçlar elde etmek için toz deterjan kullanın ve parlatıcı bölmesine sıvı parlatıcı ilave edin.

Bulasik makinesinin kapağından su sızıyor.

Parlatıcı bölmesinden taşarak soğuk suyla temas eden parlatıcı aşırı miktarda köpük oluşmasına neden olur. Makinenize parlatıcı eklerken bölmenin dışına dökülen sıvıyı bir bezle silin.

bulasik makinemin kapağının kenarında tuhaf mavimsi lekeler meydana geldi.

Mavimsi lekelerin oluşmasının sebebi contaların bozulması olabilir.Çelik yüzeyleri temizlemek için kullanılan standart bir temizlik ürünü kullanın.

bulasik makinemin kurutma performansından memnun değilim.

Makinenin kurutma performansı öncelikli olarak parlatıcının kalitesine bağlıdır.

Durulama bölmesine sirke mi eklediniz?Sanılanın aksine parlatıcı ile karşılaştırıldığında sirke, bulasiklarınızda tam ters bir etki yaratır. Bulasiklarınızın üzerinde kalın bir tabaka oluşmasına neden olur. Bu durum, makinenizin kurutma performansını düşürür.

Ayarladığınız yıkama programında kurutma fonksiyonu yer almıyor
Örneğin, Günlük Yıkama Programı, hızlı yıkama programları (1 saatlik programlar) arasında yer aldığı için kurutma fonksiyonuna sahip değildir.

bulasik makinesine dokununca, hafif şiddette elektrik çarpıyor.

Evinizin elektrik devresinde topraklama sistemi olup olmadığını,

ve bunun makinenin takılı olduğu prize düzgün bir şekilde takılı olup olmadığını kontrol edin.

Ana güç kablosundaki SHUKO tipi fişi doğrudan İTALYAN tipi prize mi taktınız?

sonuç olarak , bulasik makinenizin kablosunun takılı olduğu elektrik prizini değiştirin,

mutlaka uzman ve/veya yetkili servis personelinden yardım isteyin ve uygun 16A adaptör kullanın.

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

Ayarladığım yıkama programı, kullanım kılavuzunda belirtilen süreden daha uzun sürüyor

Kullanım kılavuzunda belirtilen yıkama programı süreleri tahmini verilere dayanmaktadır ve bulasikların miktarına,

türüne ve en önemlisi kirlilik derecesine göre değişiklik gösterir.Yıkama programının süresi %10 oranında değişiklik gösterir.

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

bulasik makinesi su almıyor bulasik makineniz su almıyorsa bu konuyu aşağıda size önereceğimiz adımlarla çözebilirsiniz.
bulasik makineniz su almıyorsa makinenizin arka kısmında yer alan su alma hortumu kıvrılmıştır ,

Ayrıca musluktan su gelmiyorsa ya da makine kapağı tam olarak kapanmamıştır ,Öncelikle bu adımları kontrol edin sonuç olarak,Sorun devam ederse 0 212 881 25 55  numaralı  Kirac ariston bulasik makinesi servisi çağrı merkezi hattını arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Çocuk kilidi iptali

Ekranda kilit şekli varsa, Üzerinde kilit şekli olan tuşa parmağınızı basın,

ekranda 3, 2, 1 şeklinde geri sayım olacak ve çocuk kilidi devreden çıkacak.Ardından tekrar çalıştırmayı deneyin.

Kapak kilidi kontrolü

Kapak kilidi yuvasından çıkmış olabilir.Kapağı tutamağından tutun,

kilit tam yuvasına oturacak şekilde avuç içinizle hafifçe itin, çıt sesi duyduğunuzda sorun düzelmiş olacaktır

bulasik makinesinin su ısıtmama problemi

bulasik makinesinin su ısıtmama problemi birçok kişinin sıkıntısı olarak kendisini göstermektedir.

böyle bir durumda Kirac ariston bulasik makinesi servisi ile irtibata geçmek yerinde olacaktır,

servisi çağırmadan da bu problemi çözmek mümkündür.Yıkama işlemi sırasında su ısınmıyorsa seçilen programın takılı kalma ihtimali bulunmaktadır.

Bu noktada, kullanıcının seçilen programı iptal etmesi ve yeniden programlaması gerekir.program kontrolü yapılmalıdır. Tüm bu işlemlerden hiçbir şekilde fayda sağlanmadığı takdirde Kirac ariston bulasik makinesi servisi aranmalıdır.sonuç olarak
Bu sırada, elektrik geldiğinden kesinlikle emin olunmalıdır.

bulasik makinesi üzerinde bulunan tuşların olduğu bölümdeki başla/beklet/iptal yazan düğmeye üç saniye basılı tutulmalıdır. İki dakika içerisinde bitti ışığı yanacaktır. Bunun yanı sıra, ekranda end yazısı ortaya çıkacaktır.

Seçilen programdan dolayı bulasik makinesinin su ısıtmamasına rastlanılıyorsa program değiştirilmelidir. Örneğin, bulasiklar, yalnızca ön yıkama programı tanımlanarak yıkanıyorsa bu gibi hallerde bulasik makinesinde su ısınmayacaktır. Bu yüzden, yoğun program gibi uzun programlar seçildikten sonra bulasik makinesi çalıştırılmalıdır.

bulasik makinesinde su kaçırma problemi

bazı durumları saymazsak genellikle makinenin kendi parçalarından kaynaklanan bir durumdur. Bu durumlardan bazılarını aşağıda sıralayacağız
makinenin atından sürekli olarak su sızar çözümü ise bağlantı hortumunun değiştirilmesi gerekmektedir.

bulasik makinesinde gider suyunun boşaltılamaması durumunda makinenin su akıtma nedenlerinden biridir.

