kıraç indesit buzdolabı servisi

kıraç indesit buzdolabı servisi

kıraç indesit buzdolabı servisi Artık kıraç ‘da beyaz eşya tamircisi aramanıza gerek yok.Bize ulaşın, servisimiz olarak beyaz eşyanız tamirini,

onarımını kurulumunu veya bakımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapalım

kıraç indesit buzdolabı servisi, kıraç indesit buzdolabı tamircisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bozulan Buzdolabınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz

başka bir deyişle bizlere  Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz

kıraç indesit servisi olarak indesit buzdolabı servisi,kıraç indesit camasir makinesi servisi,kıraç indesit bulasik makinesi servisi,

Arıza ve Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, kıraç indesit servisi alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz.

kıraç indesit buzdolabı tamir servisi 

buzdolabı ve derin dondurucu ürünleriniz için kıraç buzdolabı servisi arayın

gezici mobil araçları ile Yerinde Tamir Hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

bu nedenle Aynı Gün Servis imkanı ile tamir – bakım – montaj hizmeti,

garantili olarak aynı gün içerisinde servis hizmeti verilmektedir

arızalanan ürünlerimiz rutin yaşamın etkilenmesine sebep olmaktadır.

bizler bu konuda size en hızlı şekilde  servis imkanı sağlamaktayız. uygun çözüm,

pratik ve düşük bütçeli onarım servisi olan indesit buzdolabı servisi  olarak

rutin yaşamınızı entilenmeyecek şekilde zararınızı en aza indirerek sizlere onarım hizmeti sağlamaktayız.

Ülkemizde son yıllarda beyaz eşya ve diğer elektronik aletlerin kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Şüphesiz bundaki en büyük etken insan hayatını kolaylaştıracak şekilde teknolojik sürecin ilerlemesidir.

Bugün artık sıklıkla kullandığımız indesit beyaz esya teknolojileri

tüm ev halkı için kolaylık sağlamakta kısa sürede çok verimli sonuçlar almamıza sebep olmaktadır.

Artık dakikalarla ifade ettiğimiz sürelerde çamaşırlarımız ve bulaşıklarımız yıkanırken üstün taze tutma özellikleriyle indesit buzdolapları,özellikle,

yiyecekleri bize her geçen gün daha kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Peki tüm bu indesit ürünlerinizden herhangi biri birgün bozulursa ve garantisi sona ermişse alanında uzman kıraç indesit  buzdolabı servisi ne ihtiyaç duyduğunuzda neler yapabilirsiniz?

İsterseniz biraz ona değinelim.

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN !

 çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir.

Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz.

hedefimiz en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir.

sonuçta Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın

bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.

kıraç indesit buzdolabı servisi

kıraç en yakın indesit buzdolabı servisi 

Tüm ev tipi buzdolaplarında, birçok markada tamir servisi hizmeti veriyoruz.Bunun yanında alanında uzman ekibimiz  ve son teknoloji cihazlarımız ile her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz. Evlerinizde ya da işyerlerinizde arızalanan buzdolapları için bizlere ulaşabilirsiniz.size en kısa sürede geri dönüş yapacak ve yerinde ve kaliteli hizmet ile sizlerin sorununu çözeceğiz.

Şimdiye kadar personellerini teknik bilginin yanında müşteri ilişkileri ve yönetimi konusunda eğitmiş servis personelleriyle

kendi sektörü olan elektrikli ev aletlerinde yenilikleri yakından takip etmiştir.

Çünkü işletmemizde çalışan tüm personellerimiz

diğer servislerde çalışmış ve oradaki gördükleri eksiklikleri servisimizde gidermeyi amaçlayarak ekibimize dahil olmuşlardır.

indesit markalı buzdolabı ,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi tamiri yapan servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla kıraç bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.Kurulduğu ilk yıllarda çizgilerini belirleyen kiraç indesit buzdolabı servisi bugün bünyesinde barındırdığı birden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını istanbulun ilçelerinde ve mahallelerinde sürdürmeye devam etmektedir.

kıraç indesit buzdolabı tamircisi

Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin göstergesi olan beyaz eşyalar istemediğiniz halde bozulabilirler.

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi makinelerin ve buzdolaplarınında bir ömrü vardır ve

ilgili parçalardan herhangi biri ömrünü doldurdu mu indesit cihazınız eski performansında çalışmayabilir.