Bu durumda makine filtresi yerinden sökülerek temizlenmelidir. en önemlisi,

böyle bir durumda Kirac ariston bulasik makinesi servisi ile irtibata geçmek yerinde olacaktır.

Makine, bulasiklari temiz yıkamıyor, leke bırakıyor.

Makinenin tuzu veya parlatıcısı azalmış olabilmekle birlikte,

makinenin fıskiyelerinin arızalı olma ihtimali, bulasikların dikey olarak yerleştirilmemiş olması gibi görsel kontroller yapabilirsiniz.

Kirac ariston bulasik makinesi kart tamiri

ariston marka dünyaca bilinen en iyi uzun yıllar boyunca kullanılabilen beyaz eşya markaları arasında yer alarak zamanla markalaşmış ve ülkemizde sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almakta.

Kirac ariston bulasik Makinesi kart tamiri arızası sıklıkla başımıza gelen problemler arasında en ön sırada yer alan sorunlardan biridir.

bulasik makinesi kart tamir fiyatları

bulasik makinesi kart tamiri servislerine göre değişkenlik göstermektedir.en önemlisi, bulasik makinesi kart tamir fiyatlarında sizlere en uygun fiyata kart tamiri yaparak en iyi şekilde bulasik makinenizin güvenle çalışması için

Kirac bulasik Makinesi Kart Tamircisi servisimiz her zaman sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

bulasik makinesi kart tamiri her teknik servis tarafından sıklıkla yapılması mümkün değildir,

alanında uzman tecrübeli bulasik makinesi tamir servisleri tarafından yapılması gereklidir.

Kirac ariston bulasik makinesi kart tamiri

Sizlere uzun yıllardır titiz ve özenle bulasik makinesi kart tamiri yapan servisimiz kendi alanında her geçen gün kendini geliştirerek en iyi şekilde sorunsuz kart tamiri hizmeti vermek için elinden gelen tüm çabayı sarf ediyor.sonuç olarak,Her zaman canlı destek çağrı merkezi servis elemanlarımız ve bulasik makinesi kart tamiri teknisyen personellerimiz detaylı bilgiyi vererek sorununuzun giderilmesine en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Kirac en yakın bulasik makinesi kart tamir servisimiz sizlere aynı gün içerisinde en kısa zamanda yardımcı olmaktadır. bulasik makineleri arızası ile karşılaşarak uzun süre sorunun devam etmesi özellikle kalabalık bir yaşantınız varsa sizleri çok fazla zorlamaya sebep olacaktır.

Kirac en yakın bulasik makinesi tamiri servisleri arasında sizlere en hızlı şekilde hizmet veren servisimizden yardım alarak sorunlarınızı beklemeden gideriyoruz.

sonuç olarak bulasik makinesi su boşaltamaması arızası,

bulasik makinesi rezidans değişimi, bulasik makinesi pervane değişimi,gibi her türlü arızalarınızda

Kirac ariston bulasik makinesi servisi hizmet alarak sorunlarınızın giderilmesine yardımcı oluyoruz. üstelik,

Değişen her bir parça ve işçilik için siz müşterilerimizin ödemiş olduğu paraların boşa gitmemesi için bir (1) yıl kullanım garantisi veriyoruz.en önemlisi,

İşinde başarılı kart tamiri yapmayan kişilerden yardım almanız durumunda kartınızın tamamen zarar görmesine neden olabilirsiniz.

Bu nedenle sizlere her zaman en yakın bölgelerde hizmet veren Kirac ariston bulasik makinesi kart tamiri servisimizden her zaman yardım alabilirsiniz

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

bulasik makinenizin her türlü arızası sonucunda garanti süresi dolmuş en uygun fiyatta ve

en yakın bulasik makinesi tamir servisimizi Kirac ariston bulasik makinesi tamircisi telefon numaralarımızdan arayarak

aynı gün içerisinde arızanızın giderilmesine yardımcı oluyoruz. Sizlerde aynı gün hizmet için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Kirac bulasik Makinesi Servisleri ,Kirac da en yakın bulasik makinesi Tamircileri,

Kirac bulasik makinesi ustası Google de arama yaptığınızda sizlere en yakın olarak

Şehrimizin en kalabalık ilçesine hizmet veren Kirac ariston bulasik makinesi servisi servisimizle karşılaşacaksınız üstelik,

Bu arızaların giderilmesi için uzman bir teknisyene başvurulması gerekmektedir.

Hizmet verdiğimiz diğer markalar

Kirac ariston bulasik makinesi servisi iletişim

firmamızın web sitesi veya telefon numarasını kullanarak randevu almak mümkündür.üstelik,

Randevu sırasında, makinenin modeli, arızası ve adresi gibi bilgiler paylaşılmalıdır.çünkü,

Servis ücretleri, arızanın türüne ve makinenin modeline göre değişiklik gösterir.

Bu nedenle, servis ücreti hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Kirac ariston bulasik makinesi servisi

ariston bulasik makinesi kullanımı ipuçları

ariston bulasik makinenizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için aşağıdaki ipuçlarını dikkate alabilirsiniz,

Makineyi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz ,

Makinenin deterjan ve parlatıcı bölmelerine uygun miktarda deterjan ve parlatıcı koyunuz ,

Makinenin filtrelerini düzenli olarak temizleyiniz.Makineyi aşırı yüklemeyiniz.Makineyi aşırı sıcak su ile yıkamayınız

Hizmet Bölgeleri

Bahcesehir ,Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Çevresine Hizmet Vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?