Peki bu durum makinenizi atıp yenisini aldıracak kadar zor bir durum mudur ? Tabiki de hayır.

Bizler kıraç indesit  buzdolabı tamiri ekibi olarak yola çıktığımızda garantisi biten ürünleri tekrar geri kazandırmak amacıyla yola çıktık.Bugüne kadar ofis ve atölyelerimizde birçok beyaz eşya markasının garantisi satış sonrası sona ermiş ürünlerinde tamir ve bakım yaptık.Özverili çalışmamız ve üstün hizmetimizin neticesi olarak birçok müşteri kazandık.

Özellikle işini severek yapan bir topluluğu bir araya getirerek sağladığımız inovatif çözümlerle

müşterilerimizin çoğundan olumlu rağbetler almamız ise iş motivasyonumuzu her daim yüksekte tuttu.

Usta çırak hiyerarşisinde sebatla personellerini kendi yetiştirmiş işinin ehli ustalarımızla garantisi sona eren

indesit beyaz eşyalarınızın arıza tespitini yerinde yapıyor

bozulan cihazlarınızı tamir ederek tekrar geri dönüşümüne imkan sağlıyoruz.

kıraç indesit buzdolabı servisi 

Buzdolapları günümüzde önem arz eden ürünlerden birisidir.Farklı marka ve modellerde kullanılan buzdolapları zaman zaman arıza meydana getirdiğindebuzdolabı arızalarının çözümlerini bulmak için kıraç indesit buzdolabı servisi ekibinden destek alınması gerekir.kısacası, ustalarımız garanti süresi dolan

her marka ve model buzdolabı arızalarında kalıcı çözümler üretmektedir.

Buzdolabı arıza onarımı desteği sunan teknik servis çalışanlarımıza ulaşmak için size bir telefon kadar yakınız.İster servis talep formu doldurarak isterseniz de  0 212 881 25 55 iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşarak buzdolabı arıza tamiri hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz,garantili tamir işlemi gerçekleştirilerek, ilk günkü performanslarına getirilerek sizlere teslim ediliyor.Çünkü Tecrübeli teknik servis çalışanlarımıza arızalanan indesit buzdolabı modellerinizi, buzdolabı tamiri hizmeti için gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

indesit buzdolabı motor değişim fiyatları vb. gibi tüm konularda piyasada ki bir çok firmadan kaliteli malzeme +işçilik+ garanti sunan kıraç indesit buzdolabı servisi sizlere her zaman müşteri memnuniyetinde hizmet sağlıyor

kıraç indesit buzdolabı servisi

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere kıraç indesit buzdolabı servisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz.başka bir deyişle,

kıraç indesit buzdolabı servisi olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.

Çünkü Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.Bu durumda yapmanız gereken tek şey online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşmak.Uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Buzdolaplarınızın tamiri aynı gün içinde yapılmadığı takdirde mağduriyetiniz artacaktır. Bu noktada beyaz eşya servis hizmeti olarak buzdolabı arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Tüm servislerimizde müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

kıraç indesit buzdolabı servisi 

kıraç indesit buzdolabı servisi olarak yaptığımız tamir sonrasında kullandığımız parçalar için garanti veriyoruz.alanında uzmanlaşmış ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. kıraç indesit buzdolabı servisi buzdolabınızın arızasını gidermekle birlikte, bir daha arıza yaşamamanız için sizlere gereken bilgileri vermektedir.Beyaz eşya servis merkezi olarak tüm hizmetlerde parça garantisi sunmaktayız.

Seren Servis İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlar.Bunun yanında, servis merkezi olarak bizlere başvuruda bulunan ve teknik destek ve tamir ihtiyacı olan  tüm müşterilerimize,gerekli ihtiyaçlarınızı,hem ekonomik hem de profesyonel olarak karşılıyoruz. Bu noktada profesyonel,indesit buzdolabı servisi  ekibimiz, müşterilerimize yardımcı olmak için sürekli teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Hızlı servis olanağımız ile müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlıyor ve bunun için sürekli çalışıyoruz. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik.

kıraç indesit buzdolabı servis numarası

 Etkili ve güler yüzlü destek veren müşteri temsilcilerimiz sayesinde yetkili servis elemanlarımız adresinize derhal yönlendirilecektir. kıraç indesit buzdolabı numarası 0 212 881 25 55 ile fiyat ve hizmetlerimiz konusunda ön bilgilendirme alabilirsiniz.

kıraç indesit beyaz eşya ustası mı arıyorsun ? O zaman doğru yerdesin 🙂 Whatsapp numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Ayrıca haftanın yedi günü kıraç indesit buzdolabı tamircisi olarak buzdolabı tamiri, bakımı veya gaz dolumu en uygun fiyat üzerinden yapılmaktadır.

kıraç indesit yetkili servisi

kıraç beyaz esya tamircisi olarak 24 yıldır kıraç ve tüm çevre semtlerin de hizmet vermekteyiz. Orijinal parça değişim imkanı ile garantili tamir hizmeti.En çok tercih edilen ve en çok satışı yapılan tüm markalara 2 yıl garantili şekilde hizmet vermekteyiz. kıraç beyaz eşya servisi sayfasından hizmet verdiğimiz beyaz eşya markalarına göz atabilir veya bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

kıraç beyaz esya servisi olarak; 11 teknik personeli ve sadece kıraç bölgesine hizmet veren 4 adet gezici teknik servis aracı ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.Yerinde Tamir imkanı ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Mevcut teknik servis araçlarımızın hepsi donanımlı ve yerinde tamir için gerekli tüm imkanlara sahiptir.

kıraç indesit buzdolab servis telefonu

kıraç indesit buzdolabı tamircisi telefonu numaralarımız web sitemizdeki iletişim bölümünde mevcuttur. Müşteri temsilcilerimiz 0 212 881 25 55  destek hatlarımız üzerinden sizlere hizmet vermektedir.

kıraç indesit buzdolabı servisikıraç indesit buzdolabı servisi telefon numarası

Beyaz eşyanızın garantisi sona erdiyse Seren Servis Teknik Servis sizlere en uygun fiyatlarla tüm ütünlerinize montaj ve parça değişim desteği sunmaktadır.Lütfen bireysel anlamda hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durunuz.Bizler kıraç indesit buzdolabı servisi tamircisi olarak satış sonrası garantisi sona eren tüm ürünlerinize sizlerin talepleri doğrultusunda 1 yıl garantili teknik destek sunuyoruz.

Bütçe dostu fiyatlarımızdan kısa sürede faydalanmak ve servis kaydı oluşturmak isterseniz telefonlarınızı bekliyor olacağız. Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için … Saygılarımızla.

Çekinmeden Hemen Bizi Arayın

0 212 881 25 55 – 0212 694 46 76

kıraç en yakın indesit buzdolabı servisi 

Birbirinden farklı o kadar çok beyaz eşya servisi var ki anlatamam. Bu tamirciler arasında kıraç en yakın indesit buzdolabı servisi  ve bakımını da yapabilen birilerini bulup diğer firmaları elemeniz gerekmektedir.

Çok uzaklarda gelen buzdolabı tamircisinin yüksek fiyatlara söylemesi normal karşılanmaktadır. Uzakta olan kişinin yakın olan teknik servise göre daha fazla masrafının olduğu aşikâr.sonuçta

Beyaz eşya servisleri diğer bazı işletmeler gibi işlek caddeler de dükkan açmadıklarından dolayı kıraç en yakın indesit buzdolabı servisi ni bulup randevu almanız için

biraz gayret sarf etmeniz gerekecek. en önemlisi

Bozulan buzdolabını hemen tamir ettirmek istiyorsanız lütfen bizi arayıp bilgi alınız. Evinizde klasik veya nofrost özellikli buzdolabı kullanıyor olabilirsiniz.Birgün istemediğiniz bir şekilde buzdolabınızın soğutmadığını fark ettiniz.

kıraç en yakın indesit buzdolabı servisi 

Ve bugün kıraç bölgesinin her noktasına hitap edecek bir teknik servis haline geldi Şimdi ise aynı özveri ve çalışmayla servis kapasitesini arttırıyor sağladığı bütçe dostu fiyatlarla müşteri çevresini arttırmaya devam ediyor.

kısaca özetlemek gerekirse Eğer evinizdeki buzdolabı arızalandıysa fiyat ve tamir konusunda endişe etmeyin bütçe dostu fiyatlarımız birden çok seçeneğimiz

ile sizleri pahalı fiyatlarla karşı karşıya bırakmıyor buzdolabınızı en kısa sürede tamir ediyoruz.

kıraç indesit buzdolabı servisi tamir fiyatları

kıraç indesit buzdolabı servisi tamircisi,tarafından tamiri yapılan cihazınız 1 Yıl servis garantisi altındadır. Aynı parçanın tekrar bozulması durumunda ücret talep etmiyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elimizden gelen her türlü garantiyi vermekteyiz.ama Gittiğimiz bir çok işlerde müşteri şikayetlerinden en belirgin olanı tamirci yaptığı işe garanti vermemesi..!

Değiştirdiği parçanın arkasında durmaması,son olarak Müşteriye gereken ehemmiyeti göstermemesi, telefona çıkmaması gibi sorunlar başta yer almaktadır bu nedenle

Bizde bu mağduriyetlerin yaşanmaması için müşteri haklarını tam olarak korumaktayız. Müşteri ödediği paranın tam olarak karşılığını hatta fazlasını vermekteyiz. Ayrıca elimizden geldiği kadar arıza yapan buzdolabını yerinde tamir vede bakımını yapmaktayız.

kıraç indesit buzdolabı servisi

Teknik servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır.

Ancak teknik servisler bu değişimi her zaman ücretsiz yapmıyor. Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa, bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir, değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir.Zira indesit buzdolabı karti yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır. bu nedenle

Buzdolabın beyni sayılan buzdolabı kartı da bu cihazlar içine girmektedir. Tıpkı diğer ev aletleri gibi bu cihazsal ana beyin de ana makineyi komut haline getirmekte yaramaktadır.bu yüzden, Bu buzdolabı kartının da bozulması buzdolabı makinesinin işlevsel anlamda etkisiz hale getirmiş demektir.

Kart bozulduktan sonra ilk işletim görevi olarak soğutma fonksiyonlarını devre dışı bırakmaktadır.Bu durumda yapılması gerek şey buzdolabı kartının değiştirilmesi ve ya tamiratının kıraç buzdolabı servisi tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

tüm markalara beyaz esya servisi

buzdolabı fanı neden çalışmaz

Buzdolaplarında iç ve dış olmak üzere iki farklı fan motoru bulunmaktadır. Bu yazımızda iç fan motoru arıza ve çözümleri konusuna değineceğiz.Üç nedende de farklı belirtiler olur.

buzdolabı İç Fan Motorunun Buz Tutması

Arızanın en yavaş hissedildiği arıza tipidir. Buzdolabınız soğukluğunu yavaş yavaş kaybeder.Bu durumda buzdolabınızın içini dinleyin.

Buzdolabının marka ve modeline bağlı olarak buzdolabının kapandığını belirten düğmeler vardır.Örneğin dijital buzdolaplarında “swich” ya da “lock” tuşu vardır.

Bunlara basarak buzdolabına kapandı sinyali gönderip fanı dinleyin. Fanın çalışmasında bir sıkıntı varsa aşağıdaki çözümü uygulayın. 

buzdolabı İç Fan Motorunun Yanması

Bu tip arızada, buzdolabınızdan hiç fan sesi gelmez. Bazı buzdolapları fan motoru yanınca kendisini otomatik olarak kapatır.

Neden Seren Servis

Tamir yaptırmayı kabul ediyorsanız servis ücreti alınmaz,Gizli ücretler olmadan önceden fiyatlandırma,

Sadece kaliteli OEM parçalar kullanıyoruz,Müşterilerimiz ve itibarımız bizim önceliğimizdir,

bu yüzden, Tüm tamirlerimiz 1 yıl garantili,Dürüst hizmet Çamaşır makinesi servisi ,Bulaşık makinesi servisi ,buzdolabı ve tüm Beyaz Eşyalarınızda çözüm SEREN SERVİSkıraç indesit en yakın buzdolabı servisi

 sosyal ağlardaki hiçbir sitede şikayet barındırmayarak vermiş olduğu hizmetin arkasında sonuna kadar duran güvenirliğini kanıtlamış bir işletmedir.bundan dolayı

indesit markalı ürünlere yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz. Yetkili servislerin bile yüzlerce şikayet aldıkları sektörde özel servis anlayışını ileri seviyelere taşıyan

seren servis teknik servis hizmetleri bu alanda lider firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